0

lewy i lewy go nie ma w pierwszej 3 wiec skączcie!!! Wygra Messi moim zdanuiem a lewy grał dobrze ale nie tak jak messi ronaldo czy ribery :) Jestem za leo :D

0

Jest Ney !!!!! za pedro bardzo dobrze :D

0

Jest Jest Jest Jest Adrianooooooo w swoim stylu fenomenalnie !!! :D jedziemy panowie :)

0

Messi powinien nie zagrać z Malaga i Atletico aby troszke się podkurować

0

ale to jest naprawde nie sportowe zeby prowokować kolege zeby spaulował kontuzjowanego zawodnika naprawde zal mi piłkarza atltico

0

0

dzięki :)

0

kto strzelił 7 bramke ??

0

8-0 ja prdl co się dzieje :D

0

kur... co sie dzieje :D

0

ale strzal fabs szaleje dziś :) tak ma być :D

0

ale ja pieprze co za mecz oby wszystki taki były :)

0

kurcze messi schodzi szkoda

0

sssss kurcze ale dobrze :D

0

cały czs się stara :D

0

Ale Messi dziś gra no przepięknie

0

jest fabs zajebiście ale ich rozwalają :D VeB

0

wkońcu moze messi troszkę się odciązy a Neymar na pewno potrafi fenomenalnie grac w Barcelonie tylko będzie jeszcze lepszy i tyle w tym temacie :D

0

trochę go szkoda :( jest wielkim piłkarzem i jeszcze większym człowiekiem.
Zawszę go będę lubił i mam nadzieę że wróci kiedys

0

co to było do kurwy nędzy faul był

0

no nie źle włączam mecz a tu po 21 minutach 3-0 :D

0

Messi nie był na treningu

0

hahahah samobój :D

0

hHhjhahha Pedro fuks :D

0

0

samobuj :D

0

Messi jakie podanie :)

0

w 11 grają

0

ale dostał ajć

0

Mesjasz poraz kolejny pokazuje na co go stać :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?