0

ja prdl z tymi zajebanym..... sędziami

0

spalony jak hu...

0

Alexis :(

0

jest messi ??

0

Messi ! Dasz rade. Wierze w to !!! VeB!!!!

0

ale zakręcił :D

0

ale messi mało co :)

0

no teraz może zaczną lepiej grać :)

0

10 ma

0

* Bramek juz ma :D ale alvesz zagrał coś cudownego :D

0

Messi Messi Messi ale Alvesz zagrał no i co hejterzy nie ma szans na wygraną ?

0

tkie przekręcanie nazwisk powinno być karane bo to znieważanie :D

0

messi ma kolano rozcięte

0

ksawi :D

0

Valdesza LOL :)

0

piqet :D

0

david silva ja pieprze :D

0

a sorki zapomniałem :P

0

wolałbym Pedro za Alexieja :D

0

2-1

0

a ten debil komentator mówi że messi ma 42 gole LOL

0

Messi już 43 gole ma :D

0

ale messi przecudowny piłkarz podał i wykończył przepięknie kocham go

0

jest iniesta może teraz coś się ruszy :D

0

Tello strzeliłł

0

A messi asysta :)

0

jest jest jkest dbrze tylko tak dalej po wygraną VeB

0

On ma po prostu statystyki nieziemskie Vista el Barca !!!!

0

Alvesz jak tego nie trfiłełeś ?

0

Ale messi i vila zeby tylko nie kontuzja

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?