konradinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki za podziękowania ale to co ja robiłem było zdecydowanie łatwiejsze niż pisanie takich podsumowań! Świetne!
Czekam na atak :)
0
Znakomita robota...
Miło się czyta.
0
Kompilacja o Barcelonie wspaniała. 9/10. A to dlatego, że zbyt krótka.
O Iniescie już trochę gorsza. Źle dobrana muzyka, słabe efekty :)
0
Wreszcie ktoś zrozumiał sprawę wrzucania na RS.
Dzięki za wyjaśnienie dla innych krakers27. Choć wydaje mi się, że dalej będą żale...
0
Wrzucanie bramek nie jest jak wszyscy myślą miłe i przyjemne. Już nie pamiętam kiedy ostatni raz w spokoju oglądnął "cały" mecz Barcelony.
0
|matirix20| tutaj też pojawiają się takie skróty ale jakoś ostatnio jakoś się nie pojawiają. Przyczyny Ci nie podam bo nie wiem dlaczego...
0
marcinbaca7 są bramki oraz 3 czy 4 ciekawsze akcje :)
0
Jeżeli mogę coś doradzić.
Nie opłaca się w tym momencie kupować ani N-ki ani C+. Chyba, że ktoś chce oglądać LM i 8-10/50 meczów Barcy w lidze i w pucharach.
0
marcinbaca7 wtedy bramki będą pojawiać się z Al Jazeery ale na pewno nie nagrywane przeze mnie. Wtedy jakość będzie pewnie gorsza a bramki nie będą pojawiać się tak szybko jak teraz. Ale na razie jest jak jest więc cieszcie się a nie narzekajcie(to do wszytskich).
0
Jeżeli ktoś wrzuci bramki na inny serwer to proszę wysłać linki do mnie. Kontakt w dziale redakcja.
0
Bo zmieniają system kodowania.
0
Z mojej strony skrótu nie będzie. Chyba, że puszczą jakąś powtórkę jeszcze :)
0
Jak ja go nie lubię :/
0
Jak zwykle zmienia samo "e" na "é". Musiałem dać w takiej postaci jak teraz.
0
Pobierz: VLC media player i w nim odpal.
Jak nie pomoże to pobierz K-Lite Codec Pack Full.
0
krakers27 odezwij się na gg. Numer w dziale redakcja.
0
Mushroom zapewniam Cię, że będzie. Albo w jednym pliku albo na torrencie ;)
0
Już działają ;) Strona jest tak zrobiona, że sama zamienia na hiszpańskie znaki :) Ja dałem w nazwie pliku "Atletico" a strona sama zmieniła na "Atlético" :)
0
goal - żartuję ;)
0
Nie, mówił: "Umawialiśmy się inaczej"
! Skrót z meczu pojawi się w niedzielę rano :) (prawdopodobnie) !
0
goal w skrócie zobaczysz co robili Messi i trener Atletico ;) Wszystko stanie się wtedy jasne... :D
0
DJ6 pytanie retoryczne ;) Jasne, że będzie ;)
Podziękowania przesyłać na konto:
mBank... :D
0
Final del partido :)
0
calkej - Premiere
0
fffj napisz. Na pewno odpiszę. Może nie jutro bo pewnie mnie nie będzie w domu. Ale na pewno odpiszę. Tylko przedstaw się pisząc do mnie.
0
fffj nic trudnego. Ściągasz moje bramki. Potem wchodzisz np. na stronę sendspace.pl i wrzucasz ją i dajesz mi linka. Tak postępujesz z każdą bramką. Ja mam alternatywne linki do bramek a Ciebie kocha cały lud za to że wrzucasz im na inny serwis niż rapidshare ;)
PS Mnie oczywiście kochają wtedy trochę mniej ;)
Kwiatek7 nie chodzi o propozycje stron bo takich stron jest tysiące. Chodzi o osobę która się tego podejmie.
Uwierzcie mi, że nagrywanie bramek nie jest łatwe i przyjemnie. Już nie pamiętam kiedy obejrzałem mecz Barcy "normalnie". Zawsze nagrywam, następnie konwert i upload. A mecz leci zminimalizowany :)
0
Cały mecz Brandao(napastnik) denerwował naszych zawodników. Najpierw 2x uderzył Alvesa rękami(rozcięty policzek) a potem miał ostre starcie z Pique. A po strzelonej bramce, tak mi się przynajmniej wydaje, Messi i Bojan zaczęli się śmiać(prawdopodobnie do niego) i on się rzucał :)
0
dobra koledzy, praca wykonana, spadam bo jutro muszę rano wstać ;)
PS Tylko nie mówcie, że znowu na rapidzie ;) Kolejny raz tłumaczył nie będę ;)
0
Nie ma za co. Zaraz bramki Messiego i kolejne bonusy :)
0
Wreszcie jakiś młody talent bramkarski. Ale i tak ktoś pewni nam go sprzątnie sprzed nosa :)