lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AbelKabel musiałoby to mieć najpierw jakiekolwiek związek z dyskusją i trzeba by ustalić definicję uchodźcy, która w ostatnim czasie została ostro rozmyta. Tonący brzytwy się chwyta?
0
@AbelKabel tych martwych, czy tych którzy jakoś przeżyli? Katarczyków, to tam raczej wielu nie było
0
@AbelKabel bzdury to piszesz ty, w dodatku pełne hipokryzji. Nikt tam nie pozna żadnej kultury "tych robotników" bo takich biedaków się usuwa z krajobrazu imprezy niczym fawele w Brazylii 8 lat temu. Jedyna kultura, jaką możesz tam teraz poznać, to zwyczaje tych nowobogackich. Cały świat piłki pokazuje obecnie swoją moralność, w tym nasz treneiro, który lepiej niech się skupi na swojej taktyce, a nie robieniu PRu, więc nie pleć, że nie wiadomo jak to wygląda. Twoje podwójne standardy są godne pożałowania, ale widzę że ci tak wygodnie, więc idź z bogiem i przynajmniej nie próbuj udawać sprawiedliwego
0
@AbelKabel niczego nie mieszam, stosuje twoje standardy, zwyczajne wykorzystanie ludzi jako niewolników i nieliczenie się z ich życiem zamiatasz pod dywan z napisem "kultura i ludzie", albo masz skłonności socjopatyczne albo twoja moralność liczy się jak u Xaviego w dolarach
0
@AbelKabel no właśnie, czyli wg ciebie współcześni nie mogą źle mówić o Stalinie, bo nie żyli z jego siepaczami, nie mogą źle mówić o Che Guevarze czy Czerwonych Khmerach, bo 'nie byli tam', więc mówiąc źle 'ulegają propagandzie'. Trzeba ich chwalić, udawać, że nie było ofiar, że kości bielejące pod piachem pustyni to niewielka cena za super imprezę i ich mityczną 'kulturę'. Xavi nie spędziłby tam tygodnia, gdyby nie odpowiednie przelewy na konto, a jego zachwalanie Katarczyków można postawić na równi z poklepywaniem sowietów przez przygłupa Roosevelta, to zwyczajne bycie ślepym na zbrodnie we własnym interesie lub co gorsza przez zaślepienie propagandą
0
@AbelKabel nie widziałeś na własne oczy, to jakie masz prawo do oceny? Wg ciebie żadne ;)
1
@AbelKabel Stalina i Hitlera w takim razie też nie wolno nam osądzać, bo 'nie było nas tam'. Tyle wniosków z twoich wpisów w tej dyskusji
0
@AbelKabel czyli jak ktoś jest ateistą czy buddystą, to wg ciebie nie może w Polsce mieszkać?
Czym się różni robienie dobrego PRu Katarowi od robienia tego samego Rosji po 2014r.? Kultura kraju, który robi z ludzi niewolników i zakopuje ich ciała tak, żeby nikt ich nigdy nie znalazł, nie interesuje nikogo kto ma choć odrobinę moralności, gdyby nie surowce byliby nikim i nikt by się z nimi nie liczył, prócz ich wielbłądów
1
Grają sobie na trupach ludzi, których ktoś zmusił do niewolniczej pracy i tysiącami pogrzebał pewnie gdzieś na pustyni, a ten wyjdzie i pierdzieli coś o niesprawiedliwej krytyce? Moralne dno, jeszcze większe niż u tych, co pojechali pykać piłeczkę do tych współczesnych zbrodniarzy. Niżej już gościu nie upadniesz
1
@kamilkrycha również polecam rummikub, ewentualnie wszelkie odmiany eurobiznesu
0
@Barca_Big_Moment gdyby głupota bolała, to morfiny by w tym kraju brakło
0
@fotohobby tacy ludzie ewidentnie tęsknią za Gierkiem, który nie patrzył na czynnik ludzki, za co teraz m.in. Bytom płaci
3
@Seba_89_ o jakim ty chłopie leżeniu na węglu gadasz? Trochę na Górnym Śląsku, trochę na Lubelszczyźnie i bodajże tam jeszcze wydobycie jest najbardziej rentowne, na Śląsku dłużej czasem zjeżdżają i idą do "ściany", niż wydobywają, przy okazji muszą utrzymać armię związkowców, których w państwowych kopalniach jest więcej niż górników dołowych. Wierzysz w utopie, a chcesz narodowi życie układać.
0
@aleksandrowielki nie wybielałbym tak Pepa w tym wszystkim, miał swoje muchy w nosie nie raz
0
@aleksandrowielki w przeciwieństwie do Bayernu czy City, w Barcelonie Pep podpisywał tylko roczne kontrakty i co rok była medialna szopka "przedłuży,czy nie". Nie wiem gdzie tu widzisz zaniedbania Rossela, skoro to sam Guardiola miał jakieś dziwne filozofie
2
@Conradxc piłkarze nie okażą takiego wsparcia, bo inkasują ładne pieniążki za imprezę, a poza tym hipokryzja jest królową w tym świecie. Każdy kto tam pojechał pykać w piłeczkę i jednocześnie reklamować Katar i kto przyszłości będzie siał farmazony o dyskryminacji itd., powinien dostać mokrą ścierą
0
@Donio i najdłuższe boiska na świecie, kończenie meczu w momencie kiedy piłka przekracza linię bramkową... ;) mnie ta produkcja jakoś nie podeszła
1
@LukaszUH a co takiego stało się w 44' dziełem Polaków, co sprawiło, że Polska jest na mapie?
2
@HighestInTheRoom każdy kto ma obywatelstwo musi być ślepym patriotą?
0
@Pawlak1992 Niemcom zazwyczaj na mistrzostwach opornie idą drugie mecze w grupie, jak i te z drużynami z Afryki. Minimalna wygrana z Francją czy Argentyną to nie były słabe mecze z byle jakim rywalem, a co do spotkania z Brazylią - przecież początek spotkania należał do Canarinhos, ostrzeliwali bramkę raz za razem, tylko sami sobie są winni, że nie wykorzystali sytuacji i spuchneli po pierwszej bramce tak, że aż pękli. Myślę, że tu najmniejszym problemem był brak tych dwóch zawodników, ale teraz to można już tylko gdybać
0
@Jacob94 w 14r wszyscy ich widzieli jako faworytów, dopóki im Niemcy piekła nie urządzili
0
@Emhyr słabo się zatem przygotował
3
@FabianMrozek to daj coś konkretnego
4
@Danny Gaucho transfermarkt też nic nie wspomina o tym, żeby kiedykolwiek był asystentem w Preston, w tym czasie, w którym się chwali że był, był nim jeden Anglik i jeden Szkot, zero Polaków w ogóle w sztabie
0
@kakusus problem w tym, że ani Raphina, ani Dembele nie błyszczą na lewej stronie, Fati nie ma formy, a Ferran faktycznie może lepiej sprawdzi się w środku. W tym momencie najlepszą opcją na lewe skrzydło jest o ironio Balde
0
Co by nie mówić, zagrał w 3 meczach, w tym z Romą i o ile dobrze pamiętam póki był na boisku Lecce nie straciło bramki. Ciekawe czy ktoś go obserwuje na tyle, żeby coś powiedzieć o jego grze
1
Zaraz mu Busquets to wyperswaduje, takich rzeczy się nie robi
0
@MesQueUnClub_87 z drugiej strony tutaj lubią rozdawać bany za nazwanie prowokacyjnego trolla trollem, także nikomu już nie można ufać ;)
4
Eintracht utrzymał się w LM, to Ferran kozaczy.. ;)
2
@mikke a co Bayern ma do gadania, kiedy piłkarz nie ma chęci przedłużyć umowy?