0

szkoda ze to nie alves został bo jemu też by przydało sie w końcu odpocząć

0

Alves-Pique-Adriano-Alba
jak nie wyzdrowieje Adriano to Busquest. Przyda sie wysoki zawodnik na Ibrahimovica

0

Villa-Fabregas-Alexis
W drugiej połowie Pedro za Ville ;d

0

na mallorce :
Pinto
Alves-Pique-Bartra-Montoya
Thiago-Song-Fabregas
Alexis-Villa-Tello
do tego w drugiej połowie zmiana Abidal za Bartre lub Pique i Pedro za tello

0

dobry mecz alexisa

0

To ten mecz powinni puszczać w tv!

0

IceMan
hmm ja byłem do dnia w którym graliśmy z milanem i były juz wyprzedane dzień wcześniej wszystkie :P

0

rc17
byłem kilka krotnie w barcelonie tak jak i na meczach. Na la rambli mozna kupic bilety jednak cena jest zależna od meczu na mecz z depor kosztowały po 70 najdroższe natomiast na milan na środku cena wachała sie 140-200euro. To czy kupisz przy stadionie zależy od meczu, na PSG nie ma szans na bilety przed meczem, na ligowe potyczki z jakimś średniakiem jak najbardziej. Trzeba uważac od kogo sie kupuje, jednak w miescie jest pełno sklepów fcb którzy sprzedają oficjalne bilety tak jak byś kupował przy stadionie ;d

0

co z adriano?

0

wolałbym dos santosa zamiast fabregasa ...

0

Dopóki klub nie będzie kazał mu odejść on zostanie :)

0

uff. ALEXIS ALEXISSS ALEXISSSSSSSS

0

NIE NIE NIE! :(

0

To jest czas na wielki powrót Abidala

0

villa-messi-alexis - taki atak powinien być na milan!

0

kurde zarząd zrób coś nie mamy trenera nie ma po nich kto nakrzyczeć,motywować.. Roura tylko przekazuje ale nigdy ich tak nie zmotywuje.. Nie może guardiola na miesiac nam pomóc i tyle ? :(

0

ustawienie 3-4-3 i musimy dać rade!!
Valdes
Alves-Puyol-Alba
Xavi-Fabs-Busquest-Iniesta
Villa-Messi-Alexis

Nie mamy czego bronić!!

0

Najgorszy z możliwych scenariuszy :
-Real pokonuje barce na camp nou i wchodzi do fianłu CdR,
-Barca nie zdoła odrobić starty do milanu...

I wtedy zostaje nam liga którą już wygraliśmy czyli już w połowie marca nasz sezon byłby już skończony..

0

optymistycznie nie powiem..

0

Nie nie nie ! Ja sie nie zgadzam on jest młody i zdolny to juz lepiej zeby Villa odszedł.

0

odejdzie Villa przyjdzie Neymar, do tego trzeba kupić bramkarza i skład kompletny.

0

już bym wolał Messiego na bramce -,-

0

To jak co to ja stanę...

0

juliancarax
jeden za wszystkich wszyscy za jednego...

0

manchester city

0

wow prawie jak moja tylko zamiast ramosa dałem albe, za ozila falcao i za ronaldo ibrahimovica :P

0

ale tłok w obronie sie teraz zrobi huhuh :D

0

Podsumowując dzisiejszy mecz:
Villa bez formy,macie odpowiedź dlaczego tito nie wystawia go w każdym meczu... Na + zmiana Alexisa wszedł zdobył asystę zaczął współpracować w ataku z Messim i aż miło się oglądało gdy messi szukał alexisa a alexis messiego :)

0

z betisem zawsze jest ciężko messi musi grać...

0

nolito... ciekawe czy cos strzeli :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?