leoś10
Dołączył/a: styczeń 2013
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Valdes no świetnie
0
kurcze karny :(
0
No to messi pokazał dla ronaldo ze tez potrafi zajebać hat trica :D
0
M
0
tak pedro na boisku dobra mamyt osłabiony atak :(
0
Pique świetnie :)
0
Messi to jest fenomen busquts świetnie zagrał
0
Ale uderzył fenomen
0
Messsiiiiiiiiii!!!!!!
0
ogarnij miki albo wypierdalaj
0
Pedro ???? ty idź lepiej sie wyśpij czlowieku
0
stawiam na 4-1 dla barcy messi 3 i neymar 1 :D
0
Mam nadzieję że zostanie z nami do końca karieri i będzie pokazywał jeszcze więcej :D i tak jest najlepszy i będzie najlepszy VeB !!!!
0
hahahahhahh xD to tyle
0
Messi w lidze narazie ma 6 goli a grał w 3 meczach a ronaldo 2 a grał w 4
0
gollllll xD
0
ale ronaldo to cudownie.....zwalił :D
0
a mówiliście że messi dziś padake gra że nic nie daje a jak walczył to jest to :)
0
messi dziś słabiej ale i tak dał zwyciestwo
0
goll kurwa gollllkllk messi asysta :) ufff
0
no i chuj
0
po co podawał messi by się odwdzięczył :)
0
No i macie Messi walczy
0
Messi dziś słabiej niż zwykle ale wykończył świetnie fantastycznie neymar podał
0
Messi i Neymar cudownie :)
0
Pięknie Alvesz VeB !!!
0
szkoda mi cesca a za tello powinien byc Alexis jak dla mnie ale trzeba wygrać po zwycięstwo
0
Sportu lepszy VeB !!!
0
jak coś to nie "komentasz" tylko komentarz
0
messi ładnie