konradinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
nie ma na hot
0
Astra 10979
0
Dlaczego tak uważasz? :)
0
For the first time in history, viewers can enjoy the broadcast of four league games in open and free. 2 games on Saturday and 2 on Sunday
Saturday
20,00 Barcelona-Mallorca
22,00 Valencia-Atletico Madrid
Sunday
17,00 Athletic de Bilbao-Espanyol
19,00 Sevilla-Osasuna
ALL TIMES ARE CENTRAL EUROPEAN TIME
Z tego wynika, że dziś na La Sexta mecz leci FTA :) Oby to była prawda :)
0
Kompilacją to tego nie można nazwać ;) Brawo za chęci ;)
0
Statystyki bardzo dobrze zestawione ale nie jestem pewien czy do końca wiarygodne. Nie można porównywać tych lig ze sobą bo każda stoi na innym poziomie piłkarskim ;)
0
Windows Media Player Classic
0
Mamy ;) Ponad 10GB, 110 linków na rapidshare :) Pasuje?
0
bartusS jeżeli dobrze napisałeś rozdziałkę to nie jest to DVD tylko jakość HD :)
0
Ponieważ C+ miało problemy w ostatnich minutach i komentarz przejął gość ze studia. A jak skomentował tą druga bramkę to widzieliście... Bez życia...
0
Dla mnie Gudi zasłużył tylko na 5. Rafa tak jak mówisz zagrał wczoraj kapitalnie. Dla mnie 8. Xavi jeden stopień niżej(kompletnie odcięty od gry). Eto'o 7. Reszta ok.
0
Rogo123 jeżeli nie odpowiada jakość w tym skrócie to zapraszam tutaj:
http://fcbarca.com/index2.php?goto=kom&news=24880
Nie wiem jak wygląda ten skrót ale ten przygotowany przeze mnie jest w bdb jakości.
0
krokos23 a ja do rana będę wysyłał. Więc chyba ty możesz poczekać 15 minut... Ludzie, dobijacie mnie.
0
rubens89 doceniam twoją pracę ale reuploady robi już Mały.
0
marcinbaca7 w niedzielę 14 grudnia :D
0
Bramki i pliki pozostałe tak po pierszej. A skróty rano jak wstanę. 9? :D
0
Tzn dziś rano :)
0
rubens89 racja, chodziło mi bardziej o wstęp czy coś w tym stylu.
marcinbaca7 zależy co rozumiesz pod pojęciem dziś :) Bo jutro poniedziałek jest. Bramki pojawią się niedługo. Inne multimedia też. A skróty jutro rano.
0
nidys0000 trzeba było wrzucić jeszcze przed emisją jak taki mądry jesteś. Nie chcesz nie ściągaj...
0
Hanc co studiujesz :)? Wydaje mi się, że minąłeś się z powołaniem...
0
Kto by nie chciał :) Ale okaże się 19 :)
0
19.12.2008
12.00CET
Nyon
UEFA Champions League
First knockout round
Tak wygooglowałem :)
0
fanxtar bramki w jakości DVD pojawią się dzisiaj ;)
0
Od razu ostudzę wasze nadzieję ;) Całego meczu z C+ Sport 2 nie nagrywałem.
0
Bramki w jakości DVD dodane!
0
stres tak jak mówisz był duży, nawet u mnie ;) Ale mecz tylko momentami był dobrym widowiskiem ;)
0
rdam cały mecz na pewno się pojawi. A co do meczu to obiektywnie był nudny jak .... :)
0
brylant293 jak możesz odezwij się na moje gg. W dziale redakcja. Musimy porozmawiać ;)
0
brylant293 możesz powiedzieć o jakich programach mówisz?
0
Tak, to była bramka samobójcza :) Napisałem że strzelił ją Alves bo ładnie się czyta :]