0

Kocham Abidala i podziwiam jako człowieka ,ale naprawdę już mi sie tego nie chce czytać najpierw Guardiola teraz Abi widać ze trzymają sie razem...

0

żebyś sie nie popłakał :D powiedziałem prawdę prezentuje najbardziej znany klub na świecie dlatego uważam ze nie powinien chodzić w takim samym stroju kilka razy pod rząd nawet jeśli ma wyprane lub ma ich kilka :)

0

Niech ktos powie Martino ze dużo osob zwraca uwagę na ubiór i klasę trenera, dlatego jeśli juz chodzi w polowkach to niech jech chociaż zmienia.

0

Alves wszystki wrzutki do dupy, do tego to błędne zagranie blisko pola karnego, przegrana główka przy rzucie rożnym.. Dlaczego nie gra montoya?!

0

pierwsze gramy u siebie czy na wyjeździe?

0

widzisz tak samo jak on ma prawo cieszyć sie z bramki tak samo my jako kibice mamy prawo go "wygwizdać" w końcu teraz to też nasz przeciwnik :)

0

to nie nasza wina że sobie nie radził w barcelonie B, więc co dopiero w pierwszej drużynie... Jest młody dlatego sie tak frustruje :)

0

musi zostać to jest prawdziwy następca alvesa :)

0

Czas kupić obrońce! od paru lat nie było zakupu środkowego obrońcy, ledwo sie zaczął sezon a już widać ze co mecz jest pique-mascherano... Dajmy te 40-45 mln i miejmy spokój... :(

0

szkoda tylko ze jest taki kontuzjo genny bo był by jeszcze lepszy niż alves.

0

Martino co przyskejcił czapeczka do tyłu :D

0

120 mln albo nara!

0

Tak to jest tragedia,Puyol znowu (oby nie) bedzie kontuzjowany przez cały sezon, busqest nie nadaje sie kompletnie,Adriano tylko na słabszych przeciwników, bagnack jeszcze za wcześnie, Bartra zbyt nie pewny i zostaje Pique + masche :)

0

Pieprzycie o jego wieku a tak naprawdę chodzi o to zeby kupić wlasnie takiego doświadczonego obrońcę ktory bedzie gotowy odrazu do gry w 1 składzie, jaki jest sens kupowania drugiego bartry albo bagnacka?

0

nie będzie raczej problemu z kupnem przed meczem, ale jeśli kupisz przez oficjalną stronę to nie stracisz dużo wgl. myśle ze ceny bedą takie same.

0

licze na to że i tym razem tak będzie :)

0

no pewnie w końcu grając ustawieniem 4-3-3 spokojnie wystarczy nam 4 napastników na cały sezon, rzeczywiscie masz racje.

0

santos nie wie co sie dzieje

0

tak to jest ten alexis

0

jeszcze jest pedro

0

thiago grał słabo więc za dużo nie pogra w tym sezonie zwłaszcza że gotze, ribery, schweinsteiger niedługo wrócą z wakacji/ po kontuzji :)

0

Niech przyjeżdża szybko i zacznie ogarniac transfery bo zespół pod względem kadrowym jest kompletnie nie gotowy, potrzeba obrońcy i załatać dziurę po Thiago

0

gdyby nie kontuzja messiego było by 100 :D

0

Masz racje, ale chciałbym dodać ze Tello faktycznie grał super tylko nie wiem czy zauważyłeś ale były to mecze z ligowcami z dolnej półki, bo gdy przyszło mu grać w lidze mistrzów nagle tracił swoją magię a obrońcy nie dawali mu żadnych szans :) a co do Montoyi ten chłop powinien grać znacznie znacznie więcej, Alves grał piach każdy wrzutka nie udana, pamiętam jak graliśmy w 10 na real i wszedł Montoya byłem pewny że sytuacja się tylko pogorszy a tu nagle prawie srzelił gola i udowodnił ze jest godnym następcą Daniego.

0

Gdyby grał regularniej i strzelił gola wtedy w monachium teraz nie szukalibyśmy obrońcy za 45 mln ;)

0

0

Zapraszam do kupna rzeczy FC Barcelony i nie tylko wszystko oryginalne super ceny :) koszulki od 35 zł :))
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5715991

Polecam :)

0

Zapraszam do kupna rzeczy fc barcelony i nie tylko wszystko oryginalne super ceny :) koszulki od 35 zł :))
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5715991

0

Zapraszam na zakupy http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5715991 oryginalne rzeczy Fc Barcelony i nie tylko :) Prosto z Camp Nou! :)

0

Zapraszam na zakupy http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5715991 oryginalne rzeczy Fc Barcelony i nie tylko :) Prosto z Camp Nou! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?