0

Messi dał nam remis i taka jest prawda niestety :(

0

ja prdl

0

Jeśli Messi zagra z Bayernem cały mecz jak dzis to awans mamy pewny ale inni też musza coś pokazać :)

0

Messi i Alexis :)

0

Messi wszedł i odrazu zaczeli grać :)

0

a messi asysta i gol w 2 minuty :D :D :)

0

Ja pierdziele Alexis jest :D

0

Kocham go

0

To jest fenomen piłkarski :D Moj najlepszsy piłkarz ale martwi to że to na nim się opiera cała gra

0

Messi jak on to zrobił ja pierdziele i co to on napędza barce :D

0

Messi szaleje :D

0

antymadristaFCB
Ogarnij się jak mogę sobie w tył głowy sam strzelić ????? :D

0

strzeli dziś ze 3 bramki a w meczu z Bayernem 4 bramki jego i na dokładkę Alexis i Finał nasz :D

0

lepszy skład sportu :D

0

chwała mu.....Do zwuciestwa !!!! Vista el Barca

0

swiechu
jesteś załosny zdjęcie messiego na awatarze na stronie barcy obraża najlepszy klub na świecie i ich najlepszego piłkarza

0

on przesądzi o losach tego meczu będzie kluczowy :D tak jak zawsze :)

0

contiv real przegra z kretesem :D

0

contiv ogar człowieku ty się martw o real bo Borusja skopie im te brudne dupy. i wypad na swoją strone lamo

0

Cescccccccccccccccc !!!!!!!!!!! ogar hejterzy :D

0

cesca nie ma chyba

0

narazie dobrze

0

Ale thiago :)

0

Ja bym chciał żeby na Borussie trafili ale pewnie na Real trafią :D Ale i tak wygrają w tym roku :) VeB

0

:D :D :D

0

messi się żegna bo każdą bramke dedykuje swej babci która go na treningi prowadzała

0

Valdes ty zajebana cioto :(

0

kurrr

0

2-0 dla bayernu

0

Xaci ufff odetchnełem ale dobrze za tego spalonego :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?