0

@Bagsik88 nie ma to jak porównywać gościa, który podobno gra teraz w drugiej linii, do 9tek, które pressują najmniej. Idź sie w końcu zaorać, bo pług już masz

0

@Bagsik88 ktoś mógłby go w końcu zbanować za spam?

2

@stepkovski tyle, że czasem jedna akcja nie wystarczy do uratowania meczu.
Czasy się zmieniają, teraz jak się ma dziurę w pressingu, to można łatwo zaliczyć kilka nokautujacych ciosów od przeciwnika

1

@FC1899Barca a gdzie ekstraklasa? ;)

0

@T^L zanik mięśni to jednak choroba niszcząca organizm, nie ma sensu porównanie takiej osoby do sportowca. Schwarzeneggera który biegał jak dzik mieliśmy tu niedawno, nazywa się Adama Traore. Siłownia też jest potrzebna do treningu biegowego

0

@Szklaner zdaje się, że tam też są rozpasani socjalizmem, więc raczej tak

1

@denis9401 "Pique dzięki za wszystko i do widzenia po sezonie! za okradanie Barcelony"
"Chciałbym żeby Busi też został jeszcze", "chciałbym żeby Leo wrócił na ten sezon lub dwa" - czy tylko ja tu widzę jakieś rozdwojenie, zwane także hipokryzją?

0

@Bagsik88 No i widzisz, przypadkiem nawet przyznasz, że nic nie kapujesz. Będziesz miał o czym opowiadać kolegom

0

@Bagsik88 nie jestem zaskoczony, że nie zrozumiałeś

0

@Bagsik88 nietrafiona piszemy razem. Jak będę miał ochotę na rozmowy z kimś na takim przedszkolnym poziomie, gdzie nawet jak pokażesz palcem to ta druga strona powie, że to nie ona zrobiła, to mam do tego lepszych kandydatów, uprawnionych do tego poziomu dyskusji wiekiem, na ciebie szkoda czasu, bo sprawiasz wrażenie jakbyś żył w alternatywnej rzeczywistości, delikatnie ujmując. Więc z łaski swojej nie truj

0

@Bagsik88 idź być nudnym i męczącym gdzie indziej

0

@Bagsik88 nie muszę wiedzieć, mam te nieprzyjemność tego doświadczać, ale tak to już jest z tymi niestabilnymi, że coś robią, a później udają, że tak nie jest

0

@Bagsik88 tak tak, podałeś Kroosa, który w tym roku skończył 32 lata, mistrz po prostu.
Ja nie wiem czy Messi da radę, ale mam ku temu wątpliwości, ty jasnowidzu masz pewnik, jak ze wszystkim, bo przecież ktoś taki jak ty nie może się mylić
"To nie pisz o mnie to nie będę odpowiadał" hahaha, z pewnością tak zrobisz, wtrącając się wszędzie, choćby tylko walnąć komentarz z dudy ;)

0

@Bagsik88 nie przypominam sobie, żebym coś do ciebie pisał, więc po co znów wychodzisz nieproszony? Może podałeś przykład z farmerskiej ligi MLS, czy krótkiego epizodu w słabującym United? Nie wiem, czy zauważyłeś, ale porównujesz rosłego chłopa z dobrym zdrowiem, który mimo to ma coraz więcej problemów z kontuzjami, do zawodnika, który genetycznie miał przewalone i od najmłodszych lat w profesjonalnej karierze borykał się z problemami mięśniowymi. Ale ty 'geniuszu' wiesz doskonale, jak jego ciało będzie się starzeć i że nadal będzie w stanie grać na najwyższym poziomie. Idź nabijać lepiej posty na Onecie albo meczykach, tam jest twój poziom

0

@Emhyr można by było jeszcze dodać, że Zlatan w zeszłym sezonie Serie A zagrał oszałamiające 1006 minut w 23 spotkaniach, ale czego wymagać od kogoś, kto porownuje wydolność 32-letniego Kroosa, który nigdy nie był sprinterem, do piłkarskich niemal emerytów

2

@ObiwanKenobi nie odpowiem na pytanie o Anglię, bo sam tego nie rozumiem, tak samo jak nie rozumiem ogólnonarodowego podziwiania Japończyków za to jakim są wspaniałym narodem, pełnym szacunku (gdzie podczas drugiej wojny byli większymi zwyrolami od Niemców) i dyscypliny (której Polak z zasady nienawidzi, jesli ma dotyczyć jego bezpośrednio)

2

@ObiwanKenobi tak tylko wspomnę, że Włosi sami zaatakowali Albanię, Grecję i Etiopię. Mimo iż nie byli nazistami, to jednak totalitaryzm, który nie przebiera w środkach

1

@MrCental kopneli w dude? Przecież klub musiał poza nim pozbyć się m.in. Grieza, żeby móc spełnić wymogi La Liga, o czym tu w ogóle gadka? "PSG wyciągnęło rękę" - tak chyba z pół roku wcześniej, no chyba że ktoś wierzy w te 2-dniowe negocjacje kontraktu

3

@Kubsoleon przynajmniej czarno na białym będzie można się przekonać, co jest dlań ważniejsze

1

@Tatazolwinia liga narodów zastąpiła jedynie mecze towarzyskie, więc i tak by grali

2

@kamar24 kto oglądał kiedykolwiek "crackovie", ten wie, że Hiszpanie nie uważali Leo za zbyt bystrego poza boiskiem, także byłbym ostrożny z osądami kto jest mniej czy bardziej inteligentny

4

@Danny Gaucho w każdej instytucji znajdzie się ktoś łasy na trochę euro, dziennikarze większych gazet dobrze wiedzą jakie sznurki pociągać, żeby takich ludzi znaleźć

2

@Kidd bo o ile nie żyją na prowincji, na której informacja o mobilizacji dotrze do nich razem z powołaniem w ręku żandarmerii, to w takiej Moskwie czy Petersburgu są zwykłymi cwaniakami zza monitora, a jak przychodzi co do czego, to robią w gacie. Z jednej strony nie ma się co dziwić, nikt normalny nie chce wylądować na froncie, z drugiej - widziały gały co brały, żałować ich nie ma co, bo pewnie uciekając teraz przed wojem i tak ich poglądy się nie zmienią. Można to najkrócej opisać tym obrazkiem:
https://memy.jeja.pl/1015,zaciety-pies.html

10

@Kidd to ruscy, oni nie przejrzą na oczy nawet stojąc boso w lodowatej wodzie z przydziałem jednego sucharka na dwóch

0

@Bagsik88 żebyś ty w tym wszystkim chociaż śmieszny był. Bajo

0

@Bagsik88 widzę, że samozaoranie to twoja ulubiona czynność, bo inaczej nie można nazwać tego, jak w pocie i cierpieniu nieudolnie próbujesz wkleić link, w którym porównujesz 1:1 raport finansowy końcowy z jednego sezonu do prognoz na inny sezon i jeszcze bierzesz to za rok kalendarzowy. Jak mniemam dalej pewnie też nie ogarnąłeś różnicy między dochodem a przychodem. Mógłbyś sobie dać siana, ale chyba faktycznie masz coś nie teges

0

@Bagsik88 lepiej sam siebie nie mogłeś opisać ;)
Niestety, dla ciebie, w internecie nic nie ginie. Bez odbioru

0

@Bagsik88 powiem to wprost, bo nie mam zamiaru tracić czasu na puste gadki, ktoś na twoim poziomie pojmowania faktów i dorabiania sobie argumentów do dyskusji nie jest żadnym partnerem do rozmowy, więc nie zaczynaj takowej, bo później jak przyjdzie co do czego znów będziesz udawał, że nie napisałeś tego, co napisałeś. Przypomnę tylko, że ty chciałeś się opierać na prognozach przychodów i zysków z sezonów, które już dawno minęły i dla których były stworzone raporty końcowe, które ewidentnie nie pokrywały się z prognozami, ale dla ciebie prognoza była wciąż ważniejsza. Więc nie wiem, po co teraz wyjeżdżasz z czymś takim, gdzie mowa o nowo rozpoczętym sezonie, ale trzymam kciuki za możliwość leczenia tej przypadłości. Niby taki mądry, a pisząc "odpowiedz sobie na pytanie" nie stawia pytania. Wróć, jak już będziesz miał ten raport, który pokazuje czarno na białym (podkreślone dwa razy), że Barca dużo więcej zarabiała na osobie Messiego, niż on wyciągał z klubowej kasy, zwłaszcza w końcowym etapie kariery tutaj, jak to twierdziłeś. Bez tego, panie księgowy z bożej łaski, nawet nie zabieraj głosu

0

@Bagsik88 aha, masz jeszcze coś wyciągniętego z tyłka i bez kontekstu, czy to wszystko na co cie dziś stać?

0

@Bagsik88 ale z czym masz problem, zarząd nie posłuchał swojego najlepszego księgowego i wciąż ustala budżet na sezon a nie rok kalendarzowy? Czy po prostu ci smutno samemu?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?