0

@Faun też właśnie czytałem, że podobno Rosjanie podeszli pod Dniepr bez oporu ze strony Ukrainy. Cudów nie ma, Ukraina nie potrafiła sobie poradzić z separatystami, to gdzie im do regularnej armii ze sprzętem

0

@Ls0811 a co z wylewem którego ten chory zbrodniarz doznał i z powodu którego zdychał kilka dni?

0

@Ls0811 że kto Stalina otruł?

0

@Karol_VeB no ale jak to, nawet szampana ani nic nie postawisz za te wygraną LE? ;D fantazji nie można ci odmówić, serio ;)

0

@Karol_VeB a to już wiadomo, że Barca wygra? Na razie jest na kiepskiej drodze. Chociaż w sumie... przecież mamy w składzie nieomylnego Busiego :)

0

@Karol_VeB doceniany na całym świecie przez kogo? Indywidualnych wyróżnień nie ma, co jakiś czas ktoś go pochwali w mediach, że ładnie operuje piłką, itd. No spoko, spoko, tylko takie pochwały zbiera mnóstwo piłkarzy i nijak nie zmienia to faktu, że gość robi czasem prezenty przeciwnikowi i jego kondycja woła o pomstę do nieba od dawna, a podobno jest profesjonalnym sportowcem

0

@Karol_VeB "walory kocura" u DMa, którego przepchnie lub wyprzedzi nawet Puig? Poza przeglądem pola i kontrolą tempa on nie ma walorów na swoją pozycję i jak długo jest w pierwszej drużynie, nic z tym nie zrobił.

0

Busquets zamiast na boisku, to powinien być w siłowni zamknięty ;)

0

@El dominatore "nie byli sobą" bo z klubów, w których byli nr 1 przyszli do klubu, gdzie musieli zasuwać w cieniu Messiego/Ronaldinho. Nie byli sobą, bo ze środkowych napastników zrobiono z nich skrzydłowych. Mówienie, że któryś z nich się nie sprawdził jest bzdurą, każdy miał wkład w sukcesy i niezłe statystyki, tutaj jedynie jest problem u Griezmana - przerośnięta pensja i częste babole, mimo których był po Messim najskuteczniejszym zawodnikiem

0

@alek1192 "Co nas obchodzi to że część z mieszkańców Ługańska czy Doniecka jest pochodzenia Rosyjskiego?" - ale jak na Śląsku w 1921r znaczna mniejszość chciała do Polski i zostało to przyklepane, to w to nam grajcie ;) cóż za popis hipokryzji

0

@Kondziubarca oj tam oj tam, wierzą w bozię, więc są prawilni

1

@Azacca "Putin to taki frajer, co tylko słabszych od siebie atakuje" zasadniczo tylko idiota świadomie atakuje silniejszych od siebie, także tego...

1

@kruszol wystarczy zajrzeć na rm.pl, żeby zobaczyć co się dzieje, tam wręcz sikają po nogach nawet jak "ich Kylianek" strzela gola Realowi. Totalna dziecinada, coś na wzór "mama, ja chcem te i tylko te zabawkem, bo jak nie to się rzucem na podłogem i bendem wyć na cały sklep!!". Ogólnie mi to wisi, ale chciałbym zobaczyć ich miny, gdyby jednak Kylianek wylądował w City czy został w PSG

0

@Alfonsinio wyjeżdżając z parkingu w prawo lub lewo nie skręcasz? Bardzo ciekawe...
@Jakchcesz a co z kierowcami, którzy dojeżdżają do ronda, kiedy magik z lewym już na nim jest? Albo jak na rondzie jest wysoka wyspa, przez którą nie widać kto wjeżdża z drugiej strony więc nie wiadomo którym wjazdem wjechał taki kombinator? Może zróbmy tak, że każdy będzie jeździł z telebimem, który wyświetla w jaki zjazd będziemy zjeżdżali. Bo z pewnością kierujących, którzy czekają na wjazd na rondo interesuje coś więcej, niż to czy przed ich zjazdem włączysz PRAWY kierunek.

0

@theOneAndOnlyKing owszem, temu nie zamierzam przeczyć

0

@theOneAndOnlyKing tyle że Eden to też dobry przykład, ostatni rok kontraktu w Chelsea i wywalone za niego ponad 100 milionów, podobno faktycznie wyszedł drożej niż Coutinho, ale to tylko medialne domniemania

3

Za Bartomeu Barca pod względem transferów stała się kopią Realu, który upatrzone gwiazdki musi ściągnąć za wszelką cenę. Mam nadzieję że Laporta zejdzie z tej drogi.

0

@LatajacyHolender to jest niezgodne z tym mitycznym "DNA Barcy", więc zaraz byłby lament na rambli

0

@David_Martin to tylko świadczy o tym, jak dobrze działa skauting w Barcelonie

0

@SeWo77 bardzo dobry trener dostosowuje taktykę pod zawodników których ma, a nie na siłę szuka kopii jednego zawodnika, by broń boże nic nie ruszać w taktyce. Prime Busquetsa minął, pogódźcie się z tym, czas na nowe twarze, a to, że czasem się wtopi przy stawianiu na jakiegoś zawodnika? Życie. Ideały istnieją w mitach

3

@paweldunajecfcb a co wierzący mówią o tym, że ani jeden współczesny Chrystusowi kronikarz, historyk nie wspomina nic o jego istnieniu? Nikt nie zainteresował się cudotwórcą, o którym musiało być na Bliskim Wschodzie głośno, zaś cała jego symbolika jest kopiuj-wklejką symboliką bogów słońca każdej religii, np. Ra. Co mówią o tym, że w Pismo Święte w oryginale używa dwóch różnych imion dla boga który tworzył świat i tego który tworzył lud Izraela? Dlaczego katolicy nie czczą szabatu, jak nakazuje ich Bóg?

1

@marcinbarca1984 a czemu nie można budować zrównoważonej, dobrej drużyny, tylko trzeba się rzucać na gwiazdy? Galacticos już kiedyś było i nie powaliło świata na kolana

0

@Gacu95 Haaland? Kto do przodu liczy, ten musi liczyć dwa razy ;) Zaczyna się robić gorączka jak na rm.pl, tak jak tam podejście, że "Mbappe się im i tylko im należy!". No ale cóż, dawno już nie mieliśmy wielomilionowej wtopy

2

100% więcej pracy (rozegranych spotkań) za 40% więcej kasy? Toż to porażka, a nie sukces

0

@HypeR o ile zapłacą choć parę milionów euro, to jestem w pełni za

9

@Gacu95 Riqui Puig?

0

@against_modern_football jak to w przypadku fanatyków bywa, wszystko jest dla ciebie czarne albo białe, nic pomiędzy ;) ciekawi mnie tylko skąd czerpiesz informacje jak się prowadzi Dembele, bo to że lubi grać w ps nie robi z niego antysportowca, za to jego sylwetka i motoryka raczej nie sugerują, że źle się prowadzi.

0

@against_modern_football dla fanatyków - czyli należysz do tej grupy, która jest gotowa zakatować innego człowieka, tylko dlatego że nosi szalik w innych barwach? Wiesz co, faktycznie nie chce rozumieć ;) dodam tylko, że nie słyszałem nigdy o tym jakoby Dembele nie chciał grać, wręcz przeciwnie, nie ma też obowiązku przedłużać kontraktu ani kończyć go przed ustalonym terminem, a kontuzje? Gdybyś jeszcze wielki fanatyku nie ogarniał, to w Barcelonie przygotowanie fizyczne leży i kwiczy, podobnie jak sztab medyczny i problem z kontuzjami w zespole jest od lat spory. No ale ty masz tylko czas gwizdać i k*rwić na przeciwników, więc domyślam się że nie starcza ci go na obserwowanie co się w tym podobno 'ukochanym klubie' dzieje ;)

4

@against_modern_football jeśli sportowa rywalizacja budzi w tobie nienawiść, to chyba jednak coś z tobą nie tak. A co on takiego robi? Spóźnił się kilka razy na trening? Od tego są kary umowne. Nie stawia się na treningi czy mecze? Nic z tych rzeczy się nie wydarzyło. Okazuje kompletny brak zaangażowania w grę? Nie przypominam sobie. Więc w jaki sposób pokazuje, że ma kibiców i klub w poważaniu?

13

@against_modern_football zawsze mnie zastanawiało, jak przykre jest życie ludzi, którzy zamiast przyjść na mecz/trening, by dopingować swoją drużynę i zawodników, przychodzą wyłącznie po to, żeby obrażać i gwizdać na przeciwników, czy piłkarzy których nie lubią. Sport miał "zacierać podziały", tymczasem dla takich jak ty służy do pielęgnowania nienawiści - to trochę socjopatyczne. Ten "jełop" ma prawo wypełnić swój kontrakt i go nie przedłużać, tak samo jak ma prawo żądać gaży jakiej tylko chce (to czy na nią zasługuje, to inna sprawa).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?