lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@totalcrack to, że chcieli go mieć nijak nie ma przełożenia na to, czy uważają go za lepszego czy gorszego od Musiali, to nawet nie jest ta sama pozycja. Z resztą, powyższe wypowiedzi nie są nawet oficjalnym stanowiskiem klubu
1
@totalcrack w Bayernie nie działa to inaczej
2
@totalcrack ano to, że w Barcelonie obecnie nie jest trudno młodym grać w pierwszej 11tce
1
@totalcrack przykłady Pedriego, Araujo, Balde, Gaviego czy Fatiego mówią co innego
0
@Chlebek23391 zaprzeczasz sam sobie, masz problemy ze zrozumieniem tekstu, ale to ja pisze bzdury? Nie no, spoko, fajnie masz. Skończ, skończ, bo ewidentnie emocje są u ciebie mocno podgrzane
0
@Chlebek23391 skoro zdanie "nie zamierzam dyskutować nt tego czy Benzema zasłużył bardziej niż ktokolwiek inny" nie daje ci nic a nic do zrozumienia, to w takim razie wskaż, gdzie napisałem, że mu się nie należy. Polska język trudna język?
Rozumiem, że gdyby Messi grał w Valenci czy Villarrealu, to choćby był 10 razy lepszy od wszystkich, to i tak nie zasługuje na ZP, bo może wygrać co najwyżej puchar Hiszpanii fuksem? Nie ma to jak przenosić 1:1 ocenę zawodnika ze sportów indywidualnych na gry zespołowe.
1
@Chlebek23391 nie zamierzam dyskutować nt tego czy Benzema zasłużył bardziej niż ktokolwiek inny, nie obserwuję jego gry. Natomiast od lat dyskusja odnośnie zwycięzcy ZP kręci się wokół tego, co jego zespół wygrał, a niekoniecznie tego, czy jego jakość piłkarska jest ponad innymi. Gdyby Messi grał w słabym klubie będąc taki geniuszem piłki jakim jest, nie miałby tylu Złotych Piłek, bo ludzie, w tym głosujący w plebiscycie, rozliczaliby go za sukcesy klubowe pomimo, że żaden piłkarz umiejętnościami nie ma do niego podjazdu, może prócz Ronaldo czy Neya w primie. Chodzi mi tylko o tyle i aż tyle
1
@Chlebek23391 czyli w 2010 roku Messi wygrał niesłusznie, bo Sneijder ciągnął zespół to trypletu?
1
@DanielBara i właśnie dlatego ta nagroda nie ma sensu, albo przynajmniej nie ma sensu nazywanie jej nagrodą dla najlepszego piłkarza, bo ludzie zamiast skupiania się na umiejętnościach czysto piłkarskich, patrzą na zdobyte trofea
1
@SenoX tiki taka nadal byłaby skuteczna, gdyby za podaniami szła też dynamika piłkarzy i ruch bez piłki. W obecnym kształcie jest to gra w dziada bez zwracania uwagi na tego który biega w środku. Nie ma szybkości, nie ma wychodzenia na pozycję, nie ma niekonwencjonalnych zagrań, to można co najwyżej próbować zaklepać przeciwnika na śmierć
0
@Yoshi94 Amerykanie to 300 mln ludzi, w skali świata to pryszcz. Chyba zapominasz, że Chopin żył we Francji. Obok takich ludzi jak Beethoven, Mozart, Bach, Boticelli czy Pavarotii jest rozpoznawalny niemal wszędzie. Zwłaszcza daleki Wschód lubuje się w klasyce, a to mnóstwo ludzi
0
@Yoshi94 nie napisałem, że bezpośrednio moją, aczkolwiek jak rozumiem to o przecenianiu inteligencji to miał być komplement.
O czym tu właściwie z tobą dyskutować? Uprawiasz demagogię przypisując innym twierdzenia, których nie napisali i nawet nie pomyśleli, żeby sobie ułożyć argumenty wg potrzeby. Ponadto z tyłka wyciągasz porównanie klubu marki globalnej jak Barca, do marek bardziej regionalnych jak Rayo czy Nottingham, co przekreśla możliwość inteligentnej dyskusji z twoją osobą, bo na ludzki rozum to tak, jakbyś tego Drake'a czy Chopina stawiał w jednym rzędzie z Bayer Full czy niszowym polskim raperem.
Nie wiesz dlaczego ogólnik jest nietrafiony? Choćby właśnie dlatego, że sam przyznajesz, że nie potrafisz go rzeczowo obronić, możesz jedynie stawiać hipotezy na ślepo. A coś mi mówi, że hipoteza mówiąca, iż większość znających Drake'a zna również Chopina, w drugą stronę niekoniecznie, będzie bliższa prawdy, niż twoje stwierdzenie, że Drake jest bardziej znany niż Chopin, Dire Straits + inni razem wzięci. Znany =/= słuchany
0
@SzymonBZ nie, nie mówię o Messim, przeczytaj raz jeszcze
0
@Yoshi94 rozumiem, że takim jak ty łatwiej jest obrażać czyjąś inteligencję, niż sklecić poprawnie kilka zdań lub przyznać się do nitrafionego ogólnika. Gratuluję
0
@DaPidejpi kontakt znajdziesz u pracodawcy, panie adwokacie
9
@DaPidejpi Messiego nikt nie wyujal, a jeśli masz sposób na pozbycie się leciwych piłkarzy z dużym kontraktem, to zawsze możesz go podrzucić władzom klubu
2
@Yoshi94 jeśli dla ciebie napisanie, że gość zapewni lepszą reklamę wśród młodych ludzi/użytkowników Spotify niż inni muzycy wymaga eseju na 5000 słów, to chyba jednak przeceniasz siebie wchodząc w dyskusję.
To co podajesz, to statystyki zasięgów wśród ograniczonej liczby odbiorców, którzy nawet nie reprezentują wszystkich użytkowników internetu, bo nie każdy korzystający z neta obserwuje ulubionych twórców na insta i nie każdy ma konto na Spotify.
"nie jestem w stanie zapytać prawie 8mld ludzi na świecie czy kojarzą Drake'a" wyobraź sobie, że ja również nie, dlatego nie stawiam tezy, że jeden znany muzyk jest bardziej znany niż inni znani muzycy
0
@Yoshi94 stawiasz tezę, że jest bardziej znany, a nie ze jest lepszym produktem do marketingu wśród młodych, więc się tego trzymaj, bo zmiana argumentacji żeby tylko wyszło na Twoje, jest dziecinna
"tylko po co skoro dla takich ludzi jak @tko czy @lukasz222 Chopin, Dire Straits czy nawet Kult zapewniliby większy rozgłos Barcy niż Drake xD " dzięki, że informujesz mnie co myślę ;)
1
@Yoshi94 piszesz o zasięgach wynikających z mediów społecznościowych i aplikacji, z których korzystają głównie młodzi, czyli ograniczasz się do jednej grupy odbiorców. Argument-kaleka, bo nawet nijak nie wynika z niego, że ci, którzy słuchają 'muzyki' Drake'a, nie znają Chopina czy Dire Straits
5
@Yoshi94 tak z ciekawości, to skąd takie dane, że gość jest bardziej znany niż Dire Straits czy Chopin?
0
@Borneo ad1 - nigdy nie wiesz, kiedy zawodnikowi przydarzy się babol, czy to Kounde, czy van Dijk, każdy popełnia błędy
0
@Tomek54321 PO brakuje jakiegokolwiek, na LO jest Balde, który jest młody i nie wiadomo jak dalej się będzie prezentować, Alonso nie jest póki co żadną alternatywą, nadal nie ma pomysłu na pozycję DP, faktycznie, wszystko połatane, tylko coś nie chce to działać jak dwóch graczy braknie
1
@michelos a może by tak najpierw dziury w obronie załatać?
0
@nadachu największy problem jest w tym, że Barca potrzebowała wyjścia z grupy LM bardziej finansowo, niż sportowo. Patrząc realnie i obiektywnie, grupę dostaliśmy trudną, cokolwiek by tu hurraoptymisci nie pisali w początku sezonu. Teraz widać to jak na dłoni, a czas na wymówki skończył się, bo argument, że trener nie miał presezonu z całą drużyną w tym roku już nie jest do użycia. Nie będę tutaj wymieniał kto jest winny a kto nie, fakty są takie, że za chwilę może zrobić się problem i miny będą kwaśne u niektórych. Gorzej, że może to wpływać na morale zespołu
0
@rocky5 ale wiesz, że takie rzeczy jak usystematyzowanie norm dla produktu (przytoczona przez ciebie długość marchewki) jest obecne na całym świecie?
0
@michal26 Czarnogóra, Macedonia?
2
@michal26 samo to, że chcesz tworzyć jakąś turbo organizację z Węgrami i jugolami sprawia, że plan jest do niczego. Prędzej czy później z takimi partnerami trafi się pod but Rosji. Skąd w ogóle pewność, że kraje bałtyckie, Czechy czy Słowacja będą chciały wyjść z UE, żeby trafić pod dyktat Polski? Gdzie pewnie pierwszą i najważniejszą sprawą będzie wielka zrzuta na Watykan
1
@pienaar nie tyle powinni, co muszą, bo nie ma alternatywy
0
@MarioVeB! A co, masz monopol?
1
@MesQueUnClub_87 No właśnie, ja nigdzie nie neguję, że trofea drużynowe są u niego na pierwszym miejscu, po prostu nie uwierzę, że nie są dla niego ważne również te indywidualne.