martinek07
Dołączył/a: marzec 2011
Bielsko-Biała
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
a na tvp hd będzie??
0
Ibrahimovic, Caceres :( ta kbardzo bym ich tutaj chciał...
0
Alexis musi zagrać!
0
Wole thiago silve.
0
a gdzie hulk ? :( thiago silva i alba koniecznie !
0
Mhm to super... Mamy dwóch podstawowych obrońców Pique i Dani Alves. A to znaczy że na finał w obronie zagrają ; alves-pique-masche-adriano.
Trzeba kupić obrońce najlepiej dwóch.. Jordi Albe i Thiago Silve. Mam nadzieje że Puyol sie tym nie podłamie i nie zakończy kariery...
0
ja jestem w trakcie czytania biografi messiego i ibry. I póki co ibrahimović zaskakuje a messiego nudna... A tą nie pogardze i też kupie:)
0
to już wole van persiego..
0
5;43 w filmiku puyol krzyczy " po*eba** was???, prawie puchar spadł! xD" Veb
0
albo i nie -.-
0
on to przedłuży na pewno :P
0
Vamos barca! jedziemy z nimi panowie ! :D
0
Niestety to wina guardioli to jego wina że gralismy bez napastników... Niby alexis,pique itd. kontuzjowani po czym wchodzą na boisko... Czyżby guardiola odpuścił ligę ?? Szkoda ze sanchez nie gral od poczatku bo ewidentnie messi nie miał z kim grać... Zobaczymy co będzie z Chelsea mam nadzieje ze chłopaki sie nie załamią i wygrają.. Visca el Barca!
0
Poprawić rzuty wolne i skuteczność... Nie można marnować tylu akcji...Btw. do końca wierzyłem w to że wejdzie affelay na ostatnie 15 min i zrobi coś takiego jak z realem czyli doskonałe podanie do messiego :)
0
1;0 lub 2;0 po pelnej kontroli meczu przez barce
0
http://kwejk.pl/obrazek/1081940/barca.html
0
W meczu z milanem strasznie denerwował mnie alves bo kompletnie nie podawał do alexisa który wychodził na pozycje tylko ciągle do messiego.
0
o kurde będzie jazda, szkoda że keita a nie cesc :(
0
Nie na temat.
Możecie w końcu uzupełnić tabelę i zmienić następny mecz? ... Przyznam że trochę zaczyna mnie to drażnić.
0
http://kwejk.pl/obrazek/1028508/barca.html
Veb! :D
0
Real 1;1 Malaga.
Nadzieja umiera ostatnia panie Guardiola :)...Ten remis daje nam nadzieje bo to jeszcze 8pkt. ale nazywamy się BARCELONA! Mamy jeszcze szanse wygrać ;)..
0
Tylko nie pedro... niech zagra ale z lawki od ok.60 min.... Lepiej żeby tello zaczął w 1 składzie.
0
Bo messi w przeciwieństwie do ronaldo nie dostaje 2 karne na mecz tylko 1 na 15 meczy i ciężko jest mu coś wymyśleć niż strzal w prawy róg. Natomiast dla cr7 to norma strzelić sobie karnego w meczu. ;d
0
czarek43
Real 3;2 hmm jakie to uczucie wygrać ręką higuaina??
Espaynol 5;0 my 1;1 hmm wcale nie bronił rękami obrońca po strzale pedro.
Sevilla 6;2 a barca remis bo messi nie wykorzystał karnego :)
0
Skomentuje to tak : http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0if150Wb81qggfkgo1_500.jpg
0
gdzie tą cole można kupić ? :P
0
Niech wróci rijkard :D! i odrazu r10 ;p
0
Nie chce mi sie tego nawet czytać mam dość tego pana ;x
0
acids
ostatnie minuty czyli 60 min i wchodzi za alexisa. ? ;x
0
Guardiola chyba mnie posłuchał ze składem ^^ jedyne inaczej co wystawił to keite zamiast thiago.