leoś10
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sorki na rozgrzewce :D
0
0
Ja jebie niech messi wejdzie
0
Messi getry poprawiał :D
0
Jak Messi nie wejdzie to przejebiemy albo zremisujemy
0
Zaczynamy Messi na ratunek
0
Messi musi wejść bo inaczej będzie lipa
0
0
on umie chyba tlko z karnych
0
0
ahahah Ronaldo xD "Powinien się wstydzić" :D
0
YYY... Gówno :P
0
że co ?? Real Rozjedzie Barce ?? Jak oni Mają problemy z wygraniem z Elche i Levante to na takiej górze jak Barca to sie rojpierdolą a nie przejadą :D
0
to co kurwa mają mu nogi kurwa połamać żeby był karny ??
0
co jest do kurwy nędzy co za pierdolony sedzia pojebany
0
co to ma być ?
0
tello gra fatalnie
0
No i Alexis feomenalnie oby tak dalej :)
0
kurwa mać
0
to jest kurwa śwmieszne
0
lol co za fuksiarze
0
czyżby -8 :D
0
HAHAHAH Real przegrywa xD
0
Adriano z niczego gol
0
0
ja pierdole messi schodzi
0
Messiiiiiii fenomenalnie :)
0
No może i racja ale on strasznie malo gra mógłby dziś pograć sobie :)
0
Skład może być szkoda songa ale po 3 pkt
!!!!!
0
koniec messi sie wkurzył bo nie potrafił wiecej strzelić ...:D