0

Messi dziekuję ci kochany :Dale xavi i alexis tez ładnie

0

Messsiiiiiiiii

0

kurde ale blisko messi jak strzela :D

0

licze na 2 bramki jeszcze leo

0

tylko znowu messi daje wszystko

0

Leo kurwa leo leo leo :D :D :D kocham go mówiłem że on wszystko zmieni :D:D :D

0

i jest kurcze messi

0

ja jestem antyfanem viili to błąd obronców

0

jest villa ale i tak słabo

0

Messi wchodzi zaraz wkońcu :D

0

messi się szykuje dobrze

0

bo ładnie messi natychmiast

0

kurcze szkoda :(

0

0

wypierdalaj skurwysynie messi by to wszystko wylorzystał

0

ja pierdole co za człowiek

0

po co odrazu :( Lol

0

on teraz coraz lepiej niech zostanie jeszcze się przyda napewno :)

0

i teraz cisnąć :P

0

Alexis o kurde dzieki ci człowieku :D

0

jak messi zaraz nie wejdzie to lipe bedxziemy mieli :(

0

Sportu lepszy Messi powinien zagrać :D

0

Tito daj tej drużynie to na co zasługuje lepszego trenera strasznie tęsknie za pepem Guardiolą on potrafił zmobilizowac piłkarzy szkoda ale ten sezon lepszy niz tamten chociaz ligę wygramy :)

0

Powinni zwolnić tego tito on tylko niszczy ten klub gadał że messi może wszystko przesądzić a go nawet nie wystawił to jest dupa a nie trener

0

Tylko Nie Pedro !!!!!!! A tak po za tym skład MD lepzy :)

0

Messi sam nie dokona remontady ktos musi mu podawać no i obrońcy nie mogą zpieprzyć wszystkiego. A roura takim gadaniem obniża morale całej drużyny. Messi jest nalepszy dla mnie ale barca musi sobie radzić i bez niego

0

samobuj lol

0

Atletico już wygrywa 1-0 :D Falcao

0

Jest taka akcja Messi strzela a obrońcy wszystko niweczą całą prace Messiego

0

Ale teraz trzeba sie skupić na Bayernie i niewiem czy to możliwe ale 5-0 wygrać ja nadal mam nadzieje i nigdy w Barce nie zwątpię VAMOS!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?