0

bartra....Ładnie messi :)

0

kurwa ale gramy dalej

0

pech jak nic :/

0

kurwa.....

0

kurde czemu nie strzelał

0

busquts :) messi jak uderzył :D

0

Messi fantastyczny szczupak ney asysta :D

0

No i gollllllllll Neymar wrescie :) troszkę szczęsćia :D

0

Najlepszego :)

0

stawiam na 5-0 Messi 3 i Neymar i Alexis o jednej :)

0

Miki wkroczył xD

0

Prawie dobrze za busiego cesc i gitara :D Po zwycięstwo !!!!

0

A ja się zgadzam manita albo lepiej

0

no i koniec koniec końców dobry mecz messi dobrze song świetnie no i pedro pokazał że jes potrzebny veb !!!

0

jest cesc swietnie w 2 połowie

0

ojojoj szkoda :/

0

no pedro ładnie dziś :)

0

ohhh ładnir messi

0

czemu kurwa nie strzelał ??

0

gollllllllllll wstyd mi że hejtowałem pedro

0

Valdes nopo prostu nie mam słów zosatań ....

0

ja pierdole co za sędzia

0

Messi fantastico pedro świetnie :D

0

ja pierdole montoya dziś gra piach

0

No messi fantastycznie poszedł szkoda że ney tak słabo uderzył

0

idź się wyspać człowieku lepiej i przyjdź ja główka przestanie boleć :P

0

Dobry skład licze na 2-3 bramki leo i 2 bramki Neya i będzie git !!!!No i w końcu song VeB

0

sprawdzi się lepiej niz w realu xD jest świetny

0

no i koniec barca zagrała świetnie Messi świetnie neymar tez :D

0

zajebiście :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?