konradinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby on stanął na szpicy to nawet nie chce myśleć ile rekordów byśmy pobili w następnym sezonie ;) Co jak co ale Ibra jak coś ma to wykorzystuje ;)
0
Myślę, że mi redakcja wybaczy:
http://allegro.pl/item546719601_rapidshare_30_dni_2_konta_w_cenie_1_3_banki.html
0
20-23zł/miesięcznie więc nie dużo.
0
Aby było w miarę dobre porównanie trzeba zobaczyć ile Ci zawodnicy strzelili procentowo bramek dla swoich zespołów. Ale nawet to by nie oddało wszystkiego bo liga lidze nie równa.
0
Myślimy iść na stadion realu, zawsze to jakieś przeżycie tak duży stadion zobaczyć. Chce tam wejść w koszulce i szaliku Barcelony. Ciekawe czy mnie wpuszczą :)
0
A i żeby nie było tak wesoło :) Jutro wyjeżdżam na praktykę ze szkoły do... Hiszpanii(najgorsze jest to, że w okolice Madrytu...) Więc z najbliższych 2 meczów ligowych + 1 LM nie będzie bramek ani skrótów nagrywanych przeze mnie. Może kogoś skombinuje aby zrobił to za mnie pod moją nieobecność ale nic nie obiecuje.
Tymczasem pozostaje wam polegać na nieocenionym pershingu :)
PS Co wam przywieść?
0
atixavi jesteś mistrzem dla mnie... haha
PS Macie skrót :)
0
Panowie fcluki07 ma rację ale nie ma nic bez swojego wkładu pieniężnego. Trzeba trochę(sporo) zainwestować ale ma się spokój na długi czas.
0
wywiady, treningi, mecze archiwalne itp. Całe mnóstwo materiałów których nie znajdziesz nigdzie indziej ;)
0
nie
0
Aby wszyscy jasno zrozumieli. Ten rysunek pokazuje ZASIĘG BarcaTV a nie jej dostępność w poszczególnych platformach w Polsce i na świecie. Aby oglądać BarcaTV potrzeba kartę Digital+ która kosztuje około 5000zł/12miesięcy lub po prostu wykupić abonament na www.fcbonline.tv kosztujący tylko 5 Euro/miesiąc. Uprzedzam też, że program BarcaTV nie transmituje na żywo praktycznie żadnych meczów Barcelony ;)
PS Jeżeli ktoś chce oglądać Barceloną to polecam kartę JSC Sport :)
0
Magazyn gdzie będą wszystkie bramki i skróty pojawi się niedługo. Wtedy będzie wszystko w jednym pliku.
0
Chyba każdego to wkurza. Ale ludzie się nie nauczą. Co pokolenie to błędy te same ;)
0
ktoś tutaj chyba tagów nie zamknął :)
0
PijanyAdmin997 omawiane to już było milion razy :) Gest dla przyjaciela ;)
0
Lincoln ja już się poznałem na ludziach dodając bramki i robiąc takie rzeczy. Przyniósł byś im te materiały na płycie do domu to powiedzieli by, że miałem czelność przychodzić itp. itd.
0
Znowu? To gdzie wy się cały czas rejestrujecie?
0
M_k :) Aluzja do mnie? :P
0
"- Co powstanie ze skrzyżowania lwa, pchły i kanoniera?
- Nie wiem, ale będzie zaje***cie strzelać bramki."
To mnie rozwaliło :)
0
puciu mecz dodany ;)
0
Hmmmm... Czy wielki to nie wiem. Tylko 180cm wzrostu ;)
Pozdro.
0
Tak, po Polsku.
0
No to spełniam wasze prośby :)
qbarca mecz z pamiętnym hattrickiem Messiego wrzucony do tematu "El Clasico"
Envergalin finał LM dodany do działu "Mecze Historyczne"
Pozdrawiam :)
0
To co tam jest to tylko mała garstka tego co tam się pojawi w niedługim czasie ;) Więc jeszcze raz zachęcam do odwiedzania ;)
0
No co :) Żeby nie było trochę siedziałem aby to wszystko poskładać ze wszytskich moich źródeł :)
0
Co tu oceniać... Nie wkomponował się w ogóle w zespół, fatalnie spisuje się tak w ataku jak i w obronie, brak jakiejkolwiek współpracy z Messim - to tylko niektóre minusy Daniego....
PS , przeczytajcie to 10x a uwierzycie!
0
Jasne że tak :)
0
Oczywiście, nagrałbym gdybym tylko mógł ale problem jest poważniejszy. Chyba poszła mi karta SAT... Więc w takim wypadku z wywiadów, meczów, skrótów nici...
0
Wy mnie zdenerwowanego jeszcze nie widzieliście... I nie zobaczycie ;)
PS Żeby wszyscy byli zadowoleni obszerny skrót wrzucę tym razem dla "odmiany" na rapida...
0
krokos23 jeżeli daje Wam tyle możliwości to odsyłam gdzie indziej, tam na pewno bramki pojawiają się szybciej i na czymś "darmowym"...