0

sorki na rozgrzewce :D

0

0

Ja jebie niech messi wejdzie

0

Messi getry poprawiał :D

0

Jak Messi nie wejdzie to przejebiemy albo zremisujemy

0

Zaczynamy Messi na ratunek

0

Messi musi wejść bo inaczej będzie lipa

0

0

on umie chyba tlko z karnych

0

0

ahahah Ronaldo xD "Powinien się wstydzić" :D

0

YYY... Gówno :P

0

że co ?? Real Rozjedzie Barce ?? Jak oni Mają problemy z wygraniem z Elche i Levante to na takiej górze jak Barca to sie rojpierdolą a nie przejadą :D

0

to co kurwa mają mu nogi kurwa połamać żeby był karny ??

0

co jest do kurwy nędzy co za pierdolony sedzia pojebany

0

co to ma być ?

0

tello gra fatalnie

0

No i Alexis feomenalnie oby tak dalej :)

0

kurwa mać

0

to jest kurwa śwmieszne

0

lol co za fuksiarze

0

czyżby -8 :D

0

HAHAHAH Real przegrywa xD

0

Adriano z niczego gol

0

0

ja pierdole messi schodzi

0

Messiiiiiii fenomenalnie :)

0

No może i racja ale on strasznie malo gra mógłby dziś pograć sobie :)

0

Skład może być szkoda songa ale po 3 pkt
!!!!!

0

koniec messi sie wkurzył bo nie potrafił wiecej strzelić ...:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?