0

Gdyby on stanął na szpicy to nawet nie chce myśleć ile rekordów byśmy pobili w następnym sezonie ;) Co jak co ale Ibra jak coś ma to wykorzystuje ;)

0

0

20-23zł/miesięcznie więc nie dużo.

0

Aby było w miarę dobre porównanie trzeba zobaczyć ile Ci zawodnicy strzelili procentowo bramek dla swoich zespołów. Ale nawet to by nie oddało wszystkiego bo liga lidze nie równa.

0

Myślimy iść na stadion realu, zawsze to jakieś przeżycie tak duży stadion zobaczyć. Chce tam wejść w koszulce i szaliku Barcelony. Ciekawe czy mnie wpuszczą :)

0

A i żeby nie było tak wesoło :) Jutro wyjeżdżam na praktykę ze szkoły do... Hiszpanii(najgorsze jest to, że w okolice Madrytu...) Więc z najbliższych 2 meczów ligowych + 1 LM nie będzie bramek ani skrótów nagrywanych przeze mnie. Może kogoś skombinuje aby zrobił to za mnie pod moją nieobecność ale nic nie obiecuje.

Tymczasem pozostaje wam polegać na nieocenionym pershingu :)

PS Co wam przywieść?

0

atixavi jesteś mistrzem dla mnie... haha

PS Macie skrót :)

0

Panowie fcluki07 ma rację ale nie ma nic bez swojego wkładu pieniężnego. Trzeba trochę(sporo) zainwestować ale ma się spokój na długi czas.

0

wywiady, treningi, mecze archiwalne itp. Całe mnóstwo materiałów których nie znajdziesz nigdzie indziej ;)

0

nie

0

Aby wszyscy jasno zrozumieli. Ten rysunek pokazuje ZASIĘG BarcaTV a nie jej dostępność w poszczególnych platformach w Polsce i na świecie. Aby oglądać BarcaTV potrzeba kartę Digital+ która kosztuje około 5000zł/12miesięcy lub po prostu wykupić abonament na www.fcbonline.tv kosztujący tylko 5 Euro/miesiąc. Uprzedzam też, że program BarcaTV nie transmituje na żywo praktycznie żadnych meczów Barcelony ;)

PS Jeżeli ktoś chce oglądać Barceloną to polecam kartę JSC Sport :)

0

Magazyn gdzie będą wszystkie bramki i skróty pojawi się niedługo. Wtedy będzie wszystko w jednym pliku.

0

Chyba każdego to wkurza. Ale ludzie się nie nauczą. Co pokolenie to błędy te same ;)

0

ktoś tutaj chyba tagów nie zamknął :)

0

PijanyAdmin997 omawiane to już było milion razy :) Gest dla przyjaciela ;)

0

Lincoln ja już się poznałem na ludziach dodając bramki i robiąc takie rzeczy. Przyniósł byś im te materiały na płycie do domu to powiedzieli by, że miałem czelność przychodzić itp. itd.

0

Znowu? To gdzie wy się cały czas rejestrujecie?

0

M_k :) Aluzja do mnie? :P

0

"- Co powstanie ze skrzyżowania lwa, pchły i kanoniera?

- Nie wiem, ale będzie zaje***cie strzelać bramki."

To mnie rozwaliło :)

0

puciu mecz dodany ;)

0

Hmmmm... Czy wielki to nie wiem. Tylko 180cm wzrostu ;)

Pozdro.

0

Tak, po Polsku.

0

No to spełniam wasze prośby :)

qbarca mecz z pamiętnym hattrickiem Messiego wrzucony do tematu "El Clasico"

Envergalin finał LM dodany do działu "Mecze Historyczne"

Pozdrawiam :)

0

To co tam jest to tylko mała garstka tego co tam się pojawi w niedługim czasie ;) Więc jeszcze raz zachęcam do odwiedzania ;)

0

No co :) Żeby nie było trochę siedziałem aby to wszystko poskładać ze wszytskich moich źródeł :)

0

Co tu oceniać... Nie wkomponował się w ogóle w zespół, fatalnie spisuje się tak w ataku jak i w obronie, brak jakiejkolwiek współpracy z Messim - to tylko niektóre minusy Daniego....

PS , przeczytajcie to 10x a uwierzycie!

0

Jasne że tak :)

0

Oczywiście, nagrałbym gdybym tylko mógł ale problem jest poważniejszy. Chyba poszła mi karta SAT... Więc w takim wypadku z wywiadów, meczów, skrótów nici...

0

Wy mnie zdenerwowanego jeszcze nie widzieliście... I nie zobaczycie ;)

PS Żeby wszyscy byli zadowoleni obszerny skrót wrzucę tym razem dla "odmiany" na rapida...

0

krokos23 jeżeli daje Wam tyle możliwości to odsyłam gdzie indziej, tam na pewno bramki pojawiają się szybciej i na czymś "darmowym"...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?