0

@johny11 wierz dalej w bajki że nikt nie zatrudnia takich zawodników. Nikt z nas nie wie, z kim agent Dembele jest w kontakcie, ale gdyby ofert nie było to już dawno byłby dogadany z Barceloną. Tyle ode mnie

0

@johny11 widzę, że brak logicznego myślenia nie przeszkadza ci w funkcjonowaniu. Jeśli serio myślisz (słowo klucz), że facet mając swoją kartę w ręce nie znajdzie sobie pracodawcy, a z drugiej strony liczysz, że za pół roku będzie jakiś chętny klub żeby go wykupić z Barcy i w dodatku on sam zgodzi się na taki transfer, to mocno u ciebie coś nie hula. Masz to wyłożone jak krowie na rowie po raz trzeci, więc może ogarniesz wreszcie

0

@johny11 widzisz w ogóle to co piszesz? Bo to gadka jak z małomądrym szczylem z podstawówki

0

@johny11 nie, po prostu piszesz bujdy. Z pewnością podpisze jakiś niski kontrakt i z pewnością da się sprzedać za pół roku. Bo przecież nie znajdzie się żaden klub, który da mu teraz lepsze warunki, ale znajdzie się za pół roku taki który da mu lepszy kontrakt i jeszcze za niego zapłaci. Logika przedszkolaka

0

@johny11 żyjesz w jakimś świecie abstrakcji

0

@Cichodeyka "Ja swojego życia nie potrafię ogarnąć a co dopiero fc Barcelonę" - to powinno być podsumowanie i zakończenie twoich aspiracji do oceny czyichś szerokich i długofalowych działań w ogromnej instytucji, ale ewidentnie widać, że parcie na szkło ci weszło za mocno

1

@johny11 no tak, z pewnością jak nie ma teraz wielu chętnych wziąć go za friko, to zimą go komuś sprzedasz za dobrą kasę. Genialne

5

@DonMatteo901 schabowy jak sama nazwa wskazuje jest ze schabu. Niech każdy je co tam chce, tylko po co na siłę nadawać mięsne nazwy potrawom, które są plackiem z soi czy innego białka roślinnego? Tego nigdy nie zrozumiem

0

@Lipak jak to Eto'o powiedział - "jeden jedyny raz zaufałem Pepowi i kosztowało mnie to transfer do Interu" ;D
Myślę że Umtiti przy brakach w obronie mógłby dostać szanse, Pjanic o ile przypomni sobie jak się gra też może chociaż pół roku na rezerwie posiedzieć

0

@gaucho104 więc zostają z nami bardziej obiecujący zawodnicy, a co się będzie działo w transferach nikt tak naprawdę nie wie

0

@KluivertFCB tyle że opłacenie gwiazdorskiej pensji może spowodować ze zbuntuje się reszta drużyny

0

@gaucho104 wyróżniał się w zespole który okupował środek tabeli. Dla kogo ma być konkurencją? Auby, Fatiego czy Depaya? Widzę, że ciebie po prostu nie da się przekonać racjonalnie przekonać, romantyzm la masii Tobą kieruje

0

@KluivertFCB a kto powiedział, że Gnabry chce tu przyjść i że będzie Barcę stać na jego kontrakt?

0

@gaucho104 a ja przypominam, że United go zwyczajnie nie chce. Ale jak rozumiem w twoim mniemaniu, gdyby nawet miał ofertę z United czy Arsenalu, to by wybrał Club Brugge, bo występuje w przyszłym sezonie w LM, ok, fajnie...
Simons poszedł za kasą, z resztą ma większe siano w głowie niż na głowie. Poza tym podajesz juniorów, których rozwój potencjału nadal jest możliwy, do gościa który ma 23 lata i nie budzi powszechnego zainteresowania, no gdzie z taką argumentacją?

1

@gaucho104 Fabregasa brał Arsenal, Pique Manchester United, Jutgla idzie do Belgii,widać różnicę w ocenie potencjału przez ludzi w Europie?

0

@gaucho104 choćby stąd, że Villa w jego wieku kręcił niezłe liczby w La Lidze. Gość jest otoczony ludźmi, którzy lepiej od nas potrafią ocenić potencjał piłkarza, stąd m.in. taki Fati dostaje się do pierwszego zespołu, a taki Jutgla nie. Gdyby jeszcze było mało argumentów, to pozwolę sobie zauważyć, że żadna Sevilla, Atletico, Arsenal ani inny czołowy klub się po niego nie zgłasza

2

@gaucho104 jest Abde i Akhomach, po co trzymać na siłę gościa który drugim Villą nie zostanie?

5

@Deeespacito kolejny Cuenca, Soriano czy inny Nolito z pewnością nam kadry nie poratuje

1

@Armandi nikt się nie "przypie****a", tylko pyta najzwyczajniej o co ci właściwie chodzi, ale widocznie taki frustrat nie jest w stanie krótko i zwięźle odpowiedzieć, musi wywlec swój jad na wierzch ;) "określenie przedmieścia to nie jest jakiś farmazon" polecam zerknąć do słownika PWN, zapoznać się z definicją słowa i nie pleść bzdur. Z pewnością Dembele nie patrzy na kwotę w kontrakcie, tylko na możliwość gry w Paryżu, z calutką pewnością

1

@Pustelnik Benzema to by w ogóle mógł zamknąć te algierską jadaczkę, bo z tym co sam ma na sumieniu sugerować, że ktoś jest zdrajcą, to nawet nie hipokryzja a zwykle skur....stwo

2

@Armandi jesteś tak strasznie sfrustrowany życiem, czy po prostu masz taki styl bycia? Zapoznaj się z definicją słowa 'przedmieście', bo wg ciebie Radom to przedmieścia Warszawy, panie 'logiczny'. Jeśli coś ciągnie Dembele do Paryża, to z pewnością nie jest to miłość do miejsca urodzenia, ale rozumiem potrzebę zabłyśnięcia. Nie pozdrawiam Pana Buca

0

@against_modern_football bądź co bądź nigdy nie był goleadorem, więc ciężko było oczekiwać, że przy Messim nim zostanie

0

@Armandi nie wiem co trudnego jest w zrozumieniu, ale ok, cytat z Wikipedii : Vernon – miejscowość i gmina we Francji, w regionie Normandia, w departamencie Eure - miejsce urodzenia Dembele

0

@Armandi z tego co widzę to Normandia, 80km od Paryża, chyba że mnie wiki źle kieruje, trochę daleko jak na przedmieścia

0

@Armandi a że tak z ciekawości spytam, co z tym miejscem jest nie tak?

0

Xavi pewnie nie będzie mógł spać wiedząc, że nie będzie miał możliwości wystawić Ferrana

1

@Majami1928 bezsens twojej wypowiedzi polega na tym, że Lewy nadal może skorzystać z prawa Webstera i to on, a nie Barca musi zapłacić odszkodowanie. Więc najwyraźniej Robert jeszcze nie wie, jak źle został potraktowany przez klub, ewentualnie te twoje rewelacje są wyssane z palca. Zawsze możesz napisać mu list i uświadomić. Chętnie też zobaczyłbym listę ikon, na które to rzekomo Bayern miał wywalone, śmiało

0

@Szkeri95 nie uważam że Xavi, przynajmniej na początku, nie odmienił gry zespołu i nie wiem, czy Koeman dotarłby do wicemistrzostwa, ciężko przewidzieć co zrobiłby z taką kadrą. Bądź co bądź prowadził już Barce na podium. Z pewnością Xavi miał szerszy wachlarz możliwości i myślę że on sam również jest w stanie to docenić.
Co do przykładu Milanu - chodzi o to, że wielki klub może popaść w bylejakosc, drugim przykładem niech będzie Arsenal. Pomijając to, jak do kryzysu w tych drużynach doszło i jak się rozwijał, to chodzi jedynie o sam fakt, że wielka marka w dzisiejszych czasach nie jest w stanie sama w sobie się obronić

1

@ZwyklyKibicBarcy04 z nikim się nie kłócę, a jedynie próbuję uświadomić, że nie jest to sprawa emocjonalna, ani robienie nikomu na złość. Bayern jak każdy poważny klub musi chronić swój projekt sportowy, skoro nie mają nikogo, by zastąpić największą gwiazdę, to normalne, że nie mogą sobie pozwolić na jej odejście. Lewy o tym wie i sam podobno przyznał, że jeśli trzeba to wypełni kontrakt do końca. Akurat w Monachium zawsze było dość pieniędzy, żeby pozwalać sobie na odchodzenie zawodników za darmo, ale mając przygotowaną alternatywę. Co do twojego punktu drugiego - Borussia również nie puściła Lewego przed końcem umowy, Haalanda w zeszłym roku też nie sprzedali choć mogli, czy to w jakikolwiek sposób napiętnowało ten klub? Nie wygląda na to

0

@Szkeri95 Gavi jest jeszcze przed negocjacją nowego kontraktu. Nie uważam, że Laporta jest nieomylny i jest jedynym możliwym zbawcą, popieram, że wielu jest tutaj zawodników, którzy zarabiają zbyt wiele w stosunku do tego co dają. Nie byłbym jednak taki pewien, czy bez transferów z zewnątrz Barca będzie w stanie co roku dostać się do LM i walczyć tam o fazę pucharową, by zgarniać śmietankę z tortu. Sevilla czy Athletic sobie radzą, ale kiedy ostatnio wygrali mistrzostwo, czy powalczyli dłużej w LM? Sevilla chociaż ligę Europy parę razy zdobyła, ale poza tym posucha. Piłka to dziś niestety komercja i wielkie pieniądze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?