0

Coś na miarę informacji miesiąca, nie dość że zawodnik Barcy, to jeszcze Polak z krwi i kości.. A nie, czekaj...

1

To jakieś parcie na 'gorące'?

0

@Yoshi94 tylko ze Dest zatrzymał się w rozwoju, albo nawet cofnął, bo początki miał obiecujące. Ryzyko było znikome, tym bardziej że żadne ogórki go nie wzięły do siebie
@Czarny_ck o tym faktycznie nie pomyślałem ;)

1

@DJ6 bo ruchy transferowe w tym okienku bardziej przypominają pisowskie "jakie plusy jeszcze gawiedź chce??" niż szukanie wyjścia z kryzysu drobnymi krokami i rozważnymi zakupami. Podobnie jak kilka lat temu, można było kupić Bernardo za 1/3 tego co klub wydał na Coutinho, ale widocznie w Katalonii jak ktoś się na coś uprze to gorzej niż z dzieckiem w sklepie z zabawkami

1

@RADOSLAW "klub piłkarski musi wywiązać się z umowy/kontraktu bez względu na jakość usługi." bo klub nie zapewnia sobie takich zapisów w umowie. Zawodnik wg kontraktu nie musi grać, nie musi strzelać ani asystować. Ma być do dyspozycji trenera i klubu i brać udział w treningach ustalonych przez sztab. Więc to kluby same nie są zainteresowane takimi regulacjami. Co do tego co napisałeś o udawanej miłości i pustych frazesach na konferencjach pełna zgoda. Piłka od dawna to komercha, a wywiady i konferencje to przedstawienie dla przedszkolaków

0

@Marcin91fcb syn jest w tym teraz sam 'umoczony', poza tym nie jest kopią swego ojca, który mówił co myślał

6

@DJ6 można było mieć Mazraoui'ego za free, ale ewidentnie ważniejszy był kontrakt dla Roberto. Tak tylko przypomnę, jakby ktoś wierzył, że barcelonskie kolesiostwo się skończyło

0

@Rarenzio @sonek a gdzie macie geniusze napisane, która strona wstrzymała rozmowy i dlaczego? Łapiecie się na clickbaity aż miło

2

@Marcelinho99 tutaj są tacy jasnowidze, którzy już zapewniali, że Haaland będzie u nas strzelał karne, a Barca wygra LE w zeszłym sezonie, także nie ma co się dziwić, pozostaje się tylko śmiać

0

Sergio Busquets, patrząc na to co robi Torres, pewnie ma słynną minę Lisowskiej z reklamy media Expert

0

@WojciechM po Coutinho nic mnie nie zdziwi

0

@WojciechM prawdę powiedziawszy, nikt nie wie jak Silva prezentowałby się w Barcelonie

0

@BARCA1899Messi bez względu na formę fizyczną i wysokość wynagrodzenia wszystko mu się należy? Ktoś tęskni za czasami Bartomeu, albo jest zbyt młody żeby pamiętać normalność w tym klubie ;)

1

@kejdzi nieznajomość prawa nie zwalnia z jego przestrzegania, ale nie chcesz chyba powiedzieć, że nad każdym zapisem siedzisz z kodeksem?

2

@kejdzi swoje umowy o pracę analizujesz dogłębnie pod kątem narażenia pracodawcy na straty finansowe, czy po prostu przyjmujesz dużą podwyżkę z uśmiechem na twarzy?

2

@Kibic3000 z tym byciem geniuszem poza boiskiem to bym był raczej ostrożny

0

@Aragorn33 on nie musi się interesować tym, czego chce piłkarz. Właściwie nie musiał robić nic, oprócz przyjęcia ofert Barcy i Chelsea, bo finalnie transfer dochodzi do skutku wtedy, kiedy piłkarz zgadza się na ofertę kontraktu z nowego klubu, słowem jeśli Raphina nawet nie siadł do negocjacji z Chelsea, to facet nie musiał się z niczego wycofywać ani nikogo przepraszać, po prostu piłkarz nie wyraził zgody na transfer i finito. Przykład mieliśmy przy ofercie United za de Jonga. Także albo facet jest nadgorliwy, albo gada głupoty

0

@MaŁolat nie mnie oceniać, ile mu lat zostało, ja tylko podaje co przeczytałem w artykule o domniemanych rozmowach o Solerze i Gayi, który pojawił się tu bodajże jeszcze przed otwarciem okienka

0

@slayer no cóż, w Pucharze Króla czy meczach z ogórkami mogliby go posadzić na ławce i pozwolić Balde nabrać doświadczenia. Był Firpo i w sumie szans nie dostawał również

0

@MaŁolat bo w Barcelonie jest Alba, jeden z głównych amigisów, który gra praktycznie wszystko

3

@Edoss jeszcze przed otwarciem okienka był artykuł o tym, że Gaya nie zamierza być wiecznym rezerwowym w Barcelonie i chce zostać w Valencii

1

@Bagsik88 wiele rzeczy, ale jako osoba która chce rozmawiać o finansach, a nie widzi różnicy między dochodem i przychodem, czy między rokiem obrotowym a rokiem kalendarzowym, w dodatku zapierająca rzeczywistość i tak tego nie ogarniesz

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

0

@Bagsik88 "podniesie nas sportowo i marketingowo. " "napisałem, że dochody klubu spadły po jego odejściu:)" "Czyli z nim z ok 800 mln spadło do ok 600 mln" skoro już tak bardzo chcesz być błaznem forumowym - podobno w ogóle nie pisałeś o tym że z Messim klub zarabia więcej i traci tylko przez to że odszedł ;)
Dochód to dla ciebie przychód, bilans za sezon/kampanie to dla ciebie bilans roczny, tylko ogłaszany 3 miesiące przed końcem roku.. Co nam jeszcze ciekawego chcesz powiedzieć?

0

@Bagsik88 ty tak lubisz się publicznie blaznic, czy szukasz atencji, jakiejkolwiek - byle była?

0

@Bagsik88 czyli jednak, taktyka "zrób się głupim...", no cóż, nawet mi ciebie nie żal ;)

0

@Bagsik88 rozumiem, że wycofujesz się z tego, że od początku stawiasz tezę, że bez Messiego Barca mniej zarabia niż zarabiałaby mając go w kadrze? Mylenie dochodu z przychodem z litości przemilczę

0

@Bagsik88 czuje się jakbym dyskutował z przedszkolakiem o sensie życia...
Przychody klubu spadały od kilku lat, mimo, że Messi był zawodnikiem. A ty wciąż miotasz się jak mucha w smole, zamiast konkretnie odpowiedzieć za jaką część przychodu odpowiadal stricte Messi. To już nawet śmieszne nie jest

0

@Bagsik88 przyjąłeś taktykę "zrób się głupim, puszczą cie wolno", czy serio nie ogarniasz o co się ciebie pyta?

0

@Bagsik88 aż mi szkoda czasu na kogoś tak 'dobrze' wyedukowanego, no ale trudno..
Po pierwsze, jak stawiasz tezę, to ty musisz ją obronić i dostarczyć argumentów, nie potrafisz, to zamilcz.
Po drugie, pytam cie jakich konkretnie przychodów dostarczył Messi, to bredzisz o dochodach klubu, na które składa się mnóstwo elementów, więc pytanie o twoją umiejętność czytania ze zrozumieniem pojawia się po raz kolejny. Jeśli nie dajesz rady, poproś kogoś obok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?