leoś10
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ja prdl z tymi zajebanym..... sędziami
0
spalony jak hu...
0
Alexis :(
0
jest messi ??
0
Messi ! Dasz rade. Wierze w to !!! VeB!!!!
0
ale zakręcił :D
0
ale messi mało co :)
0
no teraz może zaczną lepiej grać :)
0
10 ma
0
* Bramek juz ma :D ale alvesz zagrał coś cudownego :D
0
Messi Messi Messi ale Alvesz zagrał no i co hejterzy nie ma szans na wygraną ?
0
tkie przekręcanie nazwisk powinno być karane bo to znieważanie :D
0
messi ma kolano rozcięte
0
ksawi :D
0
Valdesza LOL :)
0
piqet :D
0
david silva ja pieprze :D
0
a sorki zapomniałem :P
0
wolałbym Pedro za Alexieja :D
0
2-1
0
a ten debil komentator mówi że messi ma 42 gole LOL
0
Messi już 43 gole ma :D
0
ale messi przecudowny piłkarz podał i wykończył przepięknie kocham go
0
jest iniesta może teraz coś się ruszy :D
0
Tello strzeliłł
0
A messi asysta :)
0
jest jest jkest dbrze tylko tak dalej po wygraną VeB
0
On ma po prostu statystyki nieziemskie Vista el Barca !!!!
0
Alvesz jak tego nie trfiłełeś ?
0
Ale messi i vila zeby tylko nie kontuzja