0

Dzięki za podziękowania ale to co ja robiłem było zdecydowanie łatwiejsze niż pisanie takich podsumowań! Świetne!

Czekam na atak :)

0

Znakomita robota...

Miło się czyta.

0

Kompilacja o Barcelonie wspaniała. 9/10. A to dlatego, że zbyt krótka.

O Iniescie już trochę gorsza. Źle dobrana muzyka, słabe efekty :)

0

Wreszcie ktoś zrozumiał sprawę wrzucania na RS.

Dzięki za wyjaśnienie dla innych krakers27. Choć wydaje mi się, że dalej będą żale...

0

Wrzucanie bramek nie jest jak wszyscy myślą miłe i przyjemne. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz w spokoju oglądnął "cały" mecz Barcelony.

0

|matirix20| tutaj też pojawiają się takie skróty ale jakoś ostatnio jakoś się nie pojawiają. Przyczyny Ci nie podam bo nie wiem dlaczego...

0

marcinbaca7 są bramki oraz 3 czy 4 ciekawsze akcje :)

0

Jeżeli mogę coś doradzić.

Nie opłaca się w tym momencie kupować ani N-ki ani C+. Chyba, że ktoś chce oglądać LM i 8-10/50 meczów Barcy w lidze i w pucharach.

0

marcinbaca7 wtedy bramki będą pojawiać się z Al Jazeery ale na pewno nie nagrywane przeze mnie. Wtedy jakość będzie pewnie gorsza a bramki nie będą pojawiać się tak szybko jak teraz. Ale na razie jest jak jest więc cieszcie się a nie narzekajcie(to do wszytskich).

0

Jeżeli ktoś wrzuci bramki na inny serwer to proszę wysłać linki do mnie. Kontakt w dziale redakcja.

0

Bo zmieniają system kodowania.

0

Z mojej strony skrótu nie będzie. Chyba, że puszczą jakąś powtórkę jeszcze :)

0

Jak ja go nie lubię :/

0

Jak zwykle zmienia samo "e" na "é". Musiałem dać w takiej postaci jak teraz.

0

Pobierz: VLC media player i w nim odpal.

Jak nie pomoże to pobierz K-Lite Codec Pack Full.

0

krakers27 odezwij się na gg. Numer w dziale redakcja.

0

Mushroom zapewniam Cię, że będzie. Albo w jednym pliku albo na torrencie ;)

0

Już działają ;) Strona jest tak zrobiona, że sama zamienia na hiszpańskie znaki :) Ja dałem w nazwie pliku "Atletico" a strona sama zmieniła na "Atlético" :)

0

goal - żartuję ;)

0

Nie, mówił: "Umawialiśmy się inaczej"

! Skrót z meczu pojawi się w niedzielę rano :) (prawdopodobnie) !

0

goal w skrócie zobaczysz co robili Messi i trener Atletico ;) Wszystko stanie się wtedy jasne... :D

0

DJ6 pytanie retoryczne ;) Jasne, że będzie ;)

Podziękowania przesyłać na konto:

mBank... :D

0

Final del partido :)

0

calkej - Premiere

0

fffj napisz. Na pewno odpiszę. Może nie jutro bo pewnie mnie nie będzie w domu. Ale na pewno odpiszę. Tylko przedstaw się pisząc do mnie.

0

fffj nic trudnego. Ściągasz moje bramki. Potem wchodzisz np. na stronę sendspace.pl i wrzucasz ją i dajesz mi linka. Tak postępujesz z każdą bramką. Ja mam alternatywne linki do bramek a Ciebie kocha cały lud za to że wrzucasz im na inny serwis niż rapidshare ;)

PS Mnie oczywiście kochają wtedy trochę mniej ;)

Kwiatek7 nie chodzi o propozycje stron bo takich stron jest tysiące. Chodzi o osobę która się tego podejmie.

Uwierzcie mi, że nagrywanie bramek nie jest łatwe i przyjemnie. Już nie pamiętam kiedy obejrzałem mecz Barcy "normalnie". Zawsze nagrywam, następnie konwert i upload. A mecz leci zminimalizowany :)

0

Cały mecz Brandao(napastnik) denerwował naszych zawodników. Najpierw 2x uderzył Alvesa rękami(rozcięty policzek) a potem miał ostre starcie z Pique. A po strzelonej bramce, tak mi się przynajmniej wydaje, Messi i Bojan zaczęli się śmiać(prawdopodobnie do niego) i on się rzucał :)

0

dobra koledzy, praca wykonana, spadam bo jutro muszę rano wstać ;)

PS Tylko nie mówcie, że znowu na rapidzie ;) Kolejny raz tłumaczył nie będę ;)

0

Nie ma za co. Zaraz bramki Messiego i kolejne bonusy :)

0

Wreszcie jakiś młody talent bramkarski. Ale i tak ktoś pewni nam go sprzątnie sprzed nosa :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?