lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Armandi ja tu widzę raczej ból tyłka, że ktoś nie chce iść Barcelonie na rękę i uparcie stawia na swoim. Narracja typu "nie jest na sprzedaż i kropka" kończącą się po otrzymaniu odpowiedniej kwoty jest znana w świecie transferowym od dziesiątek lat, ale widzę że ktoś tu ma większy problem z tym że to klub z Niemiec i robią pod górkę Polakowi, także za dalsze dyskusje z kimś kto ma tak wysublimowaną pseudo patriotyczną retorykę nastawioną na obrażanie innych, serdecznie podziękuję
0
@totalcrack może i słabo, nie interesuję się aż tak ludźmi związanymi z Realem, więc dzięki za uświadomienie.
Tak na prawdę Lewy nie wypowiedział się otwarcie (albo coś mi umknęło) co zaszło między nim a władzami Bayernu, także nie zamierzam brać czyjejś strony. Messi burofax wycofał, kiedy władze klubu i tak nie zamierzały odpuścić, Lewy również zmienił już swoją retoryke i przestał być taki zdecydowany. Różnice są, owszem, ale są również podobieństwa. Kontrakt jest kontraktem, zobowiązuje obie strony do pewnych rzeczy, Barcelona również rękami i nogami by się broniła, gdyby chciał odejść Pedri, a na jego miejsce nie byłoby nikogo wartościowego
0
@totalcrack nie wiem czy połowa Realu, bo słyszałem tylko o Ronaldo, jako o skazanym za podatkowe kombinacje, jednak fakty są takie, że tam gdzie duże pieniądze rzadko kiedy gra się uczciwie.
Nie rozumiem czemu was tak porusza to, że władze Bayernu grają na własną korzyść, przecież to logiczne, że jeśli się nie ma takich władz jak Bartomeu czy jakie ma obecnie Valencia, to kluby przede wszystkim mają na względzie własną korzyść sportową i ekonomiczną. Czy tak samo jak dzisiaj chcecie, żeby Bayern puścił Lewego, chcieliście żeby barto dał odejść Messiemu po burafaksie?
6
@Pustelnik Mbappe raczej dobrze wie, że do końca kontraktu nigdzie się nie ruszy, poza tym pewnie nie chciałby odebrać dzieciom z RM.pl możliwości jazdy po nim i usilnego przekonywania, że wcale nie jest lepszy od Viniciusa, choć te dwa miesiące temu jeszcze był dla nich najlepszy na świecie ;)
2
@Armandi tak, Hoeness pewnie teraz siedzi w kącie i płacze, bo ktoś coś o nim napisał w internecie ;) całe szczęście że w Hiszpanii pierwszy wyrok poniżej dwóch lat to nie osadzenie, bo by taki Messi musiał tak jak i on "pierdziec w pasiak"
0
@Nowy1103 aha, że niby jak ktoś ma już trochę więcej kasy to może sobie ot tak pozwolić na rozrzutność? Fajnie masz ;)
0
@AxelF to strasznie żenujące, że coś takiego dla ciebie jest do przyjęcia, ale widocznie takie standardy się lubi
2
@scotti za robienie sobie żartów z robotników przymusowych przez porównanie ich sytuacji do milionera, którego wiąże wielomilionowy kontrakt, powinien lecieć ban. I jeszcze ktoś to 'plusuje'...
0
@Pawel1985 na szczęście Messi do pudla nie trafił, więc wciąż może być waszym bozyszczem, przykładem i mentorem ;)
0
@Nowy1103 "Anglicy doceniają zasługi Mane i rozumieją chęć zmiany" - a może po prostu nie śpią na kasie, więc wolą sprzedać zanim skończy się kontrakt, tym bardziej że mają dla niego zastępstwo i mają wywalone na Twoje wydumane twierdzenia o zasługach? Jak Messi chciał odejść też tak skakałeś, bo Bartomeu nie chciał go puścić?
0
@Lucassito no popatrz, w Bundeslidze też każdy może wygrać z każdym. PL to taka płaska liga, że na czele są ciągle dwie te same drużyny ze sporą przewagą nad resztą. Barca prawie grała w finale LE - prawie, bo dała sobie spuścić wpierdziel na własnym stadionie drużynie ze środka tabeli Bundesligi ;)
0
@Lucassito la liga to liga ogórów, jest tam tylko Real i Barca, ewentualnie Atletico jak zapomną żeby się podkładać Realowi.
Premier League to liga ogórów, jest tam tylko City i Liverpool
5
@adukla mówimy o tych wioskach, które są lepione z gliny i krowiego łajna i które wysyłają kobiety po wodę kilka lub kilkanaście kilometrów dalej, bo chłopom nie chce się tyłka ruszyć, żeby przenieść te lepianki bliżej źródeł wody, bo muszą akurat tańczyć przy ognisku lub płodzić 12go dzieciaka? Im nie pomoże nawet miliard euro
4
@Lucassito liga niemiecka to taki ogór, że 11 drużyna tej ligi która od lat nie powąchała nawet mistrzostwa, ogrywa wicemistrza Hiszpanii.
4
W ramach prezentacji umiejętności wysłał kompilację swojego nurkowania?
4
@MesQueUnClub96 mają ból, bo "Laporta to polityk i kłamie", natomiast nie mają problemu z tym żeby wierzyć w zaskoczenie i krokodyle łzy Messiego. Jak nazwać takie rozdwojenie jaźni?
0
@Herbert zależy co rozumiesz przez budowanie składu, dla mnie to robienie czegoś od nowa bądź dokładanie elementów, a Lewy w ich składzie jest od dawna
3
@nagev oryginalną wersja smalcu nie jest "na bazie tłuszczu zwierzęcego", tylko jest tłuszczem zwierzęcym, to produkt, a nie wieloskładnikowa potrawa. I nie, nie trzeba tu wymyślać nazwy, bo takie pasty już nazwę mają - hummus.
Pytasz czy warto kłócić się o nazwę, ja odpowiem - owszem, bo nazywanie smalcem fasolowej pasty lub kotleta sojowego schabowym, to jak nazywanie człowieka małpą i odwrotnie.
0
@Herbert oni go nie kupują tylko już mają, więc nie ma mowy o budowaniu składu w oparciu o niego, nadal mają rok, żeby znaleźć zastępstwo jeśli się uprą
0
@AdamaTraore koszulkę z Lewandowskim możesz kupić nawet dziś ;)
0
@Fan2005 doskonale opisałeś właśnie swój udział w tej dyskusji. Prawie mi przykro że tak cie to boli
0
@Fan2005 nie wiem czy jesteś tak ograniczony myślowo, czy po prostu nie znasz jeszcze życia i podchodzisz do wszystkiego emocjonalnie jak dziecko, ale nie widzę sensu dyskusji w żadnym z tych wypadków. Gratuluję upraszczania wszystkiego pod własny argument żeby tylko zaistnieć w dyskusji
0
@Fan2005 rozumiem że rozmawiałeś z każdym walczącym Ukraińcem i wiesz ze walczy tylko i wyłącznie z miłości do ojczyzny? Jeśli tak to spoko, jeśli nie to oburzaj się dalej we własnym zakresie, skoro nie rozumiesz słowa pisanego
0
@Fan2005 masz jakiś gorszy dzień czy zawsze tak bezsensownie się odnosisz do czyichś wypowiedzi?
0
@Kgorecki2500 "Polski żołnierz ma o wiele większą motywację do walki niż najemnik z jakiejś organizacji" może w kilku procentach przypadków, bo jeśli masz zamiar odnosić to do większości, to jest to zwyczajna bajka. Poza tym jakiej walki? Walkę za ojczyznę to wy wszyscy co najwyżej znacie z książkek i filmów. Ludzie idą tam normalnie jak do pracy, więcej niż ultra patriotów jest tam pewnie typów którzy lubią sobie postrzelać i ciągnie ich do takich rzeczy
0
@Kgorecki2500 1) czyli zupełnie jak w Iraku, Afganistanie, czy w byłej Jugosławii.
2) zazwyczaj walczą za żołd i to samo byłoby podczas wojny. Wydaje ci się ze ludzie tam idą z miłości do ojczyzny? Nie, idą po dobry pieniądz i ewentualnie szybką emeryturę, jeśli nie dadzą się wydymac na szeregowym kontrakcie. Jak po inwazji na Ukrainie dostali rozkaz mobilizacji w jednostkach to niejeden tyłkiem trząsł i przemyślał swoje priorytety życiowe
0
@TR3YWAY oni wszyscy tacy pobożni na pokaz, z Messim nie było inaczej
3
@jabber21 to Busquets i tak grałby 95% czasu, a młody by siedział na ławie, ewentualnie próbował się dostosować do martwej taktyki, która pasuje tylko amigosom i tym zespołom, które nas rozklepują jak chcą
1
@kacperFCB_ ma to, że taka praktyka jest zwyczajnie niezgodna z przepisami i można za to dostać transferowego bana. Na negocjacje kontraktowe klub - piłkarz musi wyrazić zgodę jego dotychczasowy pracodawca
0
@Magicc89PL zaraz Cie obrońcy amigosów zjedzą ;)