0

POLECAM! ORYGINALNE RZECZY FCB I NIE TYLKO! :)

http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5715991

0

ZAPRASZAM! ORYGINALNE RZECZY FCB I NIE TYLKO! :)
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5715991

0

sprzedam koszulki i bluzy z Barcelony wszystkie oryginalne z camp nou i sklepów nike. Bardzo dobre ceny np. koszulka wyjazdowa oryginalna z Davidem Villa z sezonu 2010/11 tylko 80 zł, ubrana może 4 razy.

0

Jego decyzja, mam nadzieje że będzie żałował i kiedyś wróci :)

0

Wierze w niego bardzo, mam nadzieje że w tym sezonie pokaże znacznie więcej niż w poprzednim :)

0

on już jest taki zmęczony biedak niech odrazu po prezentacji wraca do hotelu odpoczywać.

0

w języku hiszpańskim drużyna nazywa się Oporto a nie Porto

0

W BVB myliłby sie z Reusem:P

0

Jestem jak najbardziej na tak. Świetny bramkarz + jak widać nie będzie ciężko go kupić :)

0

SONG ALEXIS THIAGO GDZIE ONI SA TO JEST NIE NORMALNE BOZE

0

Ja tez sie uczę Hiszpańskiego juz 2,5 roku i co mnie tez kupią? Głupie gadanie...

0

on powinien zostac przynajmniej jeszcze na 2-3 lata

0

gdyby real nie oddał mistrzostwa w lutym to teraz by była walka do ostatniego meczu..

0

Alexis

0

Mam dziś urodziny i moim życzeniem jest gra od 1 minuty Alexisa oraz jak najlepszy jego występ potwierdzony oby nie jedną bramką :) Visca el Barca!

0

Bartek jestes popierdolony! Jak można mówić cos takiego! Banowac go!

0

On musi zostać !

0

TYLKO NIE ALEXIS :((

0

Byłem wtedy w kielcach na meczu ;)

0

Song to jest ta osoba której brakowało w Monachium

0

K*rwa nie umiecie czytać co to ma byc matoly głupie nie widzicie ze Messi nie moze zagrać całego meczu, gdzie tu wina Tito? Po co Messi miał grać kontuzjowany i grał od początku w Monachium to widzieliście jak to wyglada..

0

Żebyśmy jeszcze raz nie przegrali...

0

obrona wygląda tragicznie..
liczę na:
Valdes
Alves-Pique-Adriano-Montoya
Song
Xavi Iniesta
Alexis-Messi-Villa

0

matifcb1899
prosze ;

0

"Mats Hummels dogadał się z Barceloną. Teraz kluby negocjują cenę" !!

0

Alexis zamiast Tello.

0

Ludzie ogarnijcie sie wszyscy!!! O czym wy mówicie ze tito sobie nie radzi... On ledwo wyleczyl sie ze smiertelnej choroby! Kolejne gadanie ze alexis do dupy, w pewnym momencie sam ciągnął piłkę środkiem!! Messi widać ze nie był gotowy i zagrał na sile, trzebalo dać fabregasa a od 60 min puścić Messiego. Gdzie jest wiara w najlepszy klub swiata? Co z tego ze 4;0?! To jest Barcelona więc wszyscy głowa do góry! Wygramy 5;0 messi i reszta rzuci sie na nich jak wyglodniale psy! Vamos Barca!

0

a wydaje mi się odnośnie Xaviego ze będzie tak samo jak w poprzednim spotkaniu było z Iniestą tzn, jezeli bedziemy mieli dobry wynik dos santos wejdzie za niego ;)

0

haha co jak co ale obrone to mamy fajną haha Bartra i Adriano stoperzy będzie ciekawie i Alexis

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?