leoś10
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
bartra....Ładnie messi :)
0
kurwa ale gramy dalej
0
pech jak nic :/
0
kurwa.....
0
kurde czemu nie strzelał
0
busquts :) messi jak uderzył :D
0
Messi fantastyczny szczupak ney asysta :D
0
No i gollllllllll Neymar wrescie :) troszkę szczęsćia :D
0
Najlepszego :)
0
stawiam na 5-0 Messi 3 i Neymar i Alexis o jednej :)
0
Miki wkroczył xD
0
Prawie dobrze za busiego cesc i gitara :D Po zwycięstwo !!!!
0
A ja się zgadzam manita albo lepiej
0
no i koniec koniec końców dobry mecz messi dobrze song świetnie no i pedro pokazał że jes potrzebny veb !!!
0
jest cesc swietnie w 2 połowie
0
ojojoj szkoda :/
0
no pedro ładnie dziś :)
0
ohhh ładnir messi
0
czemu kurwa nie strzelał ??
0
gollllllllllll wstyd mi że hejtowałem pedro
0
Valdes nopo prostu nie mam słów zosatań ....
0
ja pierdole co za sędzia
0
Messi fantastico pedro świetnie :D
0
ja pierdole montoya dziś gra piach
0
No messi fantastycznie poszedł szkoda że ney tak słabo uderzył
0
idź się wyspać człowieku lepiej i przyjdź ja główka przestanie boleć :P
0
Dobry skład licze na 2-3 bramki leo i 2 bramki Neya i będzie git !!!!No i w końcu song VeB
0
sprawdzi się lepiej niz w realu xD jest świetny
0
no i koniec barca zagrała świetnie Messi świetnie neymar tez :D
0
zajebiście :D