martinek07
Dołączył/a: marzec 2011
Bielsko-Biała
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
szkoda ze to nie alves został bo jemu też by przydało sie w końcu odpocząć
0
Alves-Pique-Adriano-Alba
jak nie wyzdrowieje Adriano to Busquest. Przyda sie wysoki zawodnik na Ibrahimovica
0
Villa-Fabregas-Alexis
W drugiej połowie Pedro za Ville ;d
0
na mallorce :
Pinto
Alves-Pique-Bartra-Montoya
Thiago-Song-Fabregas
Alexis-Villa-Tello
do tego w drugiej połowie zmiana Abidal za Bartre lub Pique i Pedro za tello
0
dobry mecz alexisa
0
To ten mecz powinni puszczać w tv!
0
IceMan
hmm ja byłem do dnia w którym graliśmy z milanem i były juz wyprzedane dzień wcześniej wszystkie :P
0
rc17
byłem kilka krotnie w barcelonie tak jak i na meczach. Na la rambli mozna kupic bilety jednak cena jest zależna od meczu na mecz z depor kosztowały po 70 najdroższe natomiast na milan na środku cena wachała sie 140-200euro. To czy kupisz przy stadionie zależy od meczu, na PSG nie ma szans na bilety przed meczem, na ligowe potyczki z jakimś średniakiem jak najbardziej. Trzeba uważac od kogo sie kupuje, jednak w miescie jest pełno sklepów fcb którzy sprzedają oficjalne bilety tak jak byś kupował przy stadionie ;d
0
co z adriano?
0
wolałbym dos santosa zamiast fabregasa ...
0
Dopóki klub nie będzie kazał mu odejść on zostanie :)
0
uff. ALEXIS ALEXISSS ALEXISSSSSSSS
0
NIE NIE NIE! :(
0
To jest czas na wielki powrót Abidala
0
villa-messi-alexis - taki atak powinien być na milan!
0
kurde zarząd zrób coś nie mamy trenera nie ma po nich kto nakrzyczeć,motywować.. Roura tylko przekazuje ale nigdy ich tak nie zmotywuje.. Nie może guardiola na miesiac nam pomóc i tyle ? :(
0
ustawienie 3-4-3 i musimy dać rade!!
Valdes
Alves-Puyol-Alba
Xavi-Fabs-Busquest-Iniesta
Villa-Messi-Alexis
Nie mamy czego bronić!!
0
Najgorszy z możliwych scenariuszy :
-Real pokonuje barce na camp nou i wchodzi do fianłu CdR,
-Barca nie zdoła odrobić starty do milanu...
I wtedy zostaje nam liga którą już wygraliśmy czyli już w połowie marca nasz sezon byłby już skończony..
0
optymistycznie nie powiem..
0
Nie nie nie ! Ja sie nie zgadzam on jest młody i zdolny to juz lepiej zeby Villa odszedł.
0
odejdzie Villa przyjdzie Neymar, do tego trzeba kupić bramkarza i skład kompletny.
0
już bym wolał Messiego na bramce -,-
0
To jak co to ja stanę...
0
juliancarax
jeden za wszystkich wszyscy za jednego...
0
manchester city
0
wow prawie jak moja tylko zamiast ramosa dałem albe, za ozila falcao i za ronaldo ibrahimovica :P
0
ale tłok w obronie sie teraz zrobi huhuh :D
0
Podsumowując dzisiejszy mecz:
Villa bez formy,macie odpowiedź dlaczego tito nie wystawia go w każdym meczu... Na + zmiana Alexisa wszedł zdobył asystę zaczął współpracować w ataku z Messim i aż miło się oglądało gdy messi szukał alexisa a alexis messiego :)
0
z betisem zawsze jest ciężko messi musi grać...
0
nolito... ciekawe czy cos strzeli :P