martinek07
Dołączył/a: marzec 2011
Bielsko-Biała
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i pięknie. Zwycięsca el clasico na camp nou zostanie mistrzem ;)!
0
szkoda ze bez villi. No i mashe na ławce ? Przecież ma niesamowitą formę... Ehh już się boję : 60 minuta i wchodzi keita za alexisa... Będzie ciężko,vamos Barca!
0
mashe zamiast pique i bedzie dobrze. Zmiany mogą być np cesc za iniest w 70 minucie i adriano za ville. Byle zeby niie było villa za keite. Vamos!
0
Patrze na lige mistrzów i nie wierze. Manchester city - lider ligi angielskiej odpada?! manchester united finalista z zeszłego roku i odpada?! Liga europejska w tym sezonie będzie niesamowita :D
0
Nie pomijajcie pytania co moglby zrobic klub dla polskich kibicow napiszcid tam ze chcielibysie aby zostal utworzony oficjalny sklep barcelony.
0
kto był kapitanem ;)?
0
polska-niemcy-portugalia-francja
0
w tv na kanale canal + gol :D
0
ALEXISS Forca barca! :D Błagam niech ten chłopak strzeli gola,nie wiem jak wy ale ja czuje że będzie manita bo chłopaki będą chcieli się zrehabilitować za porażke w getafe.
0
sanchez zamiast villi i mozemy grac.
0
Liga najważniejsza ! vamos barca La manita! :x Wierzymy i gramy do konca!
0
Nie możemy wiecznie być najlepsi to jest taki czas w którym wielkie miliony wydane przez real zaczynają działać.Myślę ze potrzebne jest kilka transferów jeden w obronie drugi w ataku moje propozycje : Bale + Neymar.
Ale do tego potrzebne są pieniądze których po prostu nie mamy...
0
0
Według mnie ocena messiego jest zbyt wysoka proponował bym 7.Fakt zaliczył asyste i gole z karnego,jednak że według mnie na początku meczu tak ok. do 20 min,gubił się troszeczkę i tracił piłki od czasu do czasu zbyt dużo chciał się kiwać jednak z czasem szło coraz lepiej ;)
0
Villa nie istnieje dawać SANCHEZAAA!
0
Ibra vs Barca! :D Oj będzie się działo :D!
0
omggggggg ja chce alexisaaaaaa! :o
0
Ehh i znowu 6zł do wydania na onecie ;o Tragedia z tym polsatem.
0
idealna godzina
0
Levante upadło :< szkoda również że po tej kolejce nie będziemy liderami :(
Byle do meczu. VeB!
0
wszyscy lecą po koszulkę xD!
0
Informuję iż Adriano(21) jest w dniu dzisiejszym kompletnie niewidoczny...
0
0
sanchez
0
za kogo wszedł keita ?!
0
ale sie wydarli xD
0
jakieś zmiany by się przydały..
0
bez daniego z milanem ;
0
Sędzia : Nje ma opj**la** się xD
0