0

nie ma na hot

0

Astra 10979

0

Dlaczego tak uważasz? :)

0

For the first time in history, viewers can enjoy the broadcast of four league games in open and free. 2 games on Saturday and 2 on Sunday

Saturday

20,00 Barcelona-Mallorca

22,00 Valencia-Atletico Madrid

Sunday

17,00 Athletic de Bilbao-Espanyol

19,00 Sevilla-Osasuna

ALL TIMES ARE CENTRAL EUROPEAN TIME

Z tego wynika, że dziś na La Sexta mecz leci FTA :) Oby to była prawda :)

0

Kompilacją to tego nie można nazwać ;) Brawo za chęci ;)

0

Statystyki bardzo dobrze zestawione ale nie jestem pewien czy do końca wiarygodne. Nie można porównywać tych lig ze sobą bo każda stoi na innym poziomie piłkarskim ;)

0

Windows Media Player Classic

0

Mamy ;) Ponad 10GB, 110 linków na rapidshare :) Pasuje?

0

bartusS jeżeli dobrze napisałeś rozdziałkę to nie jest to DVD tylko jakość HD :)

0

Ponieważ C+ miało problemy w ostatnich minutach i komentarz przejął gość ze studia. A jak skomentował tą druga bramkę to widzieliście... Bez życia...

0

Dla mnie Gudi zasłużył tylko na 5. Rafa tak jak mówisz zagrał wczoraj kapitalnie. Dla mnie 8. Xavi jeden stopień niżej(kompletnie odcięty od gry). Eto'o 7. Reszta ok.

0

Rogo123 jeżeli nie odpowiada jakość w tym skrócie to zapraszam tutaj:

http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=24880

Nie wiem jak wygląda ten skrót ale ten przygotowany przeze mnie jest w bdb jakości.

0

krokos23 a ja do rana będę wysyłał. Więc chyba ty możesz poczekać 15 minut... Ludzie, dobijacie mnie.

0

rubens89 doceniam twoją pracę ale reuploady robi już Mały.

0

marcinbaca7 w niedzielę 14 grudnia :D

0

Bramki i pliki pozostałe tak po pierszej. A skróty rano jak wstanę. 9? :D

0

Tzn dziś rano :)

0

rubens89 racja, chodziło mi bardziej o wstęp czy coś w tym stylu.

marcinbaca7 zależy co rozumiesz pod pojęciem dziś :) Bo jutro poniedziałek jest. Bramki pojawią się niedługo. Inne multimedia też. A skróty jutro rano.

0

nidys0000 trzeba było wrzucić jeszcze przed emisją jak taki mądry jesteś. Nie chcesz nie ściągaj...

0

Hanc co studiujesz :)? Wydaje mi się, że minąłeś się z powołaniem...

0

Kto by nie chciał :) Ale okaże się 19 :)

0

19.12.2008

12.00CET

Nyon

UEFA Champions League

First knockout round

Tak wygooglowałem :)

0

fanxtar bramki w jakości DVD pojawią się dzisiaj ;)

0

Od razu ostudzę wasze nadzieję ;) Całego meczu z C+ Sport 2 nie nagrywałem.

0

Bramki w jakości DVD dodane!

0

stres tak jak mówisz był duży, nawet u mnie ;) Ale mecz tylko momentami był dobrym widowiskiem ;)

0

rdam cały mecz na pewno się pojawi. A co do meczu to obiektywnie był nudny jak .... :)

0

brylant293 jak możesz odezwij się na moje gg. W dziale redakcja. Musimy porozmawiać ;)

0

brylant293 możesz powiedzieć o jakich programach mówisz?

0

Tak, to była bramka samobójcza :) Napisałem że strzelił ją Alves bo ładnie się czyta :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?