0

dobra zaczyna sie po 3 punkty muszą zagrac lepiej z tyłu

0

do roboty ziomki :D

0

ja pierdole

0

ale brama :o

0

No to jest cos niesamowitego Messi i Neymar

0

No i leo !!!!!!!!! Kocham go

0

No no Messi nieźle :D

0

Messi i Neymar jak narazie super Neymar powinien mieć gola ale ciż :....:/

0

co za gra cesca cos niesamowitego

0

tak niech grają do końca :D

0

ale cesc dziś gra messi tez na plus :)

0

Leoooooo ! :D

0

co za lol !!

0

ależ szansa :D

0

dobry strzał leo :)

0

nwm za co ten minus

0

wkońcu bez Xawiego dobry piłkarz ale on zwalnia akcje cieszy Cesc Messi i Neymar :D PO 3 punkty :P

0

piszcie o barcy a nie o srealu

0

dajcie na luz z balem przeciez ,oi, zdanie mto nie wypali bo będzie duzo sporów pokupywali graczy a wszyscy chcą grać przeciez

0

Dobry skład tylko do pedro mam zastrzeżenia xD po zwycięstwo !!! Vista El Barca

0

pique i mascherano powinni odpocząc a reszta dal mnie git chociaż też chciałbym zobaczyć songa :D Atak dobry po za pedro za niego dał bym tello xD VeB !!!

0

V.V
Alves / Pique / Mascherano / Alba
Cesc / Song / Iniesta
Pedro / Messi / Neymar

0

wex wyjdź 3 miejsce ?? chyba cie coś boli chłopcze

0

chciałem i miałem nadzieje ze messi wygra no ale cuż ribery okazał się lepszy ale poczekajmy messi i tak jest najlepszy :D A grupa na LM jest dobra mozemy sobie poradzić :D

0

Teraz mamy neymara więc zapomnijmy o tym zawodniku ze kiedykolwiek nosił koszulke z symbolem naszego ukochanego klubu VeB !!!

0

Ja bym chciał Barcelona / Juventus / Leverkusen / Celtic :P

0

szkoda ze nie wygrali a za karnego nie mozna się czepiac messiego ponieważ wiele razy to on ratował nam skórę stanowczo za duzo więc powinniśmy mu darować

0

Tito nie był trenerem Barca miała tylkoasystenta przes chorobę Tito

0

Mój skład:
V.V/ Alves Pique Mascherano Alba/ Iniesta busi cesc/ Neymar Messi Alexis

0

sorki zdaniem*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?