lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Bagsik88 tyle tylko, że to nie ja próbuje robić durniów z innych użytkowników, wmawiając, że to co napisałeś nie jest tym co napisałeś. Dla mnie dyskusja z tobą jest raz na zawsze skończona
1
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 nie dość że masz problem z czytaniem, to jeszcze konstruowanie zdań przerasta cie na tyle, że próbujesz wmawiać ze białe jest czarne. Dawno nie widziałem kogoś tak żałosnego z takim bezkrytycznym parciem na szkło
0
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 pokaż mi jeden mój herb w tej dyskusji, kłamco
0
@daniel32778 nie mam na myśli Ciebie, chodzi o inną dyskusje, co do Alexa to cóż, sam się nie do końca zgadzam z tym deprymowaniem Lewego, natomiast co do bagsika ma akurat rację
1
Komentarz usunięty
1
@Bagsik88 porównujesz pressing napastników do zawodnika, który podobno gra teraz jako rozgrywający, w dodatku nie ogarniasz jaki mamy rok. Coś jeszcze?
Napisałem, że straty Dembele wynikają m.in. z dośrodkowań i nie napisałem, że w tym konkretnym meczu. Rozumiem, że w fifie wychodzą ci wszystkie dryblingi, ale to jest życie i nie grał przeciw byle jakiej obronie. Na szczęście z drugiej strony Pedri posyłał takie piłeczki, że lałeś ze szczęścia jak Lewy strzelał po nich gole, Dembele najlepiej jakby z szatni nie wychodził, bo głąb zamiast podawać ciągle do tyłu i najbliższego, próbuje coś ciągnąć do przodu ;)
1
Komentarz usunięty
1
@Bagsik88 masz tak krótką pamięć, czy faktycznie tak bardzo lubisz samozaoranie? Nie ogarniasz nawet z jakiego okresu statystyki wklejasz, na jakich pozycjach grali tamci piłkarze, a chcesz dyskutować?
Straty wynikają też z prób dryblingu, których Pedri podjął wczoraj całe 2, Dembele 8, podania krótkie 19/21 Pedri, 18/25 Dembele, no faktycznie przepaść w skuteczności
1
@Bagsik88 pewnie dlatego że skrzydłowy, któremu trener każe grać dośrodkowaniami ma trudniej, niż środkowy grający do tyłu i najbliższego partnera. Ale udawaj dalej, że cokolwiek ogarniasz, ludzie muszą mieć się z czego śmiać
1
@Bagsik88 gościu, ty nawet nie miałeś pojęcia co wklejasz, teraz z kolei nie masz pojęcia o czym chcesz gadać.
Klepać z kolegą na kilku metrach wszerz boiska każdy potrafi, ale podać tak żeby padł gol, to jak widać już problem
2
@Bagsik88 Dembele podać nie umie? To Pedri za głowę się łapie za każdym razem, jak patrzy na swoje statystyki, bo w przeciwieństwie do niego, Francuz ma 7 asyst w tym i 13 w tamtym sezonie, a Pedri odpowiednio 0 i 1
1
@kamilos1214 Dembele jest chimeryczny, ale to wciąż nasz najlepszy skrzydłowy i bez niego Lewy jeszcze bardziej byłby odcięty
0
@kondi21 a gdzie masz teraz ten prestiż? Wyautowany przez Inter. Prestiż w sporcie jest coś wart wtedy, kiedy bronią go osiągane wyniki, a w gorszych momentach jest chociaż walka do upadłego. Szukasz pocieszenia na siłę, tymczasem piłkarze nie mają w sobie na tyle samozaparcia i psychy, żeby godnie odejść z LM i zgarnąć te kilka baniek premii od UEFA za wygrany mecz.
0
Busquets nie lubi tego
1
@don'T.R.I.P.e No tak, tylko jeśli w grę wchodzi wykroczenie, to policja nie będzie szukała po rysopisie, a jak jeszcze ma wdzianko z kaskiem i okularami, to rowerzysta zazwyczaj wygląda jak setka innych dla kogoś będącego w szoku po zdarzeniu.
Co do wlepiania mandatów, to policji jest najzwyczajniej w świecie za mało, zwłaszcza na bocznych drogach, gdzie piraci drogowi mają pole do popisu
10
@tbas pytają ich to odpowiadają, a że dziennikarze widzą jak się grzejecie na takie newsy, to pytają tym chętniej ;)
1
@takisobiektos szczerze powiedziawszy, to gdzie by było dziś United bez fortuny Glazerów? O ile mi wiadomo to w Anglii topowe kluby są w rękach bogaczy na długo przed wejściem szejkow do City, dlatego z ich strony to zalatuje hipokryzją
0
@don'T.R.I.P.e może dlatego łatwiej, że samochód ma tablice rejestracyjne, a rowerzysta pokaże środkowy palec i jedzie dalej, bo niby kto będzie go szukał?
"Z doswiadczenia przewiduje że kończy się ona nagle w środku niczego i potem i tak trzeba wyjechać na droge w kiepsko oznakowanym miejscu" widocznie mieszkasz w kiepskiej lokalizacji, bo te przypadki o których mowa, to ścieżki przez niemal całą główną drogę w danych miejscowościach, szerokie na 2m, w niektórych nawet po dwóch stronach drogi, tyle że jedna nieco węższa. Jeśli na tak szerokiej ścieżce ktoś ma problem, że od czasu do czasu idzie jakiś pieszy, rzadko dwie-trzy osoby na raz (nie są to miasta), to tym bardziej coś z nim nie tak.
Jeżdżę rowerem głównie w weekendy, nigdy nie miałem problemu, żeby poruszać się po ciągach pieszo-rowerowych w mieście, a jeśli ktoś blokuje przejazd, to mam od tego dzwonek
5
@Lucassito rzucił ręcznik, bo nie powołał 3 kontuzjowanych piłkarzy?
1
@don'T.R.I.P.e No cóż, u mnie trochę tych ścieżek jest i albo trafię na takiego, co ma zbyt zajefajny rower, żeby sobie kolarzować po ścieżce, albo wjeżdżam w miejscowości, gdzie mają wzdłuż głównych dróg ścieżki pieszo rowerowe, których używają tylko piesi, a lokalsi dalej sadzą rowerem po drodze, może z 20% takowych ogarnia, po co ten rower na znakach jest namalowany. Także sorry,ale ani nie kłamię, bo po co, ani nie patrze na jedno miejsce. Nie mówię, że nie widzę jak samochody łamią przepisy, bo nie trzeba dużo jeździć, żeby stwierdzić, że na polskich drogach jest patola, ale rowerzyści wcale świeci nie są. Przejazdy skrzyżowań na czerwonym, wtargnięcia na przejścia dla pieszych, nieustąpienie pieszym na przejściu - to również dość częste grzechy.
"skutek złamania przepisów w samochodzie jest zwykle dużo bardziej opłakany" tyle, że jest też dużo łatwiej ukarać sprawcę, zwłaszcza w dobie monitoringów i kamerek w samochodach.
0
@don'T.R.I.P.e pomijając wszystko, to częściej widzę rowerzystę, który blokuje ruch na drodze, gdy obok ma nowiutką ścieżkę rowerową, niż samochody przejeżdżające na czerwonym, czy wyprzedzające na podwójnej, a samochodów widuje na co dzień zdecydowanie więcej
0
@Awtameok_Klana szkody szkodami, tam za Gierka było podobno takie szabrowanie na zlecenie władz, że dziwne, że tam się jeszcze ludzie chcą osiedlać, chociaż miasto już i tak należy do najbardziej wuludniajacych się
0
@Magicc89PL i między innymi dlatego uważam, że warto byłoby to sprawdzić
0
@Awtameok_Klana dodałbym jeszcze, że wydobywanie na siłę kończy się jak w Bytomiu - niedługo z miasta zrobi się jedno wielkie zapadlisko
2
@Magicc89PL mnie ciekawi jakby to wyglądało zagrać jak Bayern z dwoma SPD- de Jongiem i Kessie'm/Gavim i jednym OP za plecami Lewego w postaci Pedriego
0
@Awtameok_Klana zarówno po pierwszym, jak i po drugim podniesieniu ostro mandatów w górę, efekt psychologiczny trwał miesiąc, po czym większość jeździ jak jeździła, nadal nierzadko w zabudowanym jeżdżą po 80km/h, a dawcy na motocyklach urządzają sobie tory wyścigowe na drogach osiedlowych. Żeby osiągnąć efekt, nie trzeba podnosić mandatów, tylko zwiększyć karalność, ale jak policja całymi hordami pilnuje Kaczyńskiego, a na drogach ich nie widać, to jest jak jest
0
@DaPidejpi a dowiemy się wreszcie, jaki to masz cudowny sposób na pozbycie się graczy po 30tce z ogromnymi kontraktami?
0
@totalcrack No i tutaj chyba jest sedno, że tych dwóch bardziej chciało podbudować mentalnie chłopaka, niż umniejszyć Gaviemu, może na niego takie rzeczy działają, dla nas to jeden kit, bo nagrodę ma Gavi i to się liczy. O pozycji napisałem w kontekście do możliwego transferu, bo zabrzmiało jakby chcieli go kupić mimo posiadania Musiali, no ale mniejsza.
Generalnie uważam, że na dzień dzisiejszy w Barcelonie sytuacja kadrowa jest taka, że przez chwilę nawet taki Mingueza czy Puig grał w pierwszym składzie, więc mimo wszystko tu i teraz jest łatwiej młodym u nas wypłynąć, bo ciężko nam wypełnić wszystkie luki w składzie z braku finansów, pomimo szalonego ostatniego okienka. Nie jest to oczywiście kwestionowanie skali talentu Gaviego