martinek07
Dołączył/a: marzec 2011
Bielsko-Biała
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Graber
Można by dodać jeszcze Ville mimo wszystko nie gra tak jak w repezentacji hiszpani albo chociaż w valencii.Ale do udany transferów można zaliczyć :
-Cesca Fabregas
-Alexisa Sancheza
-Gerarda Pique
-Daniego Alvesa..
0
No tak a real tradycyjnie i ich po prostu "żałośni kibice" nie mogą znowu pogodzić się z porażką... Nie ważne jak by grała barca z realem to i tak zawsze wina sędziego..
0
0
Ciota nie sędzia.. Będzie ciężko ale musimy dać rade ! FCB
0
Skupmy się na meczu z malagą a nie na składzie rywala bo tak czy siak zadecyduje mou..
0
Pepe sam jest bardziej podobny do małpy niż keita...
0
Brawo dla kolegi który opowiadał swoją historię ze znajomym który do niego dzwonil ze jest 1;0 a potem sie skonczylo 1;3. On także wczoraj powiedział że będzie 1;2 i tak się stało szacunek ;)
0
błagam guardiola dlaczego pinto?! on nie potrafi grać nogami a to mecz z fcb... Ja się nie dziwie w sumie mou tamten skład przegrał więc dlaczego by nie spróbować innym chociaż powinien jeszcze grać u nich kaka :p nasz skład najlepszy z mozliwych po za wyjątkiem którym jest pinto.. Veb.
0
Zaczyna sie stresik a jeszcze 5h...
0
Genialny artykuł,brawo :)
0
To nie będzie łatwy mecz. Zwłaszcza że z betisem zawsze było ciężko :x
0
Hipis
Nie chce mi się czytać :P
0
Silvy nie ma co porównywać do puyola bo ten 2 jest o wiele lepszy,natomiast jeśli chodzi o pique to wydaje mi się ze jest mniej więcej na tym samym poziomie co thiago silva.
0
Messi wchodzi żeby chyba kontuzje złapać ja nie rozumiem stracimy go i tyle będzie.. Ehh guardiola dlaczego..?
0
Hm daliśmy za niego jak się nie myle 5.5 mln ok. Teraz dostajemy 4. W sumie coś tam zrobił dla barcy więc jego transfer można zaliczyć do udanych ;) Veb!
0
fanzone.pl najlepsza strona 100% orignały polecam :d
0
Złota Piłka:Leo
Trener Roku:Pep
Nagroda Puskasa: Neymar
0
Where is your god now ? ;/ Dumni po zwyciestwie,wierni po porażce...
0
Forlan albo torres. Spełnilo by się moje marzenie
0
Nosz.... czemu nie ma alexisa,tak liczylem na jego występ podczas nie obecności messiego ;x
0
Dani alvis prosze państwa :P
0
Ciekawe jak będzie wyglądał nasz atak mam nadzieje że na szpicy będzie sanchez, a obok niego fabregas + cuenca.
0
Jeśli odejdzie chciałbym aby Bale przyszedł w jego miejsce.
0
macie może większy ten obrazek newsa? z chęcią ustawił bym sobie taki na tapetę ; )
0
mi sie wydaje ze on juz mecz barcelona-osasuna bedzie ogladac z trybun
0
Wedlug mnie bez sensu,po lewej sa druzyny ktore sa duzo slabsze i do final na 80%wejdzie espanyol. Natomiast fcb ma po osasunie real/malage potem seville (najprawdopodobniej) a final derby z espanyolem. Droga do pucharu bedzie ciezka ale powinnismy dac rade w koncu to barca + dla mnie ten puchar jest prawie najwazniejszy gdyz zdobylismy go tylko 1 w ostatnich latach..
0
wreszczie sprawdzimy czy neymar jest warty tego calego zamieszania wokol niego
0
Bez jaj messi 8 ?! on gral bardzo ale to bardzo samolubnie nie podawal praktycznie wgl. to nawet nie byla asysta przy golu alexisa messi wypuscil sobie pilke ktora przecial lass i ta trafila do alexisa. Messi chcial na sile strzelic gola,gdy dostawal pilke nie podawal jak dlamnie powinien otrzymac ocene -6.
0
"Ić" Polecam kupić słownik na święta.
0
ktoś wie kiedy odbedzie sie losowanie?