lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tom9001 wątpliwe żeby go dopuszczali chociażby do planowania budżetu domowego, więc da dyskusja jest jałowa.
0
@Bagsik88 oj nie panie księgowy, tak łatwo się nie wymigasz ;) twierdzisz, że dzięki Messiemu Barcelona zarabia super ekstra, to wykaż to w raporcie finansowym, a nie w starych prognozach, które tym bardziej nikogo nie obchodzą, że nigdy się nie spełniły. Tego, że już z Messim Barca tracila przychody już widzimy, że nie potrafisz rzeczowo zanegować
0
@Bagsik88 to kiedy panie księgowy będzie ten raport o przychodach uzyskiwanych dzięki Messiemu? Tak za jednym błaźnieniem się to załatw ;)
0
@Bagsik88 gdybym nie znał trochę ludzi i kraju, to bym pomyślał, że podział na Polskę A i B jest nadal aktualny. Ale nie ma co obrażać ludzi, bo jeden średnio rozgarnięty nie rozumie nawet co wkleja.
0
@Bagsik88 po prostu xD
0
@Bagsik88 ale wiesz, że między początkiem jednego i drugiego sezonu też mija rok? Czy może wierzysz ze ktoś w październiku 2021 podaje przychód za cały rok 2021?
0
Komentarz usunięty
0
@Bagsik88 przeczytaj artykuł to się dowiesz, to raz. Dwa, co mają pensje do przychodów geniuszu księgowy? Nie wiesz już jak się wygrzebać z tego guana w które sam wlazłeś?
2
@Bagsik88 typie, wrzucasz artykuł o stracie w SEZONIE 2019/20, dostajesz artykuł o jeszcze większej stracie w SEZONIE 202/21, bo właśnie za sezon, a nie za rok kalendarzowy są tworzone te bilanse, a chrzanisz coś o rozliczeniu rocznym. Serio jesteś tak ograniczony, czy jest ci tak niezmiernie głupio, że musisz iść w zaparte?
0
@Bagsik88 chcesz coś zgadywać, chociaż wszystko masz napisane już w tytule artykułów, tak, że nawet debil zrozumie? Nie no, gratulacje.
Może chociaż doczekamy się tego zestawienia przychodów powiązanych bezpośrednio z Messim? ;)
0
@Bagsik88 rozliczenia masz za rok kalendarzowy czy za sezon, geniuszu?
1
@Bagsik88 cóż, ja wiem co napisałem, gorzej, że ty albo nie potrafisz czytać, albo rzeczowo odpowiadać. Ze tak spytam, celowo pominąłeś sezon 2020/21, bo nie pasuje do twojej narracji, mimo że Leo nadal był w drużynie, zamiast tego głupio wklejając prognozy? https://www.fcbarca.com/101910-fc-barcelona-zaprezentowala-bilans-finansowy-sezonu-2020-21-z-rekordowymi-stratami.html
Może wykaż w dochodach klubu ile z nich zależało od Messiego, skoro to dla ciebie taka kopalnia złota, chętnie się wszyscy z tym raportem zapoznają
2
@Bagsik88 "To sprawdź dochody klubu z nim i bez niego:) Wtedy może zrozumiesz niektóre transfery:)", po czym w następnym poście "Dochody klubu nie są ważne:)", tabletek nie wziąłeś? Czy może głupio rzuciłeś argumentem i nie wiesz jak go obronić? Zdecyduj się, albo wiesz i podajesz, albo nie zaczynaj, bo głupka z siebie robisz
1
@YeastMoss największy problem założyciela tematu jest chyba taki, że za tym jego religijnym nastawieniem do patriotyzmu nie idą czyny, bo jako swoją lokalizację ma wpisane 'Barcelona', zdaje się, że to nie jest polskie miasto...
0
@Bagsik88 no to je podaj, jeśli to taki ważny argument, nie rozumiem na co tu czekać?
4
@PatrychoO niektórzy nie potrafili sobie wyobrazić Barcelony bez Ronaldinho, bez Puyola... A tu zaskoczenie, Barca żyje i ma się dobrze. A wiesz czemu? Bo klub jest ważniejszy niż jakikolwiek piłkarz na ziemi. Także sorry, że ktoś burzy twój świat rodem z Fify, ale amigosow i tak tutaj zbyt wielu, a skoro etap z Messim został zamknięty, to nie widzę powodu, żeby do niego wracać. Poza tym Barca wciąż jest zbyt biedna, żeby utrzymać Leo i jego rodzinę na przyzwoitym (dla nich) poziomie, więc choćbyś płakał, to twój idol nie wróci, bo tygodniówka nie będzie się zgadzać, a jak widać to dla niego najważniejsze ;)
1
@Arkon Lucio, Roberto Carlos, Crespo, Forlan, Lahm, Kimmich, van Nistelrooy, Kante, to tak na pierwszą myśl, znajdzie się ich więcej
0
@lucas/catalan zatem skoro ty nie masz "w dupie" to po raz kolejny pytam, czemu nie walczysz tak o powstanie wielkopolskie, które w przeciwieństwie do warszawskiego miało sens, nie było głupią próbą demonstracji politycznej i było zwycięskie? Skoro cię obchodzi tylko twoja Warszawa, to co cie boli co robi Rzeszów czy jakiekolwiek inne miasto w Polsce?
0
@Yoshi94 czego nie zrozumiałeś w moim powyższym wpisie?
0
@Kismeth nie wiem czy wiesz, ale Lewy sam zdementował, jakoby próba ściągnięcia Haalanda była dla niego problemem, także nie pleć
1
@lucas/catalan a gdzie niby indziej jest upamiętniony Holokaust, niż w miejscach, w których mordowano ludzi? Nie przypominam sobie, żeby na dzień wyzwolenia obozu w Oświęcimiu upamiętniano to w całej Polsce, podobnie jak np. z powstaniem wielkopolskim. Po co komuś na Śląsku czy na Mazurach wyjące syreny w dniu wybuchu najgorzej zorganizowanego powstania? Bo trzeba Warszawę po pleckach klepać? Niech każdy kto chce sobie świeczkę zapali w tym dniu, czy cokolwiek innego, nie rozumiem, po co robić zorganizowane buczenie na cały kraj
1
@lucas/catalan możesz uzasadnić, czemu to wycie syren gdziekolwiek poza Warszawą jest takie istotne?
4
@lucas/catalan czemu właściwie miasto na Podkarpaciu ma upamiętniać powstanie w Warszawie? Czemu cała Polska ma świętować coś, co było kompletną porażką, kiedy takie powstanie wielkopolskie jest totalnie zlewane?
0
@Wilczeq liczba ludności to gęby do wykarmienia, a samoloty, pojazdy i okręty to baki do uzupełnienia. Niemcy nie przegrały I i II wojny światowej przez to, że mieli za mało żołnierzy, tylko przez brak żywności, rozkład gospodarki i brak ropy
0
@Worny tak gwoli ścisłości, to Martin dostał 9 bardziej z musu niż chęci, bo w Hiszpanii trzeba rozdzielać wszystkie numery 1-25 bez pomijania żadnego z nich
0
Należałoby spytać gdzie teraz są ci, którzy wręcz opluwali się, jakie to chamstwo, że Bayern nie pytał Lewego o zdanie w kwestii transferu Haalanda i jak bardzo to Roberta dotknęło?
1
@MajkiYB mówisz o Kurskim?
1
@kondziu_gb rak toczący futbol, to pieniądze w nadmiernej ilości i nie dotyczy to tylko piłkarzy, ale też organizacji, działaczy i klubów, a napędzają to wszystko kibice, bo chcą na to łożyć i chcą coraz więcej, czego idealne przykłady mamy w każdym okienku transferowym. Kontrakty piłkarzy, jeśli chodzi o formę prawną i zasadność wypłaty wynagrodzenia, zdaje się nie zmieniły się od lat, więc nie bardzo wiem do czego pijesz. Kluby nie miały problemu przyjmować coraz więcej kasy od sponsorów i z praw audiowizualnych, same zaczęły wyścig na coraz większe kwoty transferów i kontraktów piłkarzy. Kiedy działacze Bayernu mówili od lat, że sytuacja jest chora, to nawet na tej stronie byli wyzywani od dziadów z poprzedniej epoki. Przyszedł covid i pozamiatał, bo okazało się, że rozrywka sportowa nie jest niezbędna do życia. Gdyby nie to, to teraz nawet Laporta rozdawałby pewnie niezłe kontrakty kolejnym nowym nabytkom, więc nie rysuj go na jedynego sprawiedliwego
2
@Elro1987 dobrze, że nie jest ci wstyd z taką składnią pisać posty w internecie. Z pewnością byś się też przejmował, że miliony wpadają na konto, bez względu na osiągane wyniki. Dosłownie wszyscy ci wierzymy
0
@Vhaeraun w tej chwili to i Donnaruma nigdzie nie przechodzi