0

@Kondziubarca był dogadany czyli złamał prawo, bo bez zgody klubu nie można negocjować z innym, jeśli ma się ważny kontrakt. Wszyscy mówią to, co jest popularne dla mediów i odbiorców, nie wiem jak można z tego czerpać jakąkolwiek pewność

4

@Kondziubarca serio ktoś jeszcze kupuje "niewiedzę" Messiego i ekspresowe negocjacje kontraktu z PSG?

0

@masik86 a to nie jest tak, że zarząd kładł na niego lachę, tylko Xavi mu kontrakt wyprosił?

0

Przed przybyciem Tuchela do Chelsea kibice the Blues nie mogli się doczekać aż klub pozbędzie się Rudigera, bo grał piach. Raz na wozie, raz na kozie, nie ekscytowalbym ani nie załamywał się żadnym z nich, zanim nie pokażą się na boisku

0

@gaucho104 tak samo konkretnie odpowiedział na pytanie o Gaviego, widocznie nie zabrał odpowiednich karteczek na konferencję

3

@Kgorecki2500 ruskie tak jak chinole nie podpisały międzynarodowych umów o niestosowaniu tzw min motylkowych, są małe i zrobione z kompozytu, więc korozja i wykrywacz metali im nie straszne, za to można je podobno rozrzucać nawet z samolotów tysiącami. Także możesz sobie wyobrazić co jeszcze tam się może dziać. Trzeba było od 45r bombardować wszystkich komuchow obligatoryjnie, to by może było trochę spokojniej na tym świecie

0

@Pasiak no patrz, a ja ostatnio spotkałem delikwenta co koniecznie musiał jechać szosą, choć obok była nowa asfaltowa ścieżka rowerowa, równiejsza od drogi. I co z takimi zrobić?

2

@lucas/catalan podstawowy problem walczących ze zmianami klimatu jest jeden - nie uwzględniają, że tak szybko rosnąca populacja nie jest w stanie przeżyć na Ziemi nie niszcząc jej. Także wszelkie propozycje technologiczne można sobie w tylek włożyć, bo nawet żyjąc super eko, za maksymalnie kilkadziesiąt lat ludzie zaczną się zabijać o jedzenie. Kurtyna

0

@aiven każde 'obniżenie' zarobków w tym klubie oznacza co najwyżej ich odroczenie. Pique zrezygnował z 10 baniek. Z ilu był gotów zrezygnować Messi?

2

@1899Seba1899 Ty poza urlopem nie chodzisz na imprezy? Ci ludzie żyją tak samo jak inni, jeśli jest kontuzjowany, albo za dzień czy dwa nie gra meczu, to co za problem ze wyskoczy ze znajomymi na drinka?

1

@kejdzi ostatnie zdanie artykułu mówi, że zrezygnował z części

0

@Magicc89PL bo w Barcelonie lubią na przekór - grają taktykę pod którą nie ma odpowiednich piłkarzy i chcą transferować do klubu gwiazdy, na które nie ma kasy.

1

@Krystian1588 dla każdego dobre co innego ;)

0

@Krystian1588 jeśli chodzi o M&B to tak jak mówiłem, może niektóre osoby szybko znudzić, choć to też zależy od wersji, bo np Warband doczekał się wielu modów, co kto lubi. Wypuścili też swego czasu edycję "ogniem i mieczem", więc dla kogoś kto lubi tematy husarii itp można polecić.
Co do far cry grałem we wszystkie od 1 do primala i jeśli serio grało się seryjnie w 3,4 i primala to łapało się wrażenie "chyba już to robiłem". W dodatku mapa z primal to podobno dostosowana do epoki mapa z 4

1

@Krystian1588 Mount and Blade, choć to dość specyficzna gra, może się szybko znudzić.
Co do krytyki primala to w głównej mierze odnosiła się ona chyba do tego, że to kotlet odgrzany po raz kolejny, zmienili nieco fabułę, zmienili epokę, ale to nadal była przypudrowana 3ka

0

@salvatore pół Europy się biło? Chyba z myślami. Chciało go City, ale jak widać wolało przepłacać za Grealisha i kupić teraz Haalanda, chyba jednak nie był wart kwoty jaką chcieli w Londynie. Ale co to na Barcelonę, w końcu stać ją na wykup i na płacenie mu jego chorej pensji, specjalnie dla ciebie

0

@salvatore nie każdy napastnik mógł strzelać słabeuszom, bo niektórzy mieli trudniejszą grupę i fazę pucharową. Na papierze w celu zdobycia tytułu króla strzelców może i bramki zdobyte przeciw Brazylii liczą się tak samo jak te przeciw Panamie czy innemu Hondurasowi, ale dla ogarniętych ludzi więcej znaczą bramki strzelone silnym drużynom, niż slabiakom i o takich golach i piłkarzach się pamięta. Życzę powodzenia w zbieraniu kasy na tego super hiper gracza, którego za bardzo nawet silniejsze zespoły w PL nie chcą kupić

0

@salvatore chyba jak sam zapłacisz za jego transfer ;) czemu nikt nie myśli o Kane'ie? Bo jest przehypowany, a króla strzelców miał kiedy mógł strzelić hat-trick w grupie takiej potędze piłkarskiej jak Panama, bo z tego co kojarzę to w fazie pucharowej nie zdobył już żadnej bramki, taki to on dobry. W Tottenhamie też jakoś ostatnio nie błyszczy. To już Son jest bardziej przydatny, tyle że nie jest Angolem, więc mało kto go zauważa

0

@Felipe_PL a jeśli tak to wybacz

2

@Felipe_PL kawalerskie mieszkanie =/= kawalerka

0

@wroclawskifan no tak, tylko później zaczęły zdarzać się mecze, w których brakowało siły fizycznej Toure, dla mnie dawał on dużo więcej możliwości drużynie, ale to nie ja byłem trenerem.
To że Barcelona stała się niewolnikiem swojego stylu wiadomo od dawna, szukanie mitycznego DNA to dla mnie obecnie pudrowanie trupa, więc zamiast szukać kogoś jak Busquets, lepiej po prostu znaleźć kogoś, kto bardziej pasuje do fizycznego futbolu i zmienić pod to nieco taktykę. Ale nie zanosi się na to.
Pamiętam jeszcze czasy gdy obok Xaviego i Giulyego grali Motta, van Bommel czy Edmilson, więc gdzie tam Busi. Odniosłem się do Twojego komentarza bo raz że podałeś nazwiska pomocników którzy nie byli typowymi DP jak Rakitic czy Keita, jak również uważam że Toure i Masche nie byli słabi, mieli swoje zalety inne od Sergio. To, że przy Masche jak wspomniałeś zespół grał gorzej jest też pochodną upartego trzymania się jednej taktyki. Dała nam wiele pucharów, ale nie ewoluując wysłała nas z czasem na manowce. Choć tutaj jest tez wiele innych przyczyn takiego stanu rzeczy

2

Lepiej niech się nie spieszą ze sprzedażą czy wypożyczaniem Trincao ;)

0

@wroclawskifan pytanie ile spotkań zagrał Mascherano na DP i czy były one złe. Bo o tym, że posadzi Busiego na ławce można było pomarzyć, biorąc pod uwagę że był ulubieńcem Pepa i Enrique
Jak Yaya zaczynał w Barcy to Sergio bujał się po niższych drużynach. Doskonale wiem kiedy odszedł i dlaczego (czy raczej przez kogo) Pep oddał go lekką ręką

0

@Irmscher10 myślę że nawet jeśli chciałby odejść za kasę, to większość tych którzy teraz piszą o traktowaniu Lewego jak niewolnika, była przeciwna wypuszczaniu Messiego z klubu

3

@Kondziubarca to samo pisałeś, jak Messi wysłał burofax?

2

@wroclawskifan Yaya Toure był przed Busim i nie sądzę, że sobie nie radził, nawet po transferze do City wciąż pokazywał , że jest jednym z najlepszych. Keita to zaś był typowy zapchajdziura i pupilek Pepa, częściej grał na pozycji Iniesty niż Sergio

0

Dziwnie to w tym Bayernie wygląda ostatnimi laty, tak jakby dyrekcja sportowa żyła swoim życiem i sprzedawała dobre bajki tym na samej górze. Odkąd Salihamidzic jest dyrektorem sportowym co jakiś czas wychodzą jakieś dziwne afery i smrody jeśli idzie o kontraktowanie zawodników czy sztabu. Wychodzi na to, że stare wygi jak Hoeness czy Rummenige się pomyliły, jugol to zawsze będzie jugol

0

@FioletoweOczy i ciekawe czy kiedykolwiek te jego negocjacje trwały tak krótko, jak te (niby) 2 dni negocjacji kontraktu w PSG

0

@SenoX chyba zapominasz, że zostaje z nami jeden z najlepszych PO na świecie (wiadomo, amigos, więc nawet najlepszy), Sergi Roberto

4

@DaPidejpi papier przyjmie wszystko. Zabawne, że niektórzy daliby sobie ogolić cztery litery za ludzi, których widzą najwyżej na ekranie telewizora czy komputera

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?