konradinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bardzo proszę kogoś z redakcji o wrzucenie bramek na stronę, ponieważ ja gdzieś zgubiłem gasło do panelu. Z góry dziękuję:
0-1
http://hotfile.com/dl/18236840/e199bf1/Atletic_Barcelona_0_1_Dani.AVI.html
1-1
http://hotfile.com/dl/18237485/3e4b298/Atletic_Barcelona_1_1.AVI.html
0
Z formatem .ts powinien sobie poradzić odtwarzacz DVD, jest to format bez kompresji wiec powinno być ok. Tylko:
Musisz nagrywać np. w Nero płytę "DVD-VIDEO". Wtedy Nero tworzy katalogi video_ts i audio_ts, i pliki przeciągasz do video_ts i ma działać, jeżeli format nagrania to zwykłe DVD.
0
Gość musi być dobry. Gra w jednym z lepszych klubów z Bundesligi i strzela 5 bramek w 11 meczach, czyli z taką formą strzeli w 33 meczach 15 bramek.
Z tego co pamiętam Artur Wichniarek ze swoją fatalnie spisującą się Arminią w sezonie 08/09 w 31 meczach zdobył 12 bramek. No to na prawdę ten Hunt to jest prawdziwy wyjadacz ;)
Nie wspominając już o tym jak Niemieckie zespoły dostają w LM z zespołami francuskimi czy hiszpańskimi ;)
To taka mała dygresja ;)
0
hanc
Bez urazy ale chyba inny mecz oglądaliśmy ;) Jakoś nie pamiętam tych wrzutek ale ok ;) A co do tego spokoju z jego strony to z której strony było jakieś zagrożenie nie licząc ostatnich 5 minut?
0
Oceny OK. Tylko według mnie Alves dostał za wysoką. Naliczyłem się we wczorajszym meczu dosłownie zero! dobrych dośrodkowań. Fatalnie też podawał ziemią, dużo strat. Zawiązał bodajże jedną akcje zespołu w samej końcówce gdzie dobrze lecz troszkę za późno podał do Ibry. Samo bieganie w tą i w tą jak na tej klasy zawodnika to jest stanowczo za mało. Dla mnie 5 lub niżej bo tak dysponowanego Daniego nie widziałem już dawno.
0
golazo
Skończyłeś? Kup, nagraj, skonwertuj, i wrzuć na super serwery. Wtedy możemy gadać. i rób tak co 3 czy 7 dni.
0
freju
Sorry. Ale to już ostatni raz. Po tym meczu spadam nagrywać bramki na stronę realu bo po wczorajszym meczu zaczynam im kibicować.
0
Sorry panowie. Bramki już mam tylko nie chciałem wam psuć zabawy, żebyście oglądali mecz z zaciekawieniem. Chyba, że bardzo chcecie to wrzucę...
0
fansbarca99
Ja już chwilę temu wszystko zrobiłem ale Looky musi podpiąć domenę ale jest zabiegany i czasu nie może znaleźć ;)
0
TheNewBarça
GG, jak możesz: 6631293
0
TheNewBarça
Masz namiar na dawce? ;)
0
No to ustawiać tapety: http://up.programosy.pl/foto/mecz_5.jpg
Zobaczymy co jutro nasi pokażą ;)
0
psychomech111
Mam nadzieję, ze jest. Okaże się niedługo. Ja raczej nie będę ściągał 5GB tylko dlatego żeby bramki wyciąć ;) Ale obiecuję, że będę szukał.
0
nelson25
Skrót, również się pojawi.
0
Można uznać ten plik jako obszerny skrót, ponieważ video zawiera wszystkie najładniejsze i najważniejsze akcje meczu ;)
0
baca7
Nie z takimi sprawdzianami sobie radziłem ;) Inteligencja i wrodzona skromność pomogą i będzie to 4 ;)
0
trayman
Minute podaj to wrzucę jak nie zasnę. Tak w ogóle to po co iść spać jak trzeba wstać o 5...? ;)
patrysss
Co racja to racja ;)
0
Dobra, bramki bramkami a ja szukam ochotników którzy pójdą jutro za mnie na sprawdzian z WOS-u i z Systemów ;)
0
Ależ nudny mecz, już dzisiejszy mecz polskiej ligi był ciekawszy ;P
0
Po wczorajszym meczu można już powiedzieć, że forma Ibry rośnie w oczach ;)
0
Dobra, żeby było mi łatwiej. Która to minuta była bo akcji było sporo ;)
0
Jak zwykle znakomita kompilacja. Oglądałem ją już wcześniej na Sccc ;) Gratulacje zajętego miejsca.
0
Będzie działać prawdopodobnie jutro.
0
Damian1000
Bo mecz był w sobotni wieczór a mnie zazwyczaj wtedy nie ma w domu.
0
FCB keres
U mnie teraz działa.
0
Ok, drugi serwer dodany.
0
TheNewBarca
Screeny ze starej wersji .avi(po konwercie). Ale plus dla Ciebie za spostrzegawczość :)
Jak pobiorę całość to wrzucę dobre screeny ;)
0
Mogę wrzucić na hotfile i storage bo tam jest remote. Na który pierwsze?
0
danie_l9
Jakość jest bardzo dobra. Rozmazanie w video nie występuje. Lecz wersja DVD to na pewno nie jest.
0
Tak, można.