martinek07
Dołączył/a: marzec 2011
Bielsko-Biała
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
kludi mi działa po prostu trzeba po ściągać to co tam pisze. Transmisji jeszcze nie ma ale licencje juz mam kupiona :D
0
wchodzisz na oneta logujesz sie na email dokonujesz płatności i masz ;s to nic trudnego ;d
0
oglądajcie sobie na onecie.. płacicie 6 zł i macie full hd po polsku bez cięcia barca jest warta tych 6 zł ;D
0
kocham mecze w hd
0
Jest ciężko. Gramy bez Sancheza i iniesty 2 zawodników którzy mogą grać na ataku,przez co pedro który jest bez formy gra cały czas i jest ciężko,Pique i puyol jeden z nich musi wrócic na valencie bo nie damy rady,dość już mam oglądania keity! Oby wrócili jak najszybciej...
0
co za strata -.-
0
bedzie na jakimś kanale c+?
0
koszulki za 70 zł to dno prawdziwa z napisem kosztuje 320 ; D
0
a wyjazdowa napewno czarna? Tak czy owak musze je mieć!