0

No i pięknie. Zwycięsca el clasico na camp nou zostanie mistrzem ;)!

0

szkoda ze bez villi. No i mashe na ławce ? Przecież ma niesamowitą formę... Ehh już się boję : 60 minuta i wchodzi keita za alexisa... Będzie ciężko,vamos Barca!

0

mashe zamiast pique i bedzie dobrze. Zmiany mogą być np cesc za iniest w 70 minucie i adriano za ville. Byle zeby niie było villa za keite. Vamos!

0

Patrze na lige mistrzów i nie wierze. Manchester city - lider ligi angielskiej odpada?! manchester united finalista z zeszłego roku i odpada?! Liga europejska w tym sezonie będzie niesamowita :D

0

Nie pomijajcie pytania co moglby zrobic klub dla polskich kibicow napiszcid tam ze chcielibysie aby zostal utworzony oficjalny sklep barcelony.

0

kto był kapitanem ;)?

0

polska-niemcy-portugalia-francja

0

w tv na kanale canal + gol :D

0

ALEXISS Forca barca! :D Błagam niech ten chłopak strzeli gola,nie wiem jak wy ale ja czuje że będzie manita bo chłopaki będą chcieli się zrehabilitować za porażke w getafe.

0

sanchez zamiast villi i mozemy grac.

0

Liga najważniejsza ! vamos barca La manita! :x Wierzymy i gramy do konca!

0

Nie możemy wiecznie być najlepsi to jest taki czas w którym wielkie miliony wydane przez real zaczynają działać.Myślę ze potrzebne jest kilka transferów jeden w obronie drugi w ataku moje propozycje : Bale + Neymar.
Ale do tego potrzebne są pieniądze których po prostu nie mamy...

0

0

Według mnie ocena messiego jest zbyt wysoka proponował bym 7.Fakt zaliczył asyste i gole z karnego,jednak że według mnie na początku meczu tak ok. do 20 min,gubił się troszeczkę i tracił piłki od czasu do czasu zbyt dużo chciał się kiwać jednak z czasem szło coraz lepiej ;)

0

Villa nie istnieje dawać SANCHEZAAA!

0

Ibra vs Barca! :D Oj będzie się działo :D!

0

omggggggg ja chce alexisaaaaaa! :o

0

Ehh i znowu 6zł do wydania na onecie ;o Tragedia z tym polsatem.

0

idealna godzina

0

Levante upadło :< szkoda również że po tej kolejce nie będziemy liderami :(
Byle do meczu. VeB!

0

wszyscy lecą po koszulkę xD!

0

Informuję iż Adriano(21) jest w dniu dzisiejszym kompletnie niewidoczny...

0

0

sanchez

0

za kogo wszedł keita ?!

0

ale sie wydarli xD

0

jakieś zmiany by się przydały..

0

bez daniego z milanem ;

0

Sędzia : Nje ma opj**la** się xD

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?