lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
2
@Remi70 bardzo dobre miejsce sobie wybrał do obserwacji boiska przy bramce dla Victorii, a że dośrodkowanie poszło z jego sektora, to przecież nie jego wina ;)
0
@KorNick a nie 4tym?
0
@Gall przynajmniej śmiesznie popatrzeć, jak wyznawca Messiego i pierwszy księgowy Barcy klepią się wzajemnie po pupciach, szukając jakiejkolwiek atencji w życiu ;)
0
@jeyx77x stawia się? Czyli co właściwie? Skąd masz takie informacje?
0
@koksik2700 czyli Xavi głupi, zwolnił tych ludzi niepotrzebnie.. ;)
0
@Bagsik88 wróć jak będziesz miał cokolwiek merytorycznego do powiedzenia, nie mam zamiaru zniżać się do twojego pożałowania godnego poziomu. Bez odbioru
0
@Lionel_Messi10 czytanie ze zrozumieniem kuleje raczej u ciebie, bo emocje ci się z łańcucha zrywają, jak ktoś o twoim idolu złe słowo powie. Piszesz pierdoly, że śmiech bierze nad tą dziecinadą
0
@Lionel_Messi10 no tak, teraz wyrocznią będą ludzie, którzy nie mieli z nim styczności w szatni ;) coraz lepiej. Jeszcze by trzeba udawać, że nie widzi się tego lizania tyłków w wywiadach i na konferencjach
Czyli Pep go chciał, zarząd go chciał, ale "gdyby nie Leo to Pique nawet by nie wrócił do Barcy". Fajnie tam masz. Normalnie jakby z dzieckiem gadał
0
@Lionel_Messi10 a, czyli Pep dostał zawodnika którego nie chciał? Spoko, potwierdzasz zatem słowa Pique ;)
Nie widziałem nigdy, by Pique publicznie wypowiadał się źle o Leo. Kto poza tym miał o nim źle mówić, jego amigosi? Na boisku nie raz było widać, co się dzieje w zespole.
Puyol czy Xavi grali z Messim gdy ten był młodym chłopakiem. Pieniądz, blask fleszy itd zmieniają ludzi. Zazwyczaj na gorsze
1
@Lionel_Messi10 tak, bo ty lepiej wiesz, jak to wyglądało w szatni ;)
Jedyne czego się doszukuje, to ustalenia faktów, bo raz twierdzisz, że Pique by tu nie było gdyby nie Messi (jednocześnie za farmazony uważasz twierdzenie, że Messi miał wpływ na to kto gra, a kto nie w Barcelonie), a później, że to wcale nie tak, bo Pep dostawał tych, których chciał. Zdecyduj się zatem, kto decydował o tym, że Pique ma wrócić, Guardiola czy Messi
1
@Lionel_Messi10 okazał się nie fair, bo powiedział prawdę, a ty nie możesz znieść, że ktoś źle mówi o twoim kryształowym idolu? To w końcu jak, bo nie uściśliłeś, Pique przyszedł bo chciał go Pep, czy dlatego, że Messi pozwolił na to zarządowi?
0
@Lionel_Messi10 "gdyby nie Leo to Pique nawet by nie wrócił do Barcy" - to co, przyszedł wbrew woli Pepa, czy jak, bo mieszają ci się zeznania?
0
@Lionel_Messi10 może jednak ty nie ogarniasz czytania ze zrozumieniem?
2
@Lionel_Messi10 czyli to nie Pep decydował kogo chce mieć w zespole, tylko Messi? Hmm, w takim razie potwierdza to słowa Pique ;)
3
Hiszpańska skarbówka ściąga z brazylijskich klubów? Nieźle. Tu 15% od transferów, tu 50% od wielomilionowych pensji, a i tak trzeba było ich ratować przed bankructwem. Zarządzanie level południowcy
0
@swer2251 problem w tym, że autor nie zadał sobie trudu żeby rozdzielić tych, których najbardziej interesuje kasa, od tych, którzy jednak mają jakąś ambicje sportową, jak Bogan wyżej napisał
25
Nie bardzo rozumiem, dlaczego autor pod podtytułem "pijawki" umieszcza takie nazwiska jak Dest, Mingueza czy Umtiti. Jakaś osobista uraza? Dest odszedł bez gadania, kiedy ostatecznie zrozumiał, że trener go nie chce i nie trwało to kilka sezonów. Mingueza sam się do pierwszego zespołu nie prosił, był zawsze do dyspozycji, kiedy trzeba było, kiedy okazało się, że jest za słaby, przeprosił i odszedł. U Umtitiego jedyną winą jest to, że nie poddał się normalnemu leczeniu po doznaniu kontuzji. Poza tym nie narzekał na słabnącą pozycję w zespole, kiedy zarząd o to poprosił, podpisał nowy kontrakt, korzystniejszy dla klubu, kiedy był zdrow, trenował i był do dyspozycji, nie stroił fochów. Żeby spróbować się odbudować, odszedł do slabiaka z Włoch, o którym większość na tej stronie może powiedzieć tylko tyle, że wiedzą że gra w Serie A, ilu piłkarzy zdecydowałoby się na ten ruch?
Nie każdy, kto odszedł był Braithwaitem czy Puigiem
2
@VeB10Ronnie widzę, że pokazywanie swojego burackiego 'ja' sprawia ci przyjemność
2
@VeB10Ronnie masz coś więcej w zanadrzu oprócz tych pyskówek na poziomie podstawówki, czy cały czas masz zamiar się obnosić z tym, że ci słoma z butów wystaje?
4
@VeB10Ronnie napisz coś po angielsku, może wyjdzie mniej prostacko niż to, co pokazujesz ;)
4
@VeB10Ronnie i co, nie potrafisz na tyle po angielsku, żeby pogadać na zagranicznych forach, więc strugasz cwaniaka tutaj? Przerasta cie umiejętność posługiwania się językiem ojczystym? Z czym do ludzi? :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Komentarz usunięty
0
@lucca87 może ma teraz very ważny research inwestycji?
6
@VeB10Ronnie to bardzo good, że jesteś taki enterprising i nie lubisz waste twój time, nie to co te little people w internecie, którzy nie potrafią make prawdziwy cash ;)
4
@mm_ jak się jest na świeczniku, to czy masz kochanki i imprezujesz, czy nie, znajdzie się grono debili z parciem na szkło, którzy włamią Ci się do ogrodu, żeby porobić zdjęcia wszystkiemu i wszystkim w twoim domu
1
@ZygmuntTrzeciFaza to zwykły showman, a dopiero później gdzieś tam dziennikarz. Co mi z jego doniesień? Jak internet był w powijakach, to żyło się od oficjalki do oficjalki, a człowiek skupiał się na dobrym sporcie, a nie prasowym pudelkowaniu. To jego parcie na szkło ze swoim "dzieją się rzeczy" jest wręcz komiczne dla mnie, kiedy już na to tu trafiam, a pierdoły też niezłe czasem sadzi
5
Ten to musi mieć maszynę losującą jak w lotto. "jaką plotę by tu puścić, żeby sobie nabić wyświetleń"
11
Romero ma chyba jakieś ruskie te minuty