0

po pierwsze: cesc powinien grać na pomocy, a nie jako fałszywa 9, po drugie: barca powinna bardziej się zastanowić nad przyszłością pedro, który fuksem strzelił gola w meczu z espanyolem, aby w następnym meczu ligowym nie umieć strzelić, to jest taki jeździec bez głowy że masakra...

0

siłę*

0

jest tyle napastników klasowych którzy mogą odejść ze swoich klubów to m.in. lewy, gomez, mandzukic, bony, giroud, aguero, rooney, chicharito, dzeko a my na sipe chcemy gwiazdeczke...
jesli santos i neymar chce to niech kisi sie w tym przecietniaku ligi brazylijskiej.

0

pierwszy gol betisu - zawala alba
drugi gol bilbao - zawala alba
pierwszy gol realu w ostatnim gran derbi w lidze - zawala alba
kto może odejść z barcy? - abidal ktory jak gra to gra nieźle
ta logika barcy z rosellem i tito na czele

0

czasami dobrze że są takie sezony jak taki bo po pierwsze: można pomyśleć głębiej nad zespołem, a po drugie: wychodzą sezonowicze, których nie cierpię
a to kogo potrzebujemy to:
- bramkarz bo valdes odchodzi
- stoper jak silva, hummels czy kompany
- pomocnik który by rywalizował o mecze w wyjściowym składzie albo za fabsa (propozycja 1: wymiana cesc za wilshere'a; propozycja 2: afellay'a cofnąć na pomocnika czyli na pozycję w której grał w PSV o ile się nie mylę)
- klasyczna dziewiątka jak lewy czy RvP
- neymar i jeszcze jakiś skrzydłowy (może zostawić cuencę albo bojana)
większą rolę w zespole powinni odgrywać młodzi tacy jak thiago, tello czy dos santos

0

Emencor
może były ręki ale sami komentatorzy mówili że tylko za jedną odgwizdali by karny,
po za tym alves i tak nie doskoczyłby do dante

0

ja nwm, sędziowie odpłacają się za półfinał z chelsea w 2009 roku czy co? mówić "far$a" za jeden mecz, to trzeba być debilem (mówiąc w wersji light)
poziom sędziowania w tym sezonie we wszystkich ligach to MASAKRA !!!

0

dokładnie, myślałem że tylko smuda robi zmiany pod koniec meczu, jednak się myliłem
tito pokazał że nie ma charakteru guardioli ani w jednym procencie
VeB

0

chciałbym żeby villa i tello zostali ze skrzydłowych, jeśli ma przyjść neymar i jeśli ma wrócić bojan i cuenca. Chciałbym żeby sancheza SPRZEDALI a pedro wypożyczyli i atak bd nie dopowstrzymania

0

barca powinna grać jak na barcę przystało, trochę odpuścili jakby zapomnieli o 2-2 jakby na parc des prince wygrali 3-0 i nagle się obudzili po bramce pastore. Cały sezon za nami, koniec sezonu przed nami a najlepsza gra to tylko mecz z milanem. Tito, chcemy więcej i kolejną ligę mistrzów !!!

0

czemu pedro?! wolę alexisa. chce zeby odszedł ale pedro też. Alexis pokazał że dobrze rozumuje się z cesciem i alvesem, a villa dobrze z albą, a pedro to taki jeździec bez głowy

0

jprdl, jakby nie można było pokazywać na ekranach na stadionie czy faul był czy nie, albo tak jak w tenisie a UEFA się pieprzy z taką technologią jak goal-line gdzie takich sytuacji jest o wiele mniej niż o kontrowersyjnych faulach czy gole ze spalonego

0

ronaldo przecież zdobył 20 drużynom, bo jeszcze swojej (mecz z granadą przegrany przez real 0-1)

0

VILLA XAVI MESSI
skończ spamować, bo błysnąłeś "intelektem" i teraz wszyscy na cb najeżdżają. Musisz powiedzieć teraz coś mądrego, choć to pewnie dla cb trudne :)

0

prorokk ma rację, zwłaszcza, że alexis nie pokazuje, że nadaje się do barcelony, chociaż ostatnio może zaimponować. Moim zdaniem powrót do włoch byłby dla niego korzystny. Jeżeli jeszcze ma tello wejść do 25 zawodników to wypozyczyłbym pedro, bo ostatnio gra nie za dobrze :)

0

Moim zdaniem, to jak już karać to max na 2 mecze, 4 to juz przesada. Chociaż być może się ogarnie. Dla mnie gra słabo ostatnimi czasy. Ostatni akapit to udowadnia. Gdyby wróciła forma taka, jaką pokazywał w pierwszej połowie ubiegłego sezonu, byłoby ekstra.

0

vilanova powinien byc puszczany na glosno mowiacym podczas meczu zeby ogarnal naszych, bo roura zachowuje sie jak smuda (glownie siedzi na lawce a jak stanie to ryczy na sedziow albo ma dreszcze)

0

to tylko statystyki, liczy sie terazniejszosc, trzeba czesciej puszczać ville lub tello a mniej pedro czy fabregasa, don andres powinien wrocic na pomoc
barca obecnie totalnie zawadza i musi tito z rourą cos powymyslac bo brak przeciwnika
blaugrana boi sie stracic pilki przez dalekie podania a traci rozprowadzajac atak pozycyjny, w dodatku ta obrona, moim zdaniem powinien dac troche pique odpoczac, tyle meczow pod rząd z 90 minutami
kiedys uwazalem ze to barca jest najlepsza w wyprowadzaniu szybkich kontr np przez krzyzowe podania, teraz juz tak nie jest i zaczynam sadzic ze w tych kwestiach to real jest lepszy, wiec powinnismy pokazac ze caly czas jest w tej kwestii najlepsi

0

aneta98
alba? na bramke? zawalil przy drugiej bramce ronaldo, nie dosc ze nie kryl go to jeszcze kiedy chcial zablokowac strzal cr7 to sie obracal
pempo13
masz 100% racji

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?