0

@Qlimax86 może po prostu nie mógł wcześniej podjąć takiego wysiłku na siłowni. Poza tym Busquets zamiast siłowni woli ćwiczyć upadki i nikt mu tego nie wypomni, a przykład idzie z góry

0

@endriuuu2 lasy są polskie? Lasy Państwowe od lat to państwo w państwie, obracają milionami jak nie miliardami, a wiecznie nie ma na nic pieniędzy. Ciekawe po czyich kieszeniach się to rozpływa ;) teraz tną wszystko co da się sprzedać, bo chinole ciągną drewno, Polak za gałęziówkę musi płacić krocie, jeśli chce czymkolwiek palić w piecu, a pisiorki jeszcze te dziką wycinkę napędzają, bo coś im tam zawsze z eksportu skapnie do budżetu. Faktycznie, wspaniałe zarządzanie

0

@marcin62 raczej PR niewiele ma tu do rzeczy, zwyczajnie Ronaldo od zawsze był ukazywano jako charakterny z przerostem ambicji, więc takie zachowanie nikogo nie będzie bardzo szokować, Messi za to miał być 'grzecznym chłopcem', więc nikt by się tego po nim nie spodziewał. Antyfanow obaj panowie mają raczej podobne ilości

10

@Herbert zawodnicy rezerw mają znacznie niższy komin płacowy i w sumie Barca B też musi się w jakichś limitach mieścić

1

@normasubiektywna jeśli dotyczyłyby odpadów społecznych, jakimi są zwykli przestępcy, to nie bardzo rozumiem czego tu bronić? Szukasz usprawiedliwień i sensu życia dla pospolitych morderców? To już lepiej znaczki zbierać

2

@normasubiektywna a kto powiedział, że komuś po wyroku miałoby cokolwiek państwo dawać? Żebrać albo umierać z głodu. Poszanowanie przestępców doprowadza do coraz większych patologii

0

@Borneo nadal są to rzeczy, które widać w meczach. Z nowych rzeczy, to może im poopowiadać kto pije kawę rano przed treningiem

1

@Borneo co więcej może im powiedzieć niż analiza gry Bayernu? Co może wiedzieć o obecnej grze tego klubu, z którego odszedł najlepszy napastnik i nie ma tam teraz typowej 9, więc taktyka inaczej jest układana? Szukanie atutów tam, gdzie ich nie ma

0

@MesQueUnClub_87 ok, w takim razie mój błąd

0

Czy przypadkiem takiego artykułu już nie było w tym tygodniu?

0

@MysticCat a teraz może przytocz, gdzie napisałem, że ich polityka 'kuleje'. I wytłumacz wszystkim jakie ma znaczenie zapłacona cena przy stwierdzeniu faktu, że najlepsze zespoły danej ligi wykupują najlepszych w swoim kraju?

1

@SenoX była wcześniej notka prasowa o tym, jakie warunki ma mieć wypożyczenie i było to wprost napisane. Co wyjdzie to się okaże

0

@Kibic3000 jest normalna, wypożyczenia piłkarzy w większości przypadków funkcjonują od dawna jako pozyskanie gracza na jeden sezon

1

@MysticCat Barcelona, Real, City czy Liverpool nie starają się pozyskać najlepszych zawodników ze swoich lig? Niezła hipokryzja bije od niektórych

0

@SenoX skoro się tak kluby umówiły, to raczej muszą, nie wiem co w tym niezwykłego

0

@SenoX a tak przeczytać zdanie do końca to nie łaska? Czy za trudne? Była już wcześniej wzmianka o tym, że Lecce będzie płacić wynagrodzenie, kiedy Samu będzie grał

1

@SenoX oczywiście, że jest lepsze, bo po pierwsze ma możliwość gry i pokazania, że jest jeszcze coś wart, a po drugie gdy będzie grał to Lecce musi opłacać mu pensję. Sytuacja win-win, ale zrozumienie chyba niektórych przerasta. Z rozwiązaniem kontraktu - powodzenia

1

@SenoX zdradź zatem jak chcesz sprzedać piłkarza, który nie gra i raczej grać tutaj nie będzie?

0

@Roobo Lewy strzelał w Bayernie hurtowo przez kilka sezonów, taki Luca Toni, Klose czy Mario Gomez na jego miejscu nie dali rady tego zrobić, a ogórkami nie byli, przynajmniej na poziomie ligowym. Po cholere chcesz na siłę mu umniejszać?

0

@Bogan był do wyjęcia Azpliqueta czy Mazraoui, woleli przedłużyć Roberto. Był czas i pieniądze żeby kupić kogokolwiek na PO i sprzedać Desta, woleli kupić 6go stopera i udawać, że nie ma problemu. Albo ktoś do końca wierzył w obu PO których mamy w kadrze, albo ktoś tu jest totalnie nieogarnięty.

Poza tym mając Roberto i Albę w składzie praktycznie nie mamy nikogo kto by dobrze bronił na bokach, dlatego tym bardziej dla mnie zostawianie Roberto w zespole jest kuriozalne i nie tłumaczy tego brak dobrego prawego obrońcy

0

@Bogan czyli według Ciebie początki Desta w Barcelonie nie były dobre?
Poza tym zbyt długo żyje na tym świecie, żeby wierzyć, że taki Roberto jest w kadrze tylko dlatego, że jest lepszy

0

@Lionel_Messi10 zgodnie z zasadą "lepszy bo z importu"? ;)

0

@Lionel_Messi10 Piątek też miał być mega hiper super strzelcem, dla którego Milan to tylko punkt na drodze do wielkich klubów i sukcesów, tymczasem Piątek już nawet po czole się nie kopie w Berlinie, bo go nie powołują do kadry meczowej, a Milan jest świeżo upieczonym mistrzem Włoch, także z tym zapewnianiem, że ktoś się super rozwinie, to zalecam ostrożność

1

@Bogan jeśli Dest gra słabo, to co powiedzieć o Roberto?

4

Niech zadzwonią do Piszczka, taniej wyjdzie.
Ciekawe jakie to uczucie, jak po wywaleniu kupy siana na 6go stopera orientujesz się, że nie masz praktycznie boków obrony..

1

@Elvisek chłop ma na koncie tyle pucharów LM, że może gwizdać na konieczność gry w tych rozgrywkach, jeśli pensja jest dobra

1

@MesQueUnClub_87 zgadza się, natomiast w momencie, gdy występuje taka a nie inna siła wyższa, trzeba trzymać kciuki, żeby jednak taki de Jong czy Pjanic pokazali choć 50% więcej, a młodym żeby dopisywało zdrowie

0

@MesQueUnClub_87 oczywiście że Ci piłkarze o których piszesz, byli wyjątkowi, natomiast nie mieli zmienników na zbliżonym poziomie, a mimo to drużyna odniosła sukces. Nie zawsze można sobie pozwolić na bogactwo wyboru, ale to nie przekreśla możliwości rywalizacji na wielu frontach

0

@MesQueUnClub_87 w 2006 Barca zdobyła LM mając Valdesa w bramce, a w odwodzie takich zawodników jak Olegeur, Motta, Gabri czy Ezquerro, więc nie przesadzajmy, że trzeba mieć super hiper skład, żeby coś wygrać. Poza tym tez nie każdy sezon jest sukcesem nawet jeśli kadra jest napakowana, to nie Fifa

0

@ViscaBarca123 zawsze myślałem, że podstawowym zadaniem obrońcy jest czyścić z tyłu, a efektywna aktywność w ofensywie to jest coś in plus, świadczącym o wielkości piłkarza. Tymczasem Ty chcesz stawiać Albie pomniki za to co robi w ofensywie, jednocześnie pisząc o tym, jak słaby jest w obronie. Czy wy ludzie czasem czytacie co piszecie? Ten klub wygrywał trofea bez Alby w składzie i nadal będzie to robił. Jeśli w ofensywie dupe musi ratować boczny obrońca, to należy się zastanowić nad tym co się dzieje nie tak w pomocy i na skrzydle, że nie ma tam komu zrobić ostatniego podania. Co nam po obrońcy udzielającym się z przodu, kiedy problemem w walce o trofea jest głupie tracenie bramek?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?