0

0

kludi mi działa po prostu trzeba po ściągać to co tam pisze. Transmisji jeszcze nie ma ale licencje juz mam kupiona :D

0

wchodzisz na oneta logujesz sie na email dokonujesz płatności i masz ;s to nic trudnego ;d

0

oglądajcie sobie na onecie.. płacicie 6 zł i macie full hd po polsku bez cięcia barca jest warta tych 6 zł ;D

0

kocham mecze w hd

0

Jest ciężko. Gramy bez Sancheza i iniesty 2 zawodników którzy mogą grać na ataku,przez co pedro który jest bez formy gra cały czas i jest ciężko,Pique i puyol jeden z nich musi wrócic na valencie bo nie damy rady,dość już mam oglądania keity! Oby wrócili jak najszybciej...

0

co za strata -.-

0

bedzie na jakimś kanale c+?

0

koszulki za 70 zł to dno prawdziwa z napisem kosztuje 320 ; D

0

a wyjazdowa napewno czarna? Tak czy owak musze je mieć!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?