martinek07
Dołączył/a: marzec 2011
Bielsko-Biała
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cassilas
Ramos-Thiagos Silva-Puyol-Jordi Alba
Busquest
Xavi-Iniesta
Messi-Ibrahimovic-Ronaldo
0
alexis mógłby pograć w takim meczu może by sie odblokował :)
0
bardziej niż o songa martwie się mascherano.. Mam nadzieje ze nie popełni takiego błędu jak ostatnio
0
zagrał kapitalnie jak się postara wygryzie busquesta z pierwszej 11 :>
0
te 40 min oO ale nas pocisli nie wierze..
0
w pierwszym meczu go nie było i daliśmy rade więc teraz też nie będzie większego problemu :)
0
dawać mi tu 22;30! :D
0
oni odejdą wszyscy w 3 ; kaka do milanu sahin do arsenalu i carvalho do qpr
0
haha też mam na imie martin i mam wujka o imieniu Mark ;P
0
wiadomo że lepiej żeby byl ale pique-masche też dadzą rade ;>
0
na real: valdes,alves,puyol,pique,alba busquest,xavi,iniesta, alexis,messi,villa i jazda z nimi! :)
0
24 mu dajcie fontasa sprzedać.
0
Chyba już wszyscy czekamy na 21 ;D
0
ja chce jeszcze jeden taki film jak przy Lato Blaugrana: 2003 !
0
w końcu jakiś transfer! :D
0
oby villa grał jak najlepiej bo na pedro już nie mam siły patrzeć.... Tello dalej bez zmian jedno i to samo.. Alba coraz lepiej :) Alexis fenomenalny ;d
0
tello i afellay wypożyczyć albo sprzedać.
0
valdes-alves-pique-puyol-alba-sergio-xavi-iniesta-messi-cesc-alexis :)
0
macie jakiegos sopcasta?
0
Jakim sposobem te bilety są tak tanie!? to jest jakiś żart chyba.. Ja jak patrzyłem to najtańsze po 500 euro. 50euro za barca-real?
0
strasznie czekam na jego bramkę, mam nadzieje ze niedługo ją strzeli np. z Realem :)
0
Co wspólnego ma Polska i Katalonia?
Nazywają nas Polakami.
ktoś rozwinie ? :P
0
jak już mamy wydać 50 mln. to na thiago silve a nie na niego..
0
Cassillas vs Buffon :D Muszę pryznać ze skład hiszpani już tak bardzo nie straszy jak dwa czy cztery lata temu..
0
a moim zdaniem nie ma co sie zbytnio łudzić że jak przegramy z Rosją to wyjdziemy z grupy... Sytuacja była by tak że po porażce z rosją i np. po remisie grecja-czechy, Rosjanie mają 1 miejsce pewne, co sprawi że podłożą sie greką dajać pograć młodym talentom.. My po ciężkiej walce przegramy lub wygramy z czechami i kończymy udział na euro gdyż grecja będzie mieć 5pkt. a my 4... Ostatnia szansa to zwycięstwo z rosją albo chociaż remis, jedno jest pewne nie możemy przegrać. Jednakże Patrząc na nasze ustawienie możemy coś ugrać gdyż my gramy bardziej defensywnie rosja będzie ciągle atakować, przy naszym wykopywaniu piłki do lewego może wyjść niezła kontra która da nam gol na wagę awansu :) no i oczywiscie bez zmian z rosją dostaniemy nawet jak się będą starać..
0
Polska 2;0 Grecja ! wierzymy panowie ! :D
0
a potem się dziwić że biber pobił fotoreportera...
0
Ibrahimović super transfery,gdyby nie kłótnia z guardiolą to ibra walił by po 50 bramek na sezon. Kerrison dobry ale nie miał ani jednej okazji by się pokazać... Henrique od początku niechciany był to zakup "na siłę" zrobiony przez Laporte.
0
Jego dziewczyna jest piękna
0
To dobry pomysł gdyż podszkoliłby się i ograł, bo talent ma :)