leoś10
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
lewy i lewy go nie ma w pierwszej 3 wiec skączcie!!! Wygra Messi moim zdanuiem a lewy grał dobrze ale nie tak jak messi ronaldo czy ribery :) Jestem za leo :D
0
Jest Ney !!!!! za pedro bardzo dobrze :D
0
Jest Jest Jest Jest Adrianooooooo w swoim stylu fenomenalnie !!! :D jedziemy panowie :)
0
Messi powinien nie zagrać z Malaga i Atletico aby troszke się podkurować
0
ale to jest naprawde nie sportowe zeby prowokować kolege zeby spaulował kontuzjowanego zawodnika naprawde zal mi piłkarza atltico
0
0
dzięki :)
0
kto strzelił 7 bramke ??
0
8-0 ja prdl co się dzieje :D
0
kur... co sie dzieje :D
0
ale strzal fabs szaleje dziś :) tak ma być :D
0
ale ja pieprze co za mecz oby wszystki taki były :)
0
kurcze messi schodzi szkoda
0
sssss kurcze ale dobrze :D
0
cały czs się stara :D
0
Ale Messi dziś gra no przepięknie
0
jest fabs zajebiście ale ich rozwalają :D VeB
0
wkońcu moze messi troszkę się odciązy a Neymar na pewno potrafi fenomenalnie grac w Barcelonie tylko będzie jeszcze lepszy i tyle w tym temacie :D
0
trochę go szkoda :( jest wielkim piłkarzem i jeszcze większym człowiekiem.
Zawszę go będę lubił i mam nadzieę że wróci kiedys
0
co to było do kurwy nędzy faul był
0
no nie źle włączam mecz a tu po 21 minutach 3-0 :D
0
Messi nie był na treningu
0
hahahah samobój :D
0
hHhjhahha Pedro fuks :D
0
0
samobuj :D
0
Messi jakie podanie :)
0
w 11 grają
0
ale dostał ajć
0
Mesjasz poraz kolejny pokazuje na co go stać :D