leoś10
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi dał nam remis i taka jest prawda niestety :(
0
ja prdl
0
Jeśli Messi zagra z Bayernem cały mecz jak dzis to awans mamy pewny ale inni też musza coś pokazać :)
0
Messi i Alexis :)
0
Messi wszedł i odrazu zaczeli grać :)
0
a messi asysta i gol w 2 minuty :D :D :)
0
Ja pierdziele Alexis jest :D
0
Kocham go
0
To jest fenomen piłkarski :D Moj najlepszsy piłkarz ale martwi to że to na nim się opiera cała gra
0
Messi jak on to zrobił ja pierdziele i co to on napędza barce :D
0
Messi szaleje :D
0
antymadristaFCB
Ogarnij się jak mogę sobie w tył głowy sam strzelić ????? :D
0
strzeli dziś ze 3 bramki a w meczu z Bayernem 4 bramki jego i na dokładkę Alexis i Finał nasz :D
0
lepszy skład sportu :D
0
chwała mu.....Do zwuciestwa !!!! Vista el Barca
0
swiechu
jesteś załosny zdjęcie messiego na awatarze na stronie barcy obraża najlepszy klub na świecie i ich najlepszego piłkarza
0
on przesądzi o losach tego meczu będzie kluczowy :D tak jak zawsze :)
0
contiv real przegra z kretesem :D
0
contiv ogar człowieku ty się martw o real bo Borusja skopie im te brudne dupy. i wypad na swoją strone lamo
0
Cescccccccccccccccc !!!!!!!!!!! ogar hejterzy :D
0
cesca nie ma chyba
0
narazie dobrze
0
Ale thiago :)
0
Ja bym chciał żeby na Borussie trafili ale pewnie na Real trafią :D Ale i tak wygrają w tym roku :) VeB
0
:D :D :D
0
messi się żegna bo każdą bramke dedykuje swej babci która go na treningi prowadzała
0
Valdes ty zajebana cioto :(
0
kurrr
0
2-0 dla bayernu
0
Xaci ufff odetchnełem ale dobrze za tego spalonego :)