konradinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pavu ja natomiast widzę 3 możliwości na szybsze ściąganie:
1. Zakupić premium na rapida ~18zł/mies czyli odpuszczenie sobie 6 piw. Dużo?
2. Zakupić telewizję C+, N, D+ itp. Wtedy macie wszystko szybko.
3. Zmienić stronę, na pozostałych stronach o Barcy bramki na pewno pojawiają się szybko i na przyzwoitych serwerach.
Tyle...
0
Nagraj cały mecz ;) Ja nagram bramki :) Chyba, że ściągniesz coś w lepszej jakości jak się pojawi na dniach ;)
0
Potwierdzam, JSC Sport +1, +2, +4 dostępne na dzień dzisiejszy edukacyjnie :)
PS Pingwinek dzięki za info :)
0
Tak, na c+ są wszystkie te kanały. Można je do tego odbierać za darmo.
0
Zobaczymy co z tego będzie ;)
0
Dodam je jak będę wrzucał bramki ze środowego meczu z espanyolem ;)
0
A jest takie zapotrzebowanie na te bramki?
PS To jest właśnie wrzucanie na rapida, po długim czasie można przypomnieć gole nie wrzucając ich ponownie ;)
0
Komentarz PL.
0
Skrót wrzucę prawdopodobnie jutro :)
0
Tak, Barca TV jest darmowym kanałem w każdej polskiej platformie cyfrowej tzn. C+, Polsat i N. Polska jest jedynym krajem na świecie który udostępnia ten kanał za darmo wszystkim swoim abonentom.
Teraz przeczytaj to 10x i pomyśl...
0
w tym momencie na meczu Tottenhamu też?
0
Jeżeli ktoś ma kartę Al Jazeery to niech mi powie jak może czy Al Jazeera Sport +2 już nie ma problemów z głosem? Czy dalej ma?
0
ty nie bądź taki skromny bo też odwalasz kawał dobrej roboty ;)
0
Jamal miał łzy w oczach, ale to chyba normalne, aż do tego stopnia chyba by nie był sztuczny...?
0
Jeżeli ktoś zna tytuł tej piosenki w tle to będę bardzo wdzięczny jak poda :)
0
dawidveb a nie prościej ściągnąć AutoConnect?
0
Mogę wrzucić jeszcze przepychankę gdzie się chcieli bić oraz bramki w jakości DVD, jeżeli komuś zależy to niech napisze tutaj.
0
Zawsze można kupić kartę Premiere za 700 funtów :D Ale wtedy macie też LM :)
0
Senna jest dobry... Dał siebie sam do jedenastki marzeń :D
0
Wiem, ale leciało to nagrałem. Może komuś się przyda. Kto chce ten pobierze ;)
0
No nie da się ukryć ;)
0
sorry chłopaki, że nie było bramek w takim tempie jak zawsze ale dzisiaj w trakcie meczu walczyłem z kompem bo żaden program do odtwarzania TV nie chciał mi zadziałać. Jakieś fatum dzisiejszego wieczora było nad moim kompem. Mogłem oglądać mecz ale jak już próbowałem coś nagrać to się zawieszało wszystko :(
0
aros mam to samo, ostatnio wprowadzili chyba nowe kodowanie dźwięku na +2, i mi też tnie, a jak wyłączę dźwięk to jest ok.
0
pingwinek :) zagadaj na gg
0
morphi wrzucanie na rapida to wbrew pozorom jest jeszcze jeden plus dla tej strony. My nie chcemy mieć bramek na 7 czy 30 dni. My chcemy tworzyć również archiwa. A rapid nam to praktycznie gwarantuje :)
0
Ok, więc dzisiaj będą bramki, skrót(pewnie koło północy)
0
youstus program to AutoGK. Jak zrobię wszystko na dziś czyli bramki i najprawdopodobniej skrót to pobawię się tym twoim.
Dzięki.
0
nuke pójdzie jak wpiszesz klucze
0
Sport 1 (Cze/Svk)
0
Mecz można oglądnąć edukacyjne na satelicie Intelsat.