0

Pep wołał najprawdopodobniej Xaviego ;)

0

1. Skrótu z PL komentarzem nie posiadam.

2. Jutro rano postaram się wrzucić wszystkie bramki w jednym pliku oraz skrót na inny serwer.

3. Dzięki.

0

freju, żeby było jasne ;) Konradinho jestem :)

0

Gest Pepa, skrót oraz bonusik dodane ;)

0

Słowo "najlepszy" można używać tylko jeżeli odnosimy się do Barcelony. Ja jestem może co najwyżej dobry.

0

Zwody nie nagrałem niestety :) Ale był przedniej marki ;)

Jak bym miał nagrywać ładne akcje i zwody to trzeba by było wrzucić 60~70 minut meczu :D

0

1. Gest Pepa na pewno dodam.

2. Cały mecz pojawi się zapewne jutro.

3. Za 30 minut skrót

4. Za 40 Minut bonus - moja wesoła twórczość - gwóźdź programu!

0

Bramki oczywiście z komentarzem PL ;)

0

Kolejne bramki niedługo ;)

0

Wywiad PL!

0

Bramki za chwilę ;)

0

100% sytuacji nie chce wrzucać bo po prostu nie chce mi się na to patrzeć... a trochę by tego było...

0

Na końcu filmiku zwróćcie uwagę jak fajnie wyśmiewają się z Realu ;)

0

to jest niemożliwe... jak getafe to mogło przegrać....

0

Najgorsze: Powrót Abidala...

0

Proszę krzysiek ;)

0

Jeszcze można do newsa dorzucić link do skrótu ;)

http://acbtv.acb.com/video/1668

0

Skrót dodany ;) Zachęcam do pobierania.

0

Panowie są święta więc nie nie kłócimy już :)

A co do skrótu to wrzucę go dziś, jeżeli zdążę lub jutro po Rezurekcji czyli około 7 rano ;)

0

Mi2ki, reupload dodany do newsa. Dzięki.

0

Reupload pewnie pojawi się niedługo. Jeżeli ktoś oczywiście z redakcji go zrobi ;)

0

Gód Dżob ;)

PS Coś z moich dźwięków się wybrało... :)?

0

Tak, za jakieś 15-20 minut będzie skrót całego meczu.

0

nie

0

Ale dziwnie mówicie... To tak jakby Digital+ puszczało Ligę Angielską bo jest ciekawsza niż Hiszpańska albo Premiere będzie puszczać Hiszpańską bo jest ciekawsza niż Niemiecka...

Polska telewizja to nacisk na Polską Ligę, Cypryjska nacisk na Cypryjską, Turecka nacisk na Turecką... itd.

Tego nie zmienicie niestety chyba, że założycie swoją telewizję i wygracie poszczególne przetargi.

0

warto wspomnieć, ze wspaniałą robotę wykonał wczoraj Ilyasova, oprócz Navarro, który rzucał za 3 z niesamowitych sytuacji Ilyasova według mnie pociągnął zespół ;)

0

Polecam odwiedzić oficjalną stronę Barcelony, tam są ceny biletów. Z tego co widzę wahają się od 30 do 80 Euro.

https://entrades.fcbarcelona.cat/Ticketing/gestionURL?bean=estadoCompra&accion=iniciarCompra&aforo=&idCompeticion=001&jornada=28&lang=en

0

Ja tylko informuję, jeżeli to tak zabrzmiało to sorry ;)

0

judasz89 tak aby wszystko było jasne, fcbvideo.pl to moja strona i ja jestm tam jedynym administratorem, recorderem i uploaderem bramek ;)

0

Pytanie "jak było?" to raczej pytanie retoryczne. Nie wypowiem się bo nie chce dostać bana za używanie niecenzuralnych słów :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?