martinek07
Dołączył/a: marzec 2011
Bielsko-Biała
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Polecam :)
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5715991
0
POLECAM! ORYGINALNE RZECZY FCB I NIE TYLKO! :)
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5715991
0
ZAPRASZAM! ORYGINALNE RZECZY FCB I NIE TYLKO! :)
http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=5715991
0
sprzedam koszulki i bluzy z Barcelony wszystkie oryginalne z camp nou i sklepów nike. Bardzo dobre ceny np. koszulka wyjazdowa oryginalna z Davidem Villa z sezonu 2010/11 tylko 80 zł, ubrana może 4 razy.
0
Jego decyzja, mam nadzieje że będzie żałował i kiedyś wróci :)
0
Wierze w niego bardzo, mam nadzieje że w tym sezonie pokaże znacznie więcej niż w poprzednim :)
0
on już jest taki zmęczony biedak niech odrazu po prezentacji wraca do hotelu odpoczywać.
0
w języku hiszpańskim drużyna nazywa się Oporto a nie Porto
0
W BVB myliłby sie z Reusem:P
0
Jestem jak najbardziej na tak. Świetny bramkarz + jak widać nie będzie ciężko go kupić :)
0
SONG ALEXIS THIAGO GDZIE ONI SA TO JEST NIE NORMALNE BOZE
0
Ja tez sie uczę Hiszpańskiego juz 2,5 roku i co mnie tez kupią? Głupie gadanie...
0
on powinien zostac przynajmniej jeszcze na 2-3 lata
0
gdyby real nie oddał mistrzostwa w lutym to teraz by była walka do ostatniego meczu..
0
Alexis
0
Mam dziś urodziny i moim życzeniem jest gra od 1 minuty Alexisa oraz jak najlepszy jego występ potwierdzony oby nie jedną bramką :) Visca el Barca!
0
Bartek jestes popierdolony! Jak można mówić cos takiego! Banowac go!
0
On musi zostać !
0
TYLKO NIE ALEXIS :((
0
Byłem wtedy w kielcach na meczu ;)
0
Song to jest ta osoba której brakowało w Monachium
0
K*rwa nie umiecie czytać co to ma byc matoly głupie nie widzicie ze Messi nie moze zagrać całego meczu, gdzie tu wina Tito? Po co Messi miał grać kontuzjowany i grał od początku w Monachium to widzieliście jak to wyglada..
0
Żebyśmy jeszcze raz nie przegrali...
0
obrona wygląda tragicznie..
liczę na:
Valdes
Alves-Pique-Adriano-Montoya
Song
Xavi Iniesta
Alexis-Messi-Villa
0
matifcb1899
prosze ;
0
"Mats Hummels dogadał się z Barceloną. Teraz kluby negocjują cenę" !!
0
Alexis zamiast Tello.
0
Ludzie ogarnijcie sie wszyscy!!! O czym wy mówicie ze tito sobie nie radzi... On ledwo wyleczyl sie ze smiertelnej choroby! Kolejne gadanie ze alexis do dupy, w pewnym momencie sam ciągnął piłkę środkiem!! Messi widać ze nie był gotowy i zagrał na sile, trzebalo dać fabregasa a od 60 min puścić Messiego. Gdzie jest wiara w najlepszy klub swiata? Co z tego ze 4;0?! To jest Barcelona więc wszyscy głowa do góry! Wygramy 5;0 messi i reszta rzuci sie na nich jak wyglodniale psy! Vamos Barca!
0
a wydaje mi się odnośnie Xaviego ze będzie tak samo jak w poprzednim spotkaniu było z Iniestą tzn, jezeli bedziemy mieli dobry wynik dos santos wejdzie za niego ;)
0
haha co jak co ale obrone to mamy fajną haha Bartra i Adriano stoperzy będzie ciekawie i Alexis