leoś10
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dobra zaczyna sie po 3 punkty muszą zagrac lepiej z tyłu
0
do roboty ziomki :D
0
ja pierdole
0
ale brama :o
0
No to jest cos niesamowitego Messi i Neymar
0
No i leo !!!!!!!!! Kocham go
0
No no Messi nieźle :D
0
Messi i Neymar jak narazie super Neymar powinien mieć gola ale ciż :....:/
0
co za gra cesca cos niesamowitego
0
tak niech grają do końca :D
0
ale cesc dziś gra messi tez na plus :)
0
Leoooooo ! :D
0
co za lol !!
0
ależ szansa :D
0
dobry strzał leo :)
0
nwm za co ten minus
0
wkońcu bez Xawiego dobry piłkarz ale on zwalnia akcje cieszy Cesc Messi i Neymar :D PO 3 punkty :P
0
piszcie o barcy a nie o srealu
0
dajcie na luz z balem przeciez ,oi, zdanie mto nie wypali bo będzie duzo sporów pokupywali graczy a wszyscy chcą grać przeciez
0
Dobry skład tylko do pedro mam zastrzeżenia xD po zwycięstwo !!! Vista El Barca
0
pique i mascherano powinni odpocząc a reszta dal mnie git chociaż też chciałbym zobaczyć songa :D Atak dobry po za pedro za niego dał bym tello xD VeB !!!
0
V.V
Alves / Pique / Mascherano / Alba
Cesc / Song / Iniesta
Pedro / Messi / Neymar
0
wex wyjdź 3 miejsce ?? chyba cie coś boli chłopcze
0
chciałem i miałem nadzieje ze messi wygra no ale cuż ribery okazał się lepszy ale poczekajmy messi i tak jest najlepszy :D A grupa na LM jest dobra mozemy sobie poradzić :D
0
Teraz mamy neymara więc zapomnijmy o tym zawodniku ze kiedykolwiek nosił koszulke z symbolem naszego ukochanego klubu VeB !!!
0
Ja bym chciał Barcelona / Juventus / Leverkusen / Celtic :P
0
szkoda ze nie wygrali a za karnego nie mozna się czepiac messiego ponieważ wiele razy to on ratował nam skórę stanowczo za duzo więc powinniśmy mu darować
0
Tito nie był trenerem Barca miała tylkoasystenta przes chorobę Tito
0
Mój skład:
V.V/ Alves Pique Mascherano Alba/ Iniesta busi cesc/ Neymar Messi Alexis
0
sorki zdaniem*