0

Graber
Można by dodać jeszcze Ville mimo wszystko nie gra tak jak w repezentacji hiszpani albo chociaż w valencii.Ale do udany transferów można zaliczyć :
-Cesca Fabregas
-Alexisa Sancheza
-Gerarda Pique
-Daniego Alvesa..

0

No tak a real tradycyjnie i ich po prostu "żałośni kibice" nie mogą znowu pogodzić się z porażką... Nie ważne jak by grała barca z realem to i tak zawsze wina sędziego..

0

0

Ciota nie sędzia.. Będzie ciężko ale musimy dać rade ! FCB

0

Skupmy się na meczu z malagą a nie na składzie rywala bo tak czy siak zadecyduje mou..

0

Pepe sam jest bardziej podobny do małpy niż keita...

0

Brawo dla kolegi który opowiadał swoją historię ze znajomym który do niego dzwonil ze jest 1;0 a potem sie skonczylo 1;3. On także wczoraj powiedział że będzie 1;2 i tak się stało szacunek ;)

0

błagam guardiola dlaczego pinto?! on nie potrafi grać nogami a to mecz z fcb... Ja się nie dziwie w sumie mou tamten skład przegrał więc dlaczego by nie spróbować innym chociaż powinien jeszcze grać u nich kaka :p nasz skład najlepszy z mozliwych po za wyjątkiem którym jest pinto.. Veb.

0

Zaczyna sie stresik a jeszcze 5h...

0

Genialny artykuł,brawo :)

0

To nie będzie łatwy mecz. Zwłaszcza że z betisem zawsze było ciężko :x

0

Hipis
Nie chce mi się czytać :P

0

Silvy nie ma co porównywać do puyola bo ten 2 jest o wiele lepszy,natomiast jeśli chodzi o pique to wydaje mi się ze jest mniej więcej na tym samym poziomie co thiago silva.

0

Messi wchodzi żeby chyba kontuzje złapać ja nie rozumiem stracimy go i tyle będzie.. Ehh guardiola dlaczego..?

0

Hm daliśmy za niego jak się nie myle 5.5 mln ok. Teraz dostajemy 4. W sumie coś tam zrobił dla barcy więc jego transfer można zaliczyć do udanych ;) Veb!

0

fanzone.pl najlepsza strona 100% orignały polecam :d

0

Złota Piłka:Leo
Trener Roku:Pep
Nagroda Puskasa: Neymar

0

Where is your god now ? ;/ Dumni po zwyciestwie,wierni po porażce...

0

Forlan albo torres. Spełnilo by się moje marzenie

0

Nosz.... czemu nie ma alexisa,tak liczylem na jego występ podczas nie obecności messiego ;x

0

Dani alvis prosze państwa :P

0

Ciekawe jak będzie wyglądał nasz atak mam nadzieje że na szpicy będzie sanchez, a obok niego fabregas + cuenca.

0

Jeśli odejdzie chciałbym aby Bale przyszedł w jego miejsce.

0

macie może większy ten obrazek newsa? z chęcią ustawił bym sobie taki na tapetę ; )

0

mi sie wydaje ze on juz mecz barcelona-osasuna bedzie ogladac z trybun

0

Wedlug mnie bez sensu,po lewej sa druzyny ktore sa duzo slabsze i do final na 80%wejdzie espanyol. Natomiast fcb ma po osasunie real/malage potem seville (najprawdopodobniej) a final derby z espanyolem. Droga do pucharu bedzie ciezka ale powinnismy dac rade w koncu to barca + dla mnie ten puchar jest prawie najwazniejszy gdyz zdobylismy go tylko 1 w ostatnich latach..

0

wreszczie sprawdzimy czy neymar jest warty tego calego zamieszania wokol niego

0

Bez jaj messi 8 ?! on gral bardzo ale to bardzo samolubnie nie podawal praktycznie wgl. to nawet nie byla asysta przy golu alexisa messi wypuscil sobie pilke ktora przecial lass i ta trafila do alexisa. Messi chcial na sile strzelic gola,gdy dostawal pilke nie podawal jak dlamnie powinien otrzymac ocene -6.

0

"Ić" Polecam kupić słownik na święta.

0

ktoś wie kiedy odbedzie sie losowanie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?