lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pacior95 "jeśli sytuacja wymaga" to możesz co najwyżej prosić o przysługę, a nie cokolwiek wymuszać na człowieku, który ma z Tobą podpisany konkretny kontrakt. Nie twoja sprawa czy zarabia tyle, że nie umrze z głodu, zaglądanie komuś do portfela zostaw skarbówce. Jest kontrakt na który zgodziły się obie strony, to psim obowiązkiem jest go respektować
0
@pacior95 chcesz zmuszać zawodnika to opuszczenia klubu lub rezygnacji z wynagrodzenia, które należy mu się wg umowy?
0
@Tridente2015 z Yayą zdobywaliśmy 6 pucharów w ciągu roku, czego chcieć więcej?
2
@sledzik teoretycznie nie, zaczęło się od Eto'o, przez Ibrę, Toure, itd. Ale że sam odszedł przez konflikty, to też pierwsze słyszę
0
@Janas11224 nie, nie można, bo skąpy przedsiębiorca funkcjonuje przy minimalnych nakładach i nie podejmuje ryzyka inwestycji, nie wspominając o dobrym wynagradzaniu pracowników. Więc albo są świetnymi biznesmenami, albo trzymają wszystko w skarbcu 'na zaś'
0
@zodiak_10 żeby się nie okazało, że tam będzie wymiatał. Z drugiej strony dobrze, chętniej go wykupią
1
@BoreekxD weź sobie coś na uspokojenie, bo ewidentnie emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem
4
@BoreekxD głąbem jest ten, kto uważa że nie trzeba respektować podpisanych umów i nie rozumie, że pewne sprawy należy najpierw omówić w skromnym gronie, a dopiero później latać z tym do mediów
0
@eRsko87 ale już poszło w eter kogo to Barca nie ma zamiaru kupić
3
"Barcelona nie kontaktowała się z nami w sprawie Francuza" i oby tak zostało, jest 4 stoperów, którzy mają zostać w klubie + La Masia, ciśnienie na płacenie góry hajsu za kolejnego stopera i opłacanie jego kontraktu zakrawałoby o rozrzutność
0
@SommelierVeB "ma potencjał ale nie ma zdrowia do tego sportu" - to samo można powiedzieć o Fatim czy Pedrim, ale jakoś ich nikt nie oskarża o to, że kontuzje mają zaplanowane, co wielu tutaj głupio powiela. Nie wiem jak wy, ale ja patrząc na te szpitale, jakimi ostatnimi czasy była kadra Barcy, zastanowiłbym się nad tym, jakie galgany pracują w sztabie medycznym klubu. Bo dziwnym trafem piłkarze, którzy w poprzednich klubach byli zdrowi jak byki, w Barcy łapiali ciągle kontuzje. Dlatego ze śmiechem i politowaniem patrzę na takie wywody jak twoje, które szukają winy wyłącznie u zawodnika, a ze strony klubu wszystko jest dla was święte
1
@Lucassito czyli on specjalnie te kontuzje wywołuje? No popatrz..
0
@gumaz jedli spaghetti, z jednego talerza, pili soczek pomarańczowy, z jednej szklanki na dwie słomki. Podobno ByAnn wyszła podenerwowana nie płacąc rachunku
5
@BarcaPasjonat jak to jest specjalnie wywoływać u siebie kontuzje? Masz jakieś doświadczenie w tej kwestii?
3
@Comentateiro czyli jak mówimy o karierze Messiego, to błędy innych piłkarzy w zespole są warte podkreślenia, a przy Ronaldo taka argumentacja nie ma racji bytu? Fajnie masz..
1
@MajkiYB transfer Kessiego jest niebezpieczny dla Busquetsa, jeszcze ktoś pomyśli, że jako profesjonalny sportowiec mógłby popracować nad kondycją i wydolnością w biegu...
0
@MysticCat zastanawiam się, kiedy ludzie przestaną utożsamiać prawicę z radykalnymi konserwatystami uprawiającymi socjalizm..
1
@DJ6 z ekonomicznego punktu widzenia nie ma różnicy między negocjowaniem i podpisywaniem go teraz, a w czasie trwania kontraktu. Zagadką pozostaje tylko ta cała rejestracja piłkarza w la lidze
2
@kinioo będą osobne 11tki na ligę, puchar i LM, a może i na gampera się coś oryginalnego złoży ;)
0
@Crosby9333 no bez przesady, Barcelona przed pandemią sprzedawała ok. 2mln koszulek ogółem, to gdzie tu do spłacenia pensji Messiego po odjęciu kosztów? Swoją drogą ciekaw jestem konkretnych liczb nt. tego ile Barcelona zarobiła dzięki Messiemu, a ile na niego wydawała
0
@SenoX jedni są na siłę wypychani z klubów, inni na siłę trzymani, znamy to od lat, choć każdy przypadek jest trochę inny
1
@SenoX zważ na to że Lewy jest obecnie najskuteczniejszą 9tka, czy z ich punktu widzenia nie jest lepiej mieć go w kadrze ten ostatni rok, skoro nie ma dobrej alternatywy? Jak to mówią - każde grabie grabią tylko do siebie, nigdy od
1
@SenoX fajna ta niewola ;) Polak pozostanie Polakiem, umowy trzeba respektować tylko dopóki jemu to odpowiada
5
@Robert1603 ewidentnie brakuje ci świadomości pewnych faktów w temacie, nasuwa się więc pytanie - po co zaczynasz takie dyskusje?
0
@Robert1603 Neymar przede wszystkim przyłożył łapę do oszustwa, jakim było wpłacenie klauzuli okrężną drogą, tak żeby nikt nie przywalił się do PSG ws. FFP. Przed jego odejściem nawet w drużynie pojawiały się głosy, żeby wreszcie się określił, zostaje czy odchodzi. Jest zwykłym cwaniakiem wprowadzającym toksyczną atmosferę. A ty naucz się pisać składnie po polsku, bo oczy bolą
1
@Dr_Cabasisi "wydymał Leo", taaa.. Leo doił klub jak chciał, popłakał na konferencji, po czym za dwa dni miał gotowy kontrakt z PSG. No normalnie majstersztyk jeśli chodzi o szybkość prowadzenia negocjacji. Nauczcie się odróżniać Messiego-piłkarza od Messiego-człowieka i biznesmena, bo choć sportowcem jest nie z tej ziemi, to jego fochy i zachłanność nie mogą pozostać zamiecione pod dywan
1
@rutek71 tutaj ewidentnie panuje przekonanie, że jak Barcelona chce kupić, to klub któremu składa ofertę ma słuchać woli kupowanego piłkarza, nawet wbrew własnym interesom, ale jak Barcelona chce sprzedać, to jej piłkarz ma się bezwzględnie podporządkować woli klubu
0
@totalcrack dla mnie to zwyczajne podkreślanie, że są na lepszej pozycji i to Barca musi zwrócić ich uwagę dobrą ofertą. Ewentualnie nie są gotowi na puszczenie Lewego. A takie persony jak Hoeness trzeba brać z dystansem, jest ekscentryczny w wypowiedziach, zawsze przyciągał uwagę, odwracając wzrok mediów od zespołu i jego problemów, coś jak Mourinho, widocznie mu to zostało. A że media lubią takie podgrzewanie atmosfery, no to mamy co chwilę jakiś wyskok
0
@Armandi może i z twojego punktu widzenia jestem jakiś "odklejony", jako prosty człek mam jedną zasadę - nie brać niczyjej strony w medialnych przepychankach, bo można się ostro przejechać, bez względu na to, czy ktoś nazywa się Lewandowski, czy też Messi. Idź w pokoju
0
@totalcrack nie sądzę, by ktokolwiek zgrywał pannę z fochem, tylko albo czekają na odpowiednią sumę, albo nie mają pomysłu na załatanie dziury po Lewym. Od samego zawodnika niczego nie chce zaczął od zdecydowanych wypowiedzi w mediach, a teraz zamierza być 'bardziej dyplomatyczny', czyli albo wie, że poszedł na starcie zbyt ostro, albo nie zamierza stawiać sprawy na ostrzu noża.
Co do sagi z Sane, to przecież gość był poważanie kontuzjowany, dlatego sprawa się ciągnęła.
Nikt nie zmusi ich do sprzedaży jeśli tego nie chcą, to tak samo jakby MU się oburzał, że Barcelona ostro negocjuje sprzedaż de Jonga i nie chce go oddać poniżej pewnej kwoty. Rozumiem, że można być zawiedzionym, ale bez przesady żeby budować wokół tego jakąś większą aferę.
Pozostań spokojny i daj klubowi działać, bo nie ma sensu się irytować czymś, na co nie masz wpływu i co nie rzutuje na Twoje życie