lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Lucassito problem z Griezmannem i Messim to trochę inna bajka, niż wydanie 55mln euro na Torresa, bo to kompletnie inne budżety (płacowy i transferowy), więc nie rozumiem czego się tutaj doszukujesz. Rządy Bartomeu nie były szkodliwe dla budżetu? Bez jaj... Co do pozbycia się Suareza- bardzo dobrze się stało, że odszedł. Źle, że trzeba było mu dalej opłacać część pensji i poszedł do ligowego rywala za friko. I nikt nie wyrzucił Messiego jak śmiecia, serio wierzycie, że piłkarz w tak wielkiej rozpaczy, jak pokazywano w mediach, w 48h dogada szczegóły niemałego kontraktu w innym kraju? Jak dla mnie to się nie trzyma kupy
0
@Rhaan co nie zmienia faktu, że Barcelona nadal wydaje się mieć problem ze sztabem medycznym, więc obawy są uzasadnione
0
@Magicc89PL tonący brzytwy się chwyta
0
@bernardFCB pytanie tylko po co na siłę chcieć z niego wyciskać potencjał, którego nie wykazuje w nadmiarze, skoro Barca B jest bogata w bardziej obiecujących zawodników? Niech odejdzie i kontynuuje karierę bez presji pt. "zaimponować włodarzom na Camp Nou". Dla obu stron wyjdzie to na dobre
0
@swiergol2 twoja żałość o mało mnie nie wzruszyła, gdyby nie beka z ucieczki od meritum, miłego wieczoru ;)
0
@robimen12345 czyli Ramos i Pepe to spoko goście, mieli wyniki. Niektórzy chyba zapominają, że to sport, a nie wojna. Żegnam
0
@swiergol2 24 stycznia 2022, 08:59 - twój pierwszy komentarz do mnie i cytuję ostatnie zdanie: "I jeśli Alba nie zasługuje dla ciebie na szacunek tylko dlatego, że macha łapami to nie mamy o czym dyskutować. ". A teraz, o ile to dla ciebie nie jest zbyt trudne, sprawdź gdzie ja w pierwszym komentarzu piszę o machaniu łapami, z którym to ja niby wyszedłem. Masz ewidentnie problem z synonimami, bo "rzucanie się bez faulu" to to samo co symulowanie, w przeciwieństwie do twojego machania łapami. To kto jest tak wystarczająco nisko?
0
@swiergol2 "pisze cały czas o machaniu łapami" - zniżając się do twojego poziomu: pokaż mi gdzie napisałem, że Alba 'macha łapami', pomijając odniesienie się do twoich własnych słów. Z łaski swojej nie wkładaj mi w usta swoich wymysłów, bo to dziecinne i irytujące.
@robimen12345 sugerujesz, że to, że Messi płakał po odniesionym urazie, czy po sytuacji, w której ktoś próbował przestawić mu piszczel, jest tożsame z nurkowaniem twoich pupili pokroju Suareza, Alby czy Busquetsa? Ewidentnie coś z tobą nie tak
3
@Elvisek w sensie, że Luuk odejdzie do PSG?
0
@lukas10 tyle tylko, że jest to bardziej spowodowane pustkami w kasie i brakiem LO w kadrze, niż dobrej dyspozycji samego Alby
0
@robimen12345 następny, który wszystko sprowadza do machania rękoma... Że też w ogóle ktoś takich nurków chce stawiać na piedestale razem z Puyolem, Ronaldinho, Stoichkovem, Cruyffem czy Xavim...
0
@LatajacyHolender O ile dobrze pamiętam, Eto'o w swoim ostatnim sezonie w Barcelonie był najlepszym strzelcem zespołu, vice królem strzelców La Liga i strzelał bramkę w finale LM. Więc o jakich ostatnich szansach mówimy? Eto'o po latach wprost przyznał, że Guardiola przyszedł z nastawieniem "ciebie tu nie powinno być" i nawet nie próbował się z nim dogadać. Doskonale pamiętam, jak w tamtym czasie wypuszczane były do mediów plotki, jakoby Barca musiała sprzedać Eto'o, bo ten chce zbyt wysokich zarobków. Komizm tych plotek polegał na tym, że wymienili Eto'o na Ibrę, który dostał taki kontrakt, że zarząd z miejsca siadał do negocjacji z Messim, żeby ten pozostał najlepiej opłacanym zawodnikiem w zespole. Co do transferów - nie sądzę, żeby Guardiola miał mały wpływ na to kogo dostawał, tym bardziej, że taki Czychrynski był przecież właśnie przez niego forsowany.
0
@lukas10 czyli zgodnie z Twoją logiką, nie można powiedzieć złego słowa na Albę, bo są na tym świecie piłkarze od niego gorsi?
0
@LatajacyHolender "Starzejącego się Eto" - Eto'o był nadal w sile wieku, strzelał sporo i był wpasowany w drużynę. Kondycją i zaangażowaniem bił na głowę większość zawodników Barcelony, co pokazał później w Interze. Guardiola go sprzedał na siłę, bo miał z nim jakiś sobie jedynie znany problem. To samo było później ze Zlatanem czy Toure. Guardiola dał dużo radości, ale nie był nieomylny. Coroczna szopka z przedłużaniem kontraktu, wystawianie na siłę swoich pupilków (Keita), wymuszanie transferów na których tylko traciliśmy (wymiana Zlatan-Eto'o, sprzedaż Zlatana, kupno Czychrynskiego, Hleba), to tylko niektóre z jego 'grzeszków'
1
@swiergol2 nie zasługuje na szacunek jako piłkarz-legenda, bo swoją postawą zaprzecza zasadom fair play. Ty go szanujesz, Twoja rzecz, ale nie brnij w myślenie, że każdy go szanować musi. Nie napisałem, że nie widzisz problemu w symulkach, tylko "jeśli nie widzisz", to różnica. Inna sprawa, że gdy od początku pisałem o symulowaniu, Ty sprowadziłeś to do "machania łapami", nie wiem czy świadomie próbując odwrócić kota ogonem, czy też nie
2
@lukas10 W Realu też pewnie niejeden miał koszmary na myśl o tym, że odejdzie Roberto Carlos, a później Marcelo. W przypadku tego drugiego najlepiej widać, co to znaczy przegapić swój czas na odejście z twarzą i w glorii. Jeśli przyjdzie płakać za Albą, to raczej za czasem jego najlepszej gry, a nie tym, co serwuje teraz
0
@koksik2700 nikt nie twierdzi, że Cesc był byle chłopkiem. W pomocy była owszem duża moc, ale nie powiedziałbym, że dla Cesca i Thiago nie było miejsca. W podstawie był Xavi i Iniesta, ale przy mądrej rotacji przynajmniej 3 z tej 4 można było utrzymać w statusie "zadowolony ze swojej roli", tym bardziej że Cesc grywał nierzadko jako fałszywa 9. Takie moje zdanie
2
@swiergol2 problem w tym, że Alves dawał radę gonić na prawej do obrony, Alba jest dla szybkich skrzydłowych jak pachołek, to że kiedyś grał dobrze z Messim, nie daje podstaw do wychwalania go dziś. Machanie łapami to najmniejszy problem, większym są prostackie symulki, za które zawodnicy powinni być surowo sankcjonowani. Jeśli nie widzisz problemu w takim pajacowaniu bez honoru, to faktycznie, nie mamy o czym dyskutować, bo sport ma dla nas inną definicję.
0
@Tomek54321 bo następców się wychowuje i ogrywa przez lata, a nie kupuje na ostatnią chwilę. Był Thiago i Cesc, woleli pozwolić im odejść niż dać wejść w buty Xaviego i Iniesty. To samo jest teraz z de Jongiem i Busquetsem.
5
@swiergol2 obrońcę chcesz rozliczać przez pryzmat asyst? Abidal miał całkiem inną charakterystykę i zadania na boisku, był bardziej trzecim stoperem, żeby zrównoważyć obronę przy ofensywnych wypadach Alvesa na prawej. Poza tym Abidal przede wszystkim nie był zasmarkanym symulantem, który zwija się z bólu przy każdym kontakcie. Jak można w ogóle mówić, że legendą jest zawodnik, który przez właśnie ww. zachowanie nie zasługuje w ogóle na szacunek?
0
W Argentynie nie ma kto bronić i rozgrywać, nawet Islandia to pokazała. Więc czy Dania nie dałaby rady? Parę lat wstecz może bym przytaknął, ale nie dziś. Będąc w dobrej dyspozycji taktycznie rozbroiliby Argentynę jak Liverpool Beniteza Barcelonę w 1/8LM swego czasu.
0
Duńczycy oberwali rykoszetem za swoje olewackie podejście do meczu z Francją. Gdyby powalczyli o 1sze miejsce w grupie, eliminowaliby Argentynę, a Chorwaci mieliby dużą szansę wykopać Franafrikę. A tak dwa obiecujące zespoły eliminują się już na starcie.
0
Gdyby nie ręka Pique to piłka poszłaby prawdopodobnie pod poprzeczkę bramki. A już samo to, że karnego odgwizdano na posterunku De Gea'i a nie Akinfiejewa, świadczy o tym, że Rosjanie coś jednak zrobić mogli. Inna sprawa że taki wyskok z ręką do góry to ewidentna intencja
29
Jak ktoś po kwadransie zaczyna grać na czas i usypiać kibiców, to nie sensacja tylko karma wróciła
1
I kogo miałaby cieszyć taka padaka do samego finału? Francji nigdy nie lubiłem, ale mam nadzieje że naprawią to co zepsuł dzisiaj sędzia. Za samo trzymanie na boisku Mascherano z krwią na twarzy, powinien się pakować razem z Nigeryjczykami.
1
Zasady gry w piłkę zdaje się są dla każdego takie same, a nie do interpretacji, przy zagraniach ręką nie istnieje pojęcie "przywileju korzyści", za podobne akcje piłkarze lądowali z żółtkiem. Ręką zmienia tor lotu piłki, bez względu na to czy celowo czy też nie, więc należy się stały fragment dla przeciwnika
0
To po co walczyc o najwyzsze trofea, skoro pada blady strach na widok silnych druzyn w rozstawieniu? Albo sie udowadnia, że jest sie najlepszym, albo darujmy sobie puste slogany o najlepszym klubie
0
Nie ma cie kto odprowadzić do przedszkola że na nas czekasz? Widocznie nie pozwalaja ci tam iść bo głupie pyskówki tylko wynosisz
0
widać, że ciężko walczysz z ADHD
0
jak sie nauczysz po polsku pisać...