leoś10
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi dziekuję ci kochany :Dale xavi i alexis tez ładnie
0
Messsiiiiiiiii
0
kurde ale blisko messi jak strzela :D
0
licze na 2 bramki jeszcze leo
0
tylko znowu messi daje wszystko
0
Leo kurwa leo leo leo :D :D :D kocham go mówiłem że on wszystko zmieni :D:D :D
0
i jest kurcze messi
0
ja jestem antyfanem viili to błąd obronców
0
jest villa ale i tak słabo
0
Messi wchodzi zaraz wkońcu :D
0
messi się szykuje dobrze
0
bo ładnie messi natychmiast
0
kurcze szkoda :(
0
0
wypierdalaj skurwysynie messi by to wszystko wylorzystał
0
ja pierdole co za człowiek
0
po co odrazu :( Lol
0
on teraz coraz lepiej niech zostanie jeszcze się przyda napewno :)
0
i teraz cisnąć :P
0
Alexis o kurde dzieki ci człowieku :D
0
jak messi zaraz nie wejdzie to lipe bedxziemy mieli :(
0
Sportu lepszy Messi powinien zagrać :D
0
Tito daj tej drużynie to na co zasługuje lepszego trenera strasznie tęsknie za pepem Guardiolą on potrafił zmobilizowac piłkarzy szkoda ale ten sezon lepszy niz tamten chociaz ligę wygramy :)
0
Powinni zwolnić tego tito on tylko niszczy ten klub gadał że messi może wszystko przesądzić a go nawet nie wystawił to jest dupa a nie trener
0
Tylko Nie Pedro !!!!!!! A tak po za tym skład MD lepzy :)
0
Messi sam nie dokona remontady ktos musi mu podawać no i obrońcy nie mogą zpieprzyć wszystkiego. A roura takim gadaniem obniża morale całej drużyny. Messi jest nalepszy dla mnie ale barca musi sobie radzić i bez niego
0
samobuj lol
0
Atletico już wygrywa 1-0 :D Falcao
0
Jest taka akcja Messi strzela a obrońcy wszystko niweczą całą prace Messiego
0
Ale teraz trzeba sie skupić na Bayernie i niewiem czy to możliwe ale 5-0 wygrać ja nadal mam nadzieje i nigdy w Barce nie zwątpię VAMOS!!!!