lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Szkeri95 czyli uważasz, że wzmocnienia i powroty po kontuzjach, które miał Xavi nie miały żadnego wpływu na zespół? Co do tej niby chwilowej anomalii - przypomnij sobie Milan sprzed kilku lat
3
@ZwyklyKibicBarcy04 Na pewno zyskam więcej niż wlepiając jakieś "xD". Jak widzę kogoś, kto nie rozumie dlaczego należy respektować umowy dwustronne i próbuje dopasowywać argumenty do dyskusji byle tylko wyszło na jego, to to jest jedyna rada jakiej można udzielić. Potrzeby dowartościowania się w internecie nigdy nie posiadałem
4
@ZwyklyKibicBarcy04 jest w porządku, bo jest zgodne z umową zawartą między Panem Lewandowskim, a Bayernem Monachium, czemu sam piłkarz nijak nie próbuje zaprzeczać ani reagować. Dla ciebie to wydaje się nie w porządku, bo ktoś ośmiela się robić nie po myśli Barcelony, zamiast tego działając we własnym interesie. Cóż, albo musisz dorosnąć do pewnych spraw żeby je zrozumieć, albo jesteś oderwany od rzeczywistości ;)
1
@ZwyklyKibicBarcy04 bo mówi prawdę? ;)
0
@Szkeri95 no popatrz, to ja chyba w jakiejś innej rzeczywistości żyje, bo bez tych 'kiepskich' transferów Barca była poza miejscem gwarantującym choćby Ligę Konferencji, a po kilku wzmocnieniach nadal nie jest w stanie rywalizować choćby w Lidze Europy. Tym młodym wychowankom też trzeba czymś płacić i w miarę upływu czasu trzeba im oferować podwyżki kontraktów. Trzeba mieć czym przyciągać sponsorów. Także oszczędź może narazie mądrości
1
@SteuerFreiMoney a mało to w Polsce masz typów, co chcą uchodzić za sportowców w rodzinnych w kombiakach?
Powinni takiemu gościowi dawać wilczy bilet na wszelkie tory w UE za powodowanie zagrożenia
0
@johny11 co znaczy że Leo nie miał wyjścia? Zabrakło klubów na świecie czy nawet w Europie, które są w stanie go finansowo zadowolić?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 ale bredzisz. Każdy ma prawo złożyć ofertę, ale klub ma prawo oferty odrzucać. Tak samo jak zawodnik ma prawo odrzucić propozycję, mimo że kluby między sobą się dogadały. I tak, jak ma kontrakt to musi go wypełnienic, bo tym się charakteryzuje kontrakt terminowy, że zerwać przed czasem go można dopiero po spełnieniu zapisanych w nim warunków. I na te warunki godzą się obie strony. "Nawet jak Bayern daje dupy w LM" - LM tym się charakteryzuje, że w jednym roku może ją wygrać tylko jedna drużyna, więc jakby piłkarze mieli odchodzić, bo ich zespół akurat nie wygrał LM, to witamy w chaosie. Także jak już dorośniesz, to się przekonasz jak działa świat i czym są różne rodzaje umów między stronami
1
@ZwyklyKibicBarcy04 ciekawy przypadek niewolnika któremu płacą miliony za kontrakt, który on sam podpisał.
0
@Elvisek mając Mbappe szybko zapomnieliby o Vinim
0
@Pawlak1992 myślę że wciąż żywa jest nadzieja na sprzedaż takich zawodników jak Puig czy Umtiti, dlatego Laporta zgodził się na przedłużenie kontraktu Roberto, kiedy Xavi się za nim wstawił (takie też były przecieki medialne). Nie rozumiem tylko dlaczego przy niepewnej przyszłości Desta i fiasku z zakontraktowaniem Azpliquety odpuszczono temat Mazraoui'ego, ale widocznie Roberto zjada ich wszystkich wg sztabu
0
@tbas skoro Zabojadki nie widzą problemu, żeby w ich kadrze grał Algierczyk, który otwarcie mówi że Francuzem się nie czuje, a interesuje go jedynie pewny sukces sportowy, to czego się po nich spodziewać?
0
@Pawlak1992 sensu nie ma, ale jest kumplem Xaviego, jak widać kolesiostwo nie tylko w Polsce ma się dobrze
2
@Mik123us nic mnie tak nie wprawia w zażenowanie, jak gadka o medialności ligi i szansach na złotą piłkę. Mbappe jest medialny bez Madrytu, choćby ze względu na reprezentację z którą zdobył MŚ, poza tym przechodząc do Realu musi oddać część praw do wizerunku, w przeciwieństwie do pobytu w PSG, więc fajny mi lepszy zarobek. "Jednakże nigdy w takim stopniu jak PSG, czy też City" - to samo czytałem jak Real ściągał Ronaldo, Kakę, Benzemę w jednym okienku za duże kwoty. "gdyż był to pewniak praktycznie dla wszystkich" to już wiadomo czemu Cie to tak uderza, skoro wierzysz w to co palcem po wodzie pisane, to można jedynie odpowiedzieć "przykro mi bardzo".
4
@Mik123us po pierwsze raczej nikt normalny nie śmieje się z Realu, tylko z ich polskich fanów, którzy pod każdym newsem z Mbappe wypowiadali się tak, jakby to już był ich piłkarz, bo przecież nie ma opcji żeby wybrać inaczej, gdy chce cie Real. Po drugie - Real wg Ciebie nie winduje cen i kontraktów? Kto niby oferował blisko 200mln za sam podpis Mbappe? Kto przebijał sufit oferując po 100 i więcej mln euro za piłkarzy? Barca nie psuła rynku kupując Coutinho, Dembele czy Grieza? "kończą się czasy gry dla marzeń" nie, nie kończą się, co widać choćby po Pedrim, Gavim, Araujo. Jak w życiu ludzie zmieniają prace dla lepszych zarobków, to wszyscy temu przyklaskują. Piłkarz też ma prawo do przyjmowania horrendalnych ofert, jeśli jest na tyle dobry i medialny. A winni temu wszystkiemu są również i kibice, bo sami ten owczy pęd za gwiazdorami napędzają
1
@siara10 kibice to nakręcają, wystarczy zobaczyć jakie na stronie Realu od ponad roku jest sikanie po nogach pod każdym newsem który zawiera nazwisko Mbappe, to samo było tutaj jak oderwani od rzeczywistości pisali o przyjściu Haalanda. Prezesi dobrze wiedzą, że jeden zawodnik nie gwarantuje sukcesu sportowego, ale gwarantuje sukces marketingowy, a ten jest najważniejszy. Bo nawet kibice-chorągiewki polecą kupić koszulki i gadżety z nowym gwiazdorem, nabiją wyświetleń w mediach społecznościowych i sam transfer zwraca się z szału wśród pospólstwa. Jak dla mnie płacenie Mbappe 180mln za sam podpis (o ile ta plotka jest prawdziwa) jest bezdennie głupie, ale najwyraźniej biznes z tego będzie jeszcze większy dla Realu
1
@Linghunter88 a no widzisz, głowa zwykłego śmiertelnika jest zbyt mała, żeby pamiętać te wszystkie niezwykłe i niemal nadprzyrodzone cechy ;)
3
@Tomix_83 a ja myślę że wybierze Przegląd Sportowy i zostanie Pismakiem :) przecież wiadomo, że nikt poza Madrytem nie ma żadnego projektu sportowego, cała reszta świata to hobbyści, co za pitolenie to głowa mała..
7
@Solmyr typowa mentalność ludzi w Polsce - mamy kredyt na mieszkanie i samochód, zaraz możemy stracić pracę, ale te wakacje all inclusive nam się należą! Kiedy w końcu do was dotrze, że Barca ciągle stoi przed możliwością bankructwa albo przynajmniej braku możliwości jakichkolwiek transferów?
4
Niech ich jakiś zespół z NBA weźmie na trening, może wreszcie przygotowanie fizyczne nie będzie problemem ;)
0
@Scross już nie przesadzajmy, początki w city miał całkiem niezłe
0
@kejdzi zdaje się że wszystkie te obniżki kontraktów mają na celu jedynie odroczyć wypłatę sumy pierwotnych umów, chyba nawet Auba miałby mieć coś w przyszłości więcej i jedynie Alves jest na minimalnej wypłacie bez żadnych 'ale'. Sam mogę się nieco mylić, ale nawet jak kombinowali z kontraktem Messiego, to było to na zasadzie takiej, że po odejściu do MLS miał nadal mieć kontrakt z Barcą i dostawać kasę za bycie pseudo mecenasem Barcy w USA
0
A byli tu tacy kilka miesięcy temu, co byli święcie przekonani, że na pewno Barcy będą gratulować zwycięstwa, nie ma innej opcji... ;)
1
@Piter1369 "przy akcjach ofensywnych przeciwnika" - czytanie ze zrozumieniem leży i kwiczy jeśli przy tak krótkim i prostym zdaniu jest problem. "ogrywał rywalów" kolejna perełka. A to że Busi jest DP z krwi i kości to tekst na kabaret, bo 'troszkę' mu do tego brakuje ciała i wydolności fizycznej
3
@Zbyszard różnica między Messim a Lewym jest taka, że Messi brał piłkę, mijał kilku rywali i strzelał gola, kiedy drużyna klepała bez sensu. Zadaj sobie pytanie (podobnie jak ci co wręczali Lewemu złotą piłkę) czy Polak jest w stanie zrobić to samo. Żebyście się nie zdziwili, jak ten wasz "Pan Robert" będzie się motał w polu karnym jak Auba, kiedy reszta drużyny próbuje wejść z piłką do bramki, klepiąc tysiąc podań w poprzek boiska i do tyłu. To nie Bayern, gdzie gra się szybko, z kontry i na różne sposoby próbuje posłać piłkę w pole karne.
0
@rafi1985 ale głupoty pleciesz. Gościu ma psyche dziecka i tyle, skoro nawet nie próbuje nad tym pracować, to już jego problem
0
@koraldinho49 tylko na jakiej pozycji miałby grać? Ani to snajper, ani skrzydłowy, nigdy nie był piłkarzem do barcelonskiego 4-3-3
0
@Trencaxarxes jak będzie 'nadrabiał' w tempie biegu Sergio, to pewnie nie prędko..
4
@dariooo mam wrażenie, że na tej stronie momentami na siłę szuka się zalet Sergio, żeby tylko nie przyznać, że futbol na najwyższym poziomie mu odjechał
0
@Bobski paaanie, w tym serwisie jest taki Gacu, co parę miesięcy temu był pewien że Hohland będzie w Barcie wykonywać karne, bo kto inny? Nie wiem jak tym wszystkim mocno wierzącym zepnie się to w całość, ale myślę, że to i tak będzie nic w porównaniu do burzy na RM.pl gdyby 'ich' Kylianek jednak nie przeszedł do Realu ;)