5

Pavard, który podobno chce odejść, bo chce grać na stoperze, przyjdzie do Barcy, żeby nadal grać na siłę na prawej stronie, choć mamy w kadrze gościa który nawet na tej pozycji go wygryzł w reprezentacji? Logiko, wróć do tych ludzi, którzy to piszą

0

@Aveiro wzajemnie, wesołych i spokojnych ;)

1

"odkryć pierwiastek Buenos Aires" znaczy chcieć zostać bankrutem jako kraj po raz kolejny? Nie, dzięki, to już wolę swój grajdołek

0

@Czarny_ck fakt, jednak wciąż kwota jest spora, a tak byłby dostępny za free lub za mniejszą kwotę pod koniec poprzedniej umowy

0

Nie ma to jak na siłę kupować gościa, który przedłużając kontrakt z wysoką klauzulą pokazał nam faka. Mają tam jakieś resztki godności?

0

@Kidd fakty nt. Dembele są tutaj dwa - po pierwsze, nigdy nie był goleadorem, po drugie jest jedynym w naszej kadrze skrzydłowym na jakimś poziomie, a nie stać nas na innych, którzy by byli lepsi od niego.

1

@dingoDingo wszystko, co im nie odpowiada uznają za herezję, nie zmienia to faktu, że takie postacie jak Chrystus, archanioł Gabriel i inni prorocy są tożsami dla obu tych religii, a durni ludzie od setek lat mordują się wzajemnie, bo ktoś im wmówi, że ich postrzeganie tego samego bóstwa jest prawdziwsze

2

@Jakchcesz jakby to Carletto faktycznie zaaranżował, to ten jest w stanie z ekscytacji już na pierwsze spotkanie z pierścionkiem przyjść, serio chcesz znów czytać smuty, jak to powiedziała 'nie'? ;)

0

@barcadreed Allah to ten sam bóg, do którego modli się Messi, tylko inaczej nazwany

0

@Kimirionum a ty przemądrzały spamerze czemu nie prostowales innych, zanim di Maria gola strzelił?

0

@Bogan wydziedzicza ich ;)

0

@Allbi polskie drogi należą do jednych z najniebezpieczniejszych, bo jest na nich mnóstwo imbecyli i ludzi, którzy uważają ze lepszy samochód daje im uprzywilejowanie na drodze. Nie trzeba jeździć sporo, żeby się spotykać w miarę regularnie z piratami drogowymi. W aspekcie kultury jazdy Polakom bliżej do ruskich, niż się wydaje i nie widać, żeby to się miało zmienić, patrząc na młodych, którzy jak tylko zdadzą prawko to czują się królem dróg, a jak jeszcze golfa stuninguje, to już nie ma przebacz, musi zapier*alać, bo by ujmę miał

4

@VegetaPolska Vegeta nie lubił jak ktoś z niego kpi, bo miał swoją dumę, poza tym nigdy nie był miły i emocjonalny, ani nie oglądał się na innych, więc sorry, ale nijak nie jesteś do niego podobny.
Jeśli w ogóle podejmujesz próby rozmowy z taką laską, zamiast ją zablokować czy dodać do czarnej listy (czy co tam ig ma) bez słowa, to już dawno jesteś stracony.

0

@Danny Gaucho zawsze mogą mu zaproponować, że stopią ten asfalt, czy coś.. ;)

2

@Janas11224 nie wiem jak w Audi, ale w Kii dało się dokupić zimówki/wielosezony z założeniem przed odbiorem.
Ogólnie gratulacje

0

@Seba_89_ nie wiem czy specjalnie, czy przez zaślepienie własną perspektywą czytasz to co chcesz i dodajesz od siebie, więc wyjaśnijmy pewne sprawy - nie wpisuję się w żadną retorykę o której wspominasz. W interesie Polski jako państwa jest bardziej to, żeby Ukraina dokopała ruskom, niż wnikanie jakie nazwy ulic są na Ukrainie. Mityczny 'interes narodowy' mnie nie interesuje. Zacznijmy od tego, że Ty nie chcesz rozmawiać, tylko szantażować i szachować dostawy z krajów NATO, żeby ugrać odejście od kultu Bandery, co jest awykonalne, bo nie wpłyniesz na zwykłych obywateli, co najwyżej trochę się z nimi ich władza centralna poprzepycha i paradoksalnie przysporzy Banderze rozgłosu i zradykalizuje nastroje społeczne. Chcesz ugrywać coś na tej wojnie, tylko zapominasz o jednym - Polska jest tutaj jako przedstawiciel NATO, a skoro działa się w ramach sojuszu, to grę się prowadzi tak, jak jest to przez wszystkich przyjęte, inaczej tracisz wiarygodność. A wątpię, żeby Londyn czy Waszyngton interesował teraz czy w przyszłości Bandera. Nikt Ci nie każe "robić dobrze", bo można dyplomatycznie rozmawiać, ale robić z siebie rozgrywającego, jak to proponujesz, kiedy faktycznie się nim nie jest, to głupota.
Odnoszenie się tu do mitycznej zdrady aliantów z 39r to jak rozumiem brak zrozumienia tamtej sytuacji i jednostronne spojrzenie na zobowiązania (polecam zapoznać się z tym, do czego zobowiązała się Polska w razie wybuchu konfliktu) wynikające z braku szczegółowej wiedzy o tamtym okresie. Zachęcam by spojrzeć szerzej i bez emocji

0

@Seba_89_ widzę, że nadal nie rozumiesz różnicy między czasem pokoju i czasem wojny. Tutaj każdy zły ruch jest wodą na młyn dla ruskiej propagandy i zadrą dla sojuszników, a i tak nie zmieniłbyś postawy szarych ludzi

0

@Seba_89_ NATO przede wszystkim nie pozwoli na uzależnianie czegokolwiek od polskich protestów w takiej błahej w skali konfliktu sprawie. Nawet dla samej Polski granie va banque jest strzałem w stopę. Kiedy przychodzi wojna wiele rzeczy traci znaczenie

0

@Seba_89_ czyżbyś nie pamiętał z historii, że praktycznie zawsze skutek jest odwrotny od oczekiwań w takich przypadkach?

1

@Seba_89_ pomijając słuszność uznawania jednego czy drugiego za bohatera, to w jaki sposób niby chcesz wpływać na szarych ludzi i ich poglądy na ten temat? Dyplomacja z rządem ukraińskim niczego nie zmieni

0

@kuz te "pi*dy w rurkach" będą w wojsku jedynie gnojone przez niewyzytych półgłówków, którym ktoś postanowi dać kaprala, nie będzie z nich nic więcej, a już na pewno nie kolejny orangutan polujący na ludzi z innym szalikiem klubowym niż on nosi. Odbyłeś w ogóle służbę wojskową, że tak ją zachwalasz?

0

@Kilotopy słowem - karma wróciła szybko, czułem że tak będzie, po tym co zaprezentowali z Japonią

0

@antymadridista100 nie ma reguły, zdarza się, że słabszym miękną nogi, ale jeśli zachodzą dalej, to w niemal każdym meczu gryzą trawę, czyli robią coś, czego tak brakuje w dzisiejszej piłce. Naszym piłkarzom nieraz by się taka postawa przydała

0

@antymadridista100 jeśli outsider na styk lub w karnych wyrzuca faworyta, to nie ma emocji? I co to za problem, że zatrzymaliby się np. w półfinale? Dla swoich fanów byliby bohaterami, nie powiesz, że nie cieszyłeś się z Polski w 2016. A baty dostają także potentaci, wystarczy wspomnieć Brazylię w 14r., czy Argentynę pod wodzą Diego "płaczę, bo 'chłopiec od podawania piłek' robi nam oklep" Maradony

0

@Kgorecki2500 może by był, gdyby pracował w radiu i musiał zabawiać słuchaczy, którzy nie widzą spotkania.

0

@galix22 ambicja sportowa i niewypięcie 4 liter na kibiców widocznie miało większe znaczenie dla nich, Hiszpania skopiowała Polaków sprzed 4 lat, zapomnieli, że karma może szybko wrócić

0

@AbelKabel przekręcasz, dodajesz od siebie, masz problem ze składnym pisaniem, podwójne standardy i sprawiasz wrażenie, jakbyś żył w alternatywnym świecie. Słowem - jesteś męczący, nie mam o czym z tobą rozmawiać

0

@AbelKabel ile ty masz lat, 10? Bo masz ogólne problemy z ogarnianiem rzeczywistości. Nara

0

@AbelKabel a co ma mur na granicy do emigracji? W tym murze, a raczej ogrodzeniu ktoś usytuował coś takiego, co nazywa się przejściem granicznym, z czego każdy może skorzystać, żeby do tego kraju wjechać. Takich bredni, jakie u ciebie czytam, to już dawno nie widziałem. Już dawno nie spotkałem się z kimś, kto ma tak podwójne standardy i odwraca wzrok, gdy jest mu tak wygodniej. Nikogo, kto ma krztynę godności i moralności nie obchodzi kultura szejków granatem oderwanych od wielbłąda, którzy wyzyskują ludzi i tysiącami grzebią ich ciała cholera wie gdzie. Przykład Stalina jest nieco przeskalowany, ale idealnie pasujący. Tyle, że taki hipokryta tego nie zrozumie. Bez odbioru, bo szkoda mi czasu na kogoś tak obłudnego

0

@AbelKabel więc nie chodzi ci o uchodźców, tylko imigrantów ekonomicznych. Po pierwsze potrafię odpowiedzieć na pytanie, jednakowoż pusta odpowiedź tak/nie w tym przypadku jest dobra dla sondy ulicznej, a nie dyskusji na poziomie. Przynajmniej widać w którym kierunku zmierzasz. Po drugie nie ma ona związku z omawianym tematem. Po trzecie ewidentnie próbujesz zrobić tematyczny skok w bok.
Ale skoro tak bardzo ci zależy to ok, nie mam nic przeciw imigracji zarobkowej, jeśli takim ludziom chce się na swój los pracować. Podobnie nie mam nic przeciwko ogrodzeniu na granicy, bo to tak jakby ktoś pytał, czy chce by straż graniczna była skuteczna.
Czy tych pracowników z Gwatemali ktoś zmusza do niewolniczej pracy, a gdy przez brak przestrzegania bhp zdarzy się wypadek, to ukrywają ciała na pustyni Błędowskiej?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?