1

@MesQueUnClub_87 no tak, ze wszystkim zgoda, ale jak wyżej - gdyby nie był świadom swojej wartości i wkładu, nie oczekiwałby coraz wyższej gratyfikacji finansowej. Ciężko jest też sobie wyobrazić, że taki zawodnik przechodzi obojętnie obok złotej piłki, pichichi czy złotego buta. Można mieć drużynę na pierwszym miejscu, ale zawsze w głowie będzie myśl o tym, jak cie ocenią, bo gdyby nie brał tego do siebie, to nie byłoby chociażby rezygnacji z gry w drużynie narodowej po porażce w CA. Jak jesteś na świeczniku, to się od tego nie odetniesz

0

@MesQueUnClub_87 myślę, że gdyby go nie interesowały nagrody, to nie cisnąłby tak o budowanie drużyny, która będzie w stanie zdobyć LM. Nie mam z tym problemu, bo o to chodzi w sporcie, żeby chcieć zajść jak najwyżej. Żaden to narcyzm czy egoizm. Tutaj jest sytuacja podobna do tej, jak nasi piłkarze na konferencjach chwalili Casemiro czy Ramosa jacy dobrzy piłkarze i koledzy, a każdy wie, co to za goście.

2

@Lionel_Messi10 wiem, tylko twoje musi wszystkich interesować

2

@Lionel_Messi10 zbyt długo jestem na tym świecie, żeby wierzyć w takie teksty ze strony kogoś, kto co chwilę wysyłał ojca po nowy, wyższy kontrakt, bo 'się należy'. "tyle w temacie" ;)

3

@Lionel_Messi10 masz problem z tym, że ktoś słusznie zauważył, że to teksty pod publiczkę. Tyle w temacie

6

@Lionel_Messi10 nie no, ty w ogóle nie masz problemu, ty tylko ekscytujesz się każdą wzmianką o Leo, a broń boże, żeby ktoś miał inne zdanie! Strach pomyśleć, co by było, jakby się Messi znalazł w zasięgu twojego wzroku, gwałt by był jak nic ;)

0

@masik86 ewentualnie "za 4 lata to się będzie martwić opozycja"

1

@FioletoweOczy z Atletico podobno jest dogadany, że podpisze kontrakt z pensją 7mln euro, czy to aż tak bardzo dużo? To zamiast robić laske Atletico, mogli się z nim ugadac, że dostanie szanse jak obniży wynagrodzenie do tego samego poziomu

1

@barteq może Laporta z Alemanym boją się, że Katalończycy zapomną jak to jest być dymanym przez Madryt

0

@caminero Arsenal to byli kelnerzy?

1

Jakiś sponsor rzucił hajs na cykl artykułów o powrocie Messiego?

0

@catalanian09 jak to się tu często czyta "będziecie za nim hejterzy tęsknić bardziej niż za Iniestą czy Messim!", tymczasem ja coraz bardziej chciałbym tej tęsknoty spróbować

2

Jakby u nas się zgodził na 7mln, to niech wraca, a Atletico niech się wypcha

0

@HighestInTheRoom @msmsms gościu lata taśmowo herbować ziomka fanboya nawet dyskusji, w której tamten zrobił z siebie kompletnego głupa, więc jakiego poziomu się spodziewacie ? ;)

0

@JohnBarça Garcia był wolnym zawodnikiem

0

@prodigy Zlatan opisuje w biografii, że problemy zaczęły się, gdy Messi zechciał grać na środku ataku

2

@Bogan Pep wolał zespół grzecznych chłopców, a Samu i Zlatan do takich nie należą

1

@KluivertFCB narracja zarządu (choć nie pamiętam, czy była wypowiedziana bezpośrednio, czy poszła jako przeciek do mediów) była taka, że Eto'o chciał tak dużej podwyżki, że zachwiałoby to drabinką płac, bo zarabiałby trochę więcej niż Messi. Tymczasem, po transferze Zlatana, zarząd od razu siadał do negocjacji z Messim nowego kontraktu bo... okazało się, że Zlatan dostał więcej niż on. Więc sami sobie zaprzeczyli. Tak na prawdę problem z Eto'o był taki, że miał swoją dumę i nie dał sobie w kasze dmuchać, a Guardiola od początku w nie zawsze elegancki sposób próbował dać mu do zrozumienia, że jest na wylocie bez względu na wyniki. Znamienne było to, że w dwumeczu z Interem Pep nie podał Samu ręki w tunelu przed meczem, choć miał do tego sposobność, a zrobił to dopiero przed kamerami na boisku, w internecie lata zdjęcie, jak sam Henry śmieje się patrząc na tę sytuację

0

@SinMistico też mam wrażenie, że zrobili to tylko po to, żeby przez chwilę było głośno o klubie, a warunki wypożyczenia jak najbardziej na to pozwalają. Ciekawe, czy Barca może zerwać wypożyczenie i oddać go do jakichś innych outsiderów, którym będzie się palił grunt ligowy pod nogami

0

@VegetaPolska oczywiście, że City jest klubem przejściowym, później przejdzie do Al Ahly, w końcu to jest klub z największą historią, gdzie godzinami będzie mógł terenować w klubowym muzeum wśród wszystkich ich trofeów i wieczorami czytać o ich wspaniałych sukcesach, które obchodzą wszystkich tyle, co zeszłoroczny śnieg. Tam ma też największe szanse wygrać ZP, Mundial i Copa America, w końcu nie liczy się jakim jesteś piłkarzem i jakie sukcesy odnosisz tu i teraz, tylko ile linijek o sukcesach ma twój klub na Wikipedii.

16

@ViscaBarca123 najbardziej szkoda Bojana, bo jako jedyny napastnik ze szkółki, od czasu wejścia Messiego do pierwszej drużyny, dawał liczby i jakość na boisku, a nie tylko nadzieje. Na kolejną ofensywną perełkę musieliśmy czekać aż do pojawienia się Fatiego

1

@Mateusz19961889 w swoim prime cały atak się bardzo dobrze uzupełniał, ale odejście Neymara i upływ czasu dał im ostrego kopniaka i końcówka kariery w Barcelonie różowa nie była, podobnie w Atletico - rok bardzo dobry i rok beznadziejny. Liczby stoją za nim, ale mówiąc Suarez w Barcie wielu ma też przed oczami nieporadnego napastnika z nadwagą. Szkoda, że taki zjazd zaliczył

0

@stepkovski odsyłam do spotkań, w których mieliśmy już dwóch zawodników zwolnionych z pressingu (Suarez i Messi) i dostawaliśmy srogie baty w decydujących meczach. To co napisałeś to pobożne życzenia, dobre na słabych rywali

0

@Bagsik88 żałosne

0

@Bagsik88 jeśli 19.02.2021 to dla ciebie obecny sezon, to fajnie masz.

0

Komentarz usunięty

0

@Bagsik88 a podobno gra teraz jako rozgrywający. Codziennie coś nowego.
Tak, fakty są takie, że nie łapiesz po polsku. Nie mam ochoty tracić czasu na takich fanboyow i spamerów, którzy się cieszą, bo ktoś im uwagę w internecie poświęci. Żegnam ozięble

0

@Bagsik88 No tak, zwłaszcza jak Mbappe wchodził z Neymarem i Di Marią w podstawie, to grał na boku ;) oczywiście, że Neymar jest skrzydłowym, jednym z dwóch typowych, których tam zamieszczono, wśród zestawienia zawodników, którzy grają na środku. Zapomniałem, że tobie trzeba wszystko jak krowie na rowie, ale widać przynajmniej gdzie twoja argumentacja, że musisz się łapać takich chochlików.
Jeśli stwierdzenie faktów cię obraża, to czas się nad sobą zastanowić.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?