konradinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już kończę wrzucanie. Jeszcze około 10 minut i pojawi się 3 część celebracji.
PS Wzajemnie ;)
0
Mam taką nadzieję.
Jakoś to odrobicie ;) Piwo bezalkoholowe czy coś w tym stylu... Karmi?
heh ;)
0
MVP! Czarls Puźol! :)
0
Czarls Puźol...
0
Aleksander Hleb - 17 mln...
0
cules100pro a kto to jest "Riberi"? Dobry gość? Jak dobry to daj mi namiary na niego to podzwonię ;)
rdam - Oby Jeffrén się nie zmarnował, pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem Inieste i od razu wiedziałem, że ma niesamowity talent(skromny)... :) Jakby tak by się potoczyła historia Jeffréna to nie miałbym nic przeciwko temu ;)
0
patrysss chyba żartujesz ;) Chwała Ci za to!
PS Obrażam się...
0
Harpagan nie odbieraj tego jako zarzut czy coś w tym stylu. Skąd my mamy wsiąść takie materiały jak ani C+ ani Premiere tego nie puszczały, po prostu relacja się ucięła i tyle. Prawdopodobnie pojawią się takie multimedia ale na pewno nie z Polskimi napisami... Trochę własnej inicjatywy może? Słownik do ręki i tłumaczyć... Ale to już było kilka razy wałkowane.
Pozdro. VeB!
0
Muniesa do momentu kiedy dostał czerwień grał bardzo dobrze według mnie. Trzeba go włączać do drużyny od najmłodszych lat. A w Barcy B powinien grać na pewno.
Jeffrén? - czy on ma jakiś zły charakter, że Pep go tak nie lubi ;) Gołym okiem widać, że ma lepsze predyspozycję do grania na wysokim poziomie niż Pedro ;)
0
Harpagan a może jeszcze lektora wam załatwimy?
0
Módlcie się aby mi jakaś impreza nie wypadła w sobotę :P
0
Już jeden cud w tym sezonie się zdarzył :)
0
Raczej będzie dziś.
0
fcbarcelonasto szukaj głupiego :) Sam szukam :) Ale najbliżej chyba w Japonii będzie :)
0
blade417 to gdzie ty mieszkasz? Chyba w Japonii...
0
bartusS zagadaj na gg bo sam właśnie szukam shella :)
0
A i jeszcze jedno. Aktualnie pobrałem "Chelsea - FC Barcelona wersja 1" i wszystko śmiga bardzo ładnie. Co do pozostałych dwóch filmów nie mam możliwości sprawdzenia ale myślę, że wszystko jest dobrze.
0
No to Panowie jazda. Kto ma dobre łączę pobierać i wrzucać na jakieś serwery http :) Czy to w ogóle możliwe :)?
0
W internecie pojawiły się również ostatnie 2 mecze Barcelony w wersji HD. Niestety aktualnie są to tylko torrenty, które ściągają się na dzień dzisiejszy bardzo wolno. Są to mecze:
1. Chelsea - FC Barcelona - waga 4GB, HD 720P
2. Real Madryt - FC Barcelona - waga 11.89 GB, 1920x1080, Full HD
I teraz pytanie do Was. Czy wrzucać torrenty z tych meczów? Sam osobiście muszę mieć mecz z Realem nagrany ale czy ktoś zamierza ściągać torrentem 12GB?
0
Różne są opinie o sprzedaniu Abidala. Czasami zagra bdb a czasami średnio lub po prostu słabo. Widzieliśmy, że nie radzi sobie z dobrymi rywalami(Robben, Anelka). Najpierw kogoś kupić na tą pozycję a dopiero potem myśleć o sprzedaży Erica.
0
Komentarz w telewizji N stał na najgorszym poziomie ze wszytskich wyżej wymienionych ;) No chyba oprócz angielskiego :P
0
Dodane: Francuski oraz Brazylijski :)
0
1. kulasek sam osobiście szukam, jak znajdę w dobrej jakości to wrzucę.
2. qbasek123 skrót od uefy więc stronniczości być nie może.
0
Dłuższej wersji jak na razie nie posiadam. Może zmieni się to jutro.
0
Właśnie puścili na Premiere bramkę z hiszpańskim komentarzem. Niedługo wrzucę.
PS Nie polecam głośników ustawiać na max :P
0
Co do zawieszeń. Kasują się wszystkie żółte kartki z tego co mi wiadomo. Czerwona, którą dostał wczoraj Fletcher uniemożliwia mu występ w finale.
0
Ciumoo jasne, że na 1-1 :) Emocje jeszcze nie opadły i raczej jeszcze długo nie opadną...
0
Cały mecz z C+ już w internecie jest ale nie wiem czy mogę go dodać, nie widzę nikogo z redakcji i nie wiem z kim mamy sojusz a z kim nie ;)
0
Jeżeli przy pliku jest końcówka "avi.html" to wystarczy usunąć ".html" i zatwierdzić.
0
siwacki według mnie mówił:
"I co Konradinho? To dopiero początek a już bramka... Nie zdążysz tego wszystkiego wrzucić na fcbarca.com..."
To moje zdanie...