1

Wróżbita XD

4

Benzema i Bale wyżej od Rakiticia XDDD to pokazuje ile te plebiscyty są warte

0

Zajeżdżajmy Rakietę dalej :)))

0

Chyba rocku XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Jeszcze raz usłyszę, że mieliśmy w poprzednim meczu problemy z Cancelo to chyba coś mnie trafi...

1

Dekoracja (fr. décoration) - zachowanie Dembele dzisiaj na boisku

1

Biedny Rudzki :(

16

Nawet studio w TVP jest lepiej zorganizowane i ogólnie lepsze niż w Polsacie...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kiedy Twoją taktyką jest granie skrzydłami (jak jestesmy chociaz przy piłce XD) i wrzuty w pole karne, ale nie grasz skrzydłowymi...

0

0

Dajcie mi komentatorów nc+... Komentarz Polsatu zupełnie bez emocji...

0

Choć nie lubię Ronaldo zbytnio, to muszę stwierdzić, że ta reklama fify 19 z jego udziałem jest zajebista haha

0

Ja wiem, że teraz wylewa się wiadro pomyj na Valverde, pewnie jest też u niego sporo winy, ale nikt nie zauważył, jaki Leganes grało antyfutbol w obronie? Bronienie na 30m, zagęszczony środek. A atak polegający na kontrach i błędy w obronie Barcy.

0

No wieczór miodzio! Barca wygrała, Live wygrało no i jeszcze Polska 3:1 z Bułgarią i 1. miejsce w grupie z kompletem punktów. Panie i panowie: można spać spokojnie!

1

Nie da się słuchać tych komentatorów na Polsacie... Bez jakiejkolwiek werwy

0

Lub Arthur

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Rakitić oddycha rękawami, a on zmienia Dembele, ech... Martwię się, że Rakitić będzie w drugiej połowie sezonu zajechany, podobnie jak Paulinho w zeszłym sezonie

1

Rafinha jest lepszy przy prawej stronie, pokazywał tu u Enrique, ale bardziej irytujące jest brak odpoczynku dla eksploatowanego Rakiticia kosztem Busiego, który szybko zszedł w meczu reprezentacji. Ale liczę, że Barca się obudzi w drugiej połowie jak zawsze!

1

Jak ja uwielbiam duet Twarowski-Nahorny !!!

0

Wyszukaj po prostu Sky Sports, bo to jest na części discover

0

Fajna sprawa, Sky Sports wrzuca na snapchata skróty meczów

1

Moim zdaniem dobrze, że Coutinho zmienił akurat Semedo, nie dlatego że nie lubię Portugalczyka, ale pod względem taktycznym trzeba było coś zmienić. Semedo oczywiście kilka razy zanotował świetne odbiory jest lepszy w defensywie od Roberto, ale do ofensywy częściej włącza się Sergi, a na rywala ustawiającego autobus trzeba było więcej takiego włączania się.

8

Kurłaaa gdyby Dembele skrucil ten urlop to by to sczelil

22

3 lata z Hajto w LM :)))

0

Nareszcie! Leo dawno tak nie strzelał

2

Czy tylko mi się wydaje czy ktoś na fleciopodobnym instrumencie gra Bella Ciao? XDD

0

Także jeśli chodzi o filmy to czasem można coś fajnego zobaczyć na Canalach+Film itd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?