lukasz222
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Veysel czyli jeśli ktoś ma jakieś zasługi, to zarząd ma pytać tego gracza czy może wzmacniać skład?
3
@Veysel czyli Auba z Depayem mają teraz pełne prawo do strzelania fochów?
1
Tak patrząc na komentarze powyżej, to chyba nie Nagelsmanna cokolwiek piecze, bo oczywiście tylko ultra kibice z Polski mogą wątpić w spięcie budżetu czy krytykować działania zarządu, reszta 'do budy', albo piaskiem z łopatki po oczach ;)
0
@Azi cudownego rozwiązania nikt nie zaproponuje, bo zostanie uznany za agresora propagującego wypchnięcie Rosjan z Europy i zajęcie terenów z najważniejszymi surowcami
0
@Guess jeszcze nie słyszałem żeby komuś na siłę odbierano numer
0
@Rabona_1 oczywiście, natomiast jeśli Memphis by został i się uparł, że numeru nie odda, to muszą wszyscy z tym żyć. Zobaczymy jak będzie
4
@kinioo Ronaldo pierwsze sezony w Realu grał z 9tką, mimo, że jego marka, CR7 była bardziej chwytliwa i rozpoznawalna niż RL9, także jak widać da się
5
Skoro Chelsea chce najpierw następcy dla Cesara, to może wymiana za Roberto?
1
@semafor wielu go obraża na tle intelektualnym, a niewielu wie, że w Hiszpanii, m.in. w starych skeczach crackovii Messi był przedstawiany jako geniusz piłki ale ogólnie przygłup, raczej nie z przypadku
2
@S_E_B_A są duże transfery, więc dla niektórych kryzys przestał istnieć, nie biorą pod uwagę, że to tylko inwestycje obarczone sporym ryzykiem. Nie ma się później co dziwić, że chwilówki i inne Amber Goldy w Polsce sprzedają się tak dobrze
7
@Maurolkit "chciałem grać w LaLidze, w wielkim klubie" - ciężko, żeby City, Chelsea czy Bayern były wielkimi klubami w La Lidze
0
@Ryjewski nigdzie nie napisałem, że Frenkie jest czysty jak łza i kocha Barce. Nie mam też pewności, że nikt z zarządu nie rozmawial wcześniej z Holendrem. Natomiast nic też na to nie wskazuje, bo gdyby rozmawiali jak ludzie, to ten szum albo by nie wystąpił, albo byłby zdementowany, tak na zdrowy rozum.
0
@Ryjewski ale co ma jego inteligencja do rzeczy? Kontrakt jest ważny, nie musi go interesować, czy klub zarejestruje innych zawodników, bo on sam rejestracje ma. Wszystkie karty są w jego ręku.
Zabawne jest to, że pod postami o transferze Lewego większość jedzie po Bayernie, bo nie chce uwzględnić tego, czego chce zawodnik, z kolei jak Franek chce zostać w Barcelonie, to nagle klub ma moralne prawo do grania na własny interes.
PS. Nie ma też żadnej wypowiedzi, jakoby Laporta wyłożył mu kawę na ławę w cztery oczy zanim rozpoczął negocjacje, także twoje stanowisko jest tak samo oparte na domysłach
0
@Emerald rozumiem, że informacja o spotkaniu Xaviego, Alemanyego i Cruyffa z de Jongiem, w której wyłożyli mu bezpośrednio, że powinien się poświęcić dla klubu, a które miało miejsce tuż przed pierwszym treningiem po wakacjach i przy okazji ogłoszenia porozumienia z United to pic na wodę fotomontaż? Laporta nie pierwszy raz kłapie przed kamerami szybciej niż powinien. Zgadzam się, że nie warto wierzyć mediom, ale biorąc pod uwagę okoliczności i spójne informacje z różnych stron, to można stwierdzić, że w tej plotce jest ziarno prawdy
1
@Ryjewski aha, czyli ogólnie jest w porządku, że zamiast najpierw spotkać się z piłkarzem, leci do mediów? Fajnie tam masz ;)
1
@Ryjewski rozumiem, że dla Ciebie jest w porządku gdy szef zamiast rozmawiać z Tobą bezpośrednio w cztery oczy, puszcza plotki w otoczeniu i liczy, że sam się domyślisz co chce zrobić?
1
@Emerald ale wiesz, że główny problem polega na tym, że ten komunikat do de Jonga poszedł dopiero na samym końcu, gdzie zarząd był już dogadany z United?
0
@jurczak witamy w klubie, który mając Aubameyanga i problemy finansowe, chce ściągać na siłę Lewego ;) Jutgla nie miałby jak się tu przebić, a powiedzmy sobie szczerze, takich 'Nolitów' czy innych 'Cuenców' już się tu trochę przewinęło. Po co ma się kisić w Barcy B?
1
@Dawid_J taki Soriano równyedyszyn. W tym wieku gdyby miał talent, już dawno zgłosiłyby się po niego lepsze kluby, nie ma nad czym płakać
0
A Xavi pytał w biurach, czy będzie mógł go zarejestrować, jeśli de Jong zostanie? ;) bo chcieć to i ja chce nowe Porsche
0
@bady48 traktowanie takie, że jako ostatni zdaje się dowiedział się ze ma być sprzedany do United. Na mój chłopski rozum, to rozmowa z piłkarzem o ewentualnym obniżeniu pensji lub transferze powinna się odbyć na samym początku, a nie tak jak miało to miejsce na samym końcu, gdzie w międzyczasie były przecieki o rozmowach Barca-United, deklaracje medialne Laporty jak to Frankie jest nie na sprzedaż, plotki o rozmowach z Chelsea, doniesienia prasowe o porozumieniu z United
0
@NoziX1 może Mane nie chciał grać w Barcy? Może 50mln za Lewego to dużo, bo został mu rok kontraktu? Może wreszcie przestańcie szukać głośnych nazwisk, a zacznijcie szukać dobrej i zgranej drużyny? To nie jest obsada filmu, gdzie czytając nazwiska macie robić 'wow', tu ma być efekt wow na boisku, nawet jeśli grają tam anonimowi dla szerszej publiki gracze
8
I nagle się wszyscy na Camp Nou obudzili, że rozmowa z zawodnikiem powinna być początkiem, a nie zwieńczeniem negocjacji transferowych? Są momenty, w którym instytucja Barcelony wciąż jest memem jak za barto..
0
@sokot Xavi sam sobie życie utrudnił, bo jak już o nic nie graliśmy, to trzeba było młodym i odrzuconym dać pograć, żeby się pokazali. Później zdziwienie, że nikt nie chce kota w worku
0
@NoziX1 może nie przywołujmy klasyfikacji ZP jako argumentu, bo ten plebiscyt to farsa nastawiona na medialne przebicie. Griezmann jest człowiekiem jednej pozycji i w sumie nawet jednej taktyki, więc dla mnie z automatu nie jest wart pieniędzy jakie wykłada się na takich piłkarzy jak wymieniłeś, bo są przede wszystkim wszechstronni. Inna sprawa że kwoty za Cou, Dembele czy Hazarda są dla mnie również nie do przyjęcia.
0
@misiek12319 "po za tym pisze o typowych 9 a.nie ogólnie" - przy czym na 6 piłkarzy wymienia 3 skrzydłowy, których tylko jeden grywa na szpicy, dobre, dobre... ;)
1
@NoziX1 trochę Cie poniosło z najlepszym strzelcem turnieju. Griezmann był przepłacony, ze swoim uwiązaniem do jednej pozycji nie jest wart takich pieniędzy i nigdy nie był
0
@El dominatore no coś Ty, przecież jak powszechnie wiadomo z la bamby, bez Busquetsa Barca przestanie istnieć, bez Alby piłka flaczeje, a wyznawcy Messiego (nie mylić z normalnymi kibicami) próbują umieścić Laportę w spisie największych zbrodniarzy wojennych na Wikipedii, bo zniszczył klub nie sprzedając go żeby mieć na kontrakt Leo
1
@Arasz "Nie mamy klasowej 9-tki i w tym problem" Auba to pewnie sroce spod ogona wypadł? Swoją drogą jak tu niektórzy pisali, że Lewy ma prawo olać Bayern bo chcieli niby sprowadzić Haalanda, to teraz Auba powinien zacząć odstawiać szopki u nas?
2
@waletpl raczej "Barcelona nie złożyła oficjalnej oferty, więc będę rozpatrywał te, które wpłynęły".
Poza tym nawet gdyby było jak piszesz, to o co się tu niby oburzać? Barca ma problem zarejestrować nowych graczy przychodzących za darmo, dodatkowo kombinuje z dwoma graczami za grubą gotówkę. Po co robić sobie nadzieje, skoro nie było kontaktu między klubami, a nawet gdyby się dogadały, to nie byłby pewny tego, że zostanie zarejestrowany w La Lidze? Nie każdy musi marzyć od dziecka o grze w Barcelonie