0

Już kończę wrzucanie. Jeszcze około 10 minut i pojawi się 3 część celebracji.

PS Wzajemnie ;)

0

Mam taką nadzieję.

Jakoś to odrobicie ;) Piwo bezalkoholowe czy coś w tym stylu... Karmi?

heh ;)

0

MVP! Czarls Puźol! :)

0

Czarls Puźol...

0

Aleksander Hleb - 17 mln...

0

cules100pro a kto to jest "Riberi"? Dobry gość? Jak dobry to daj mi namiary na niego to podzwonię ;)

rdam - Oby Jeffrén się nie zmarnował, pamiętam jak pierwszy raz zobaczyłem Inieste i od razu wiedziałem, że ma niesamowity talent(skromny)... :) Jakby tak by się potoczyła historia Jeffréna to nie miałbym nic przeciwko temu ;)

0

patrysss chyba żartujesz ;) Chwała Ci za to!

PS Obrażam się...

0

Harpagan nie odbieraj tego jako zarzut czy coś w tym stylu. Skąd my mamy wsiąść takie materiały jak ani C+ ani Premiere tego nie puszczały, po prostu relacja się ucięła i tyle. Prawdopodobnie pojawią się takie multimedia ale na pewno nie z Polskimi napisami... Trochę własnej inicjatywy może? Słownik do ręki i tłumaczyć... Ale to już było kilka razy wałkowane.

Pozdro. VeB!

0

Muniesa do momentu kiedy dostał czerwień grał bardzo dobrze według mnie. Trzeba go włączać do drużyny od najmłodszych lat. A w Barcy B powinien grać na pewno.

Jeffrén? - czy on ma jakiś zły charakter, że Pep go tak nie lubi ;) Gołym okiem widać, że ma lepsze predyspozycję do grania na wysokim poziomie niż Pedro ;)

0

Harpagan a może jeszcze lektora wam załatwimy?

0

Módlcie się aby mi jakaś impreza nie wypadła w sobotę :P

0

Już jeden cud w tym sezonie się zdarzył :)

0

Raczej będzie dziś.

0

fcbarcelonasto szukaj głupiego :) Sam szukam :) Ale najbliżej chyba w Japonii będzie :)

0

blade417 to gdzie ty mieszkasz? Chyba w Japonii...

0

bartusS zagadaj na gg bo sam właśnie szukam shella :)

0

A i jeszcze jedno. Aktualnie pobrałem "Chelsea - FC Barcelona wersja 1" i wszystko śmiga bardzo ładnie. Co do pozostałych dwóch filmów nie mam możliwości sprawdzenia ale myślę, że wszystko jest dobrze.

0

No to Panowie jazda. Kto ma dobre łączę pobierać i wrzucać na jakieś serwery http :) Czy to w ogóle możliwe :)?

0

W internecie pojawiły się również ostatnie 2 mecze Barcelony w wersji HD. Niestety aktualnie są to tylko torrenty, które ściągają się na dzień dzisiejszy bardzo wolno. Są to mecze:

1. Chelsea - FC Barcelona - waga 4GB, HD 720P

2. Real Madryt - FC Barcelona - waga 11.89 GB, 1920x1080, Full HD

I teraz pytanie do Was. Czy wrzucać torrenty z tych meczów? Sam osobiście muszę mieć mecz z Realem nagrany ale czy ktoś zamierza ściągać torrentem 12GB?

0

Różne są opinie o sprzedaniu Abidala. Czasami zagra bdb a czasami średnio lub po prostu słabo. Widzieliśmy, że nie radzi sobie z dobrymi rywalami(Robben, Anelka). Najpierw kogoś kupić na tą pozycję a dopiero potem myśleć o sprzedaży Erica.

0

Komentarz w telewizji N stał na najgorszym poziomie ze wszytskich wyżej wymienionych ;) No chyba oprócz angielskiego :P

0

Dodane: Francuski oraz Brazylijski :)

0

1. kulasek sam osobiście szukam, jak znajdę w dobrej jakości to wrzucę.

2. qbasek123 skrót od uefy więc stronniczości być nie może.

0

Dłuższej wersji jak na razie nie posiadam. Może zmieni się to jutro.

0

Właśnie puścili na Premiere bramkę z hiszpańskim komentarzem. Niedługo wrzucę.

PS Nie polecam głośników ustawiać na max :P

0

Co do zawieszeń. Kasują się wszystkie żółte kartki z tego co mi wiadomo. Czerwona, którą dostał wczoraj Fletcher uniemożliwia mu występ w finale.

0

Ciumoo jasne, że na 1-1 :) Emocje jeszcze nie opadły i raczej jeszcze długo nie opadną...

0

Cały mecz z C+ już w internecie jest ale nie wiem czy mogę go dodać, nie widzę nikogo z redakcji i nie wiem z kim mamy sojusz a z kim nie ;)

0

Jeżeli przy pliku jest końcówka "avi.html" to wystarczy usunąć ".html" i zatwierdzić.

0

siwacki według mnie mówił:

"I co Konradinho? To dopiero początek a już bramka... Nie zdążysz tego wszystkiego wrzucić na fcbarca.com..."

To moje zdanie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?