messiistheking
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ewidentnie Moracie się Benzema włączył XD
2
Jako kibic zarówno Barcelony, jak i Liverpoolu, jestem rozdarty, jeśli chodzi o transfer Coutinho. Wolałbym, żeby do nas przyszedł latem :/
4
Czyli Real na Besiktas, a my na Bayern, róbcie skriny XD
1
Z awansem Aleñi (mam nadzieję) i powrotem Rafinhi, Andre Gomes nie ma czego już w Barcelonie szukać :)
1
Luis "Offside" Suarez
0
Powiem Wam szczerze, że Jach mnie nie zachwyca. Cały czas w pamięci mam te Euro U21 i ja bym poczekal jednak nad zachwytami.
6
Valverde pewnie czyta La Rambla, bo dał taki spoczko składzik :D
2
Epika liryka Liverpool...
6
Ja bym odstawił Suareza i Pique na takie 2-meczowe trybuny. No ale cóż, ja to ja xd
5
Czy uważacie, że słusznie Ernesto odrzuca Paco w wystawianie składu? Moim zdaniem nie powinien go tak odrzucać, zwlaszcza, że przed przerwą reprezentacyjną Suarez był zdecydowanie pod formą
13
6:1... PSG lubi to :))
0
Kurcze, Kamiński w Stuttgarcie gra każdy mecz 90 minut, mógłby chociaż na tą końcówkę go wpuścić :/
1
Tak sobie oglądam mecz Manchesteru United i powiem Wam, że to z jaką lekkością i dokładnością, a przede wszystkim częstotliwością przerzuca piłkę Matić, to nasz Crackitić może się tylko uczyć :P
4
Denerwuje mnie ta taktyka, że Suarez przechodzi do skrzydła. Nic z tego nie ma. Uważam, że najlepsze ustawienie byłoby Messi-Luis-Denis. Co nie oznacza, że el Pistolero jakoś tak nijako z formą u niego ostatnio :/
1
Od kiedy przestała mówić "masakracja" :p
39
Bardzo mi przeszkadza to, że w składach na ten sezon pomija się (czy w mediach, czy przez kibiców) Rafinhę. Solidny pomocnik, mogący grać na skrzydle, członek wyjściowej 11stki w pamiętnej remontadzie z PSG, a do tego wychowanek Barcy...
8
Dobrze, że tego Bellerina nie ściągnęliśmy tylko Semedo :D
4
Real się chyba za dużo Barcelony naoglądał... XD
0
Z pozyskaniem Paulinho szanse wzrosły o 23% :)
0
Zarząd zarządem, ale Valverde nie mógł powiedzieć Bartkowi "nie, będę stawiał na Sampera"? Boli mnie ten przepych w środku pola...
0
Najgorsze: postawa w defensywie. W atakach Realu były widoczne dziury między pozycjami w Barcelonie...
3
Około 15 lipca 2017 roku w równoległej rzeczywistości
Neymar: "Nie czuję sie dobrze w Barcelonie. Dziękuję klubowi za to, jaką obdarzył mnie opieką. Osiągnąłem juz z Barcą wszystko, teraz czas na Paryż". Kibice na calym świecie w 90% piszą, że go rozumieją, że szanują jego decyzję i że tego, co zrobił wraz z Messim i Suarezem u boku, nigdy nie zapomną.
3 sierpień 2017 rzeczywistość
Po niecałym MIESIĄCU cackania się z klubem, kibicami, kiedy nikt nie chciał nawet doprowadzić do myśli, ze takie cos moze sie stać, Neymar postanowił, że odejdzie z Barcelony i we "wzruszającym" filmiku pożegnał się z klubem i kibicami, mówiąc, że czuł sie wspaniale, jak w domu, kocha swoich przyjaciół w Barcelonie, a teraz ich zostawia, poszukując wyzwań w P$G (!)
Na prawde nie umiał tego zrobić w nieco ładniejszym stylu? Nie dziwie sie, ze Gaspart porównuje go do Figo. Powiedział to, co dokładnie większość myślimy.
0
Tymczasem Sergi Roberto łamie serca...
Fajny ten instasnap Pique XDD
0
Odchodząc trochę od tematu Neya, to nie wiem czy słyszeliście, ale Liverpool chce ściągnąć za 70 mln Naby'ego Keite z RB Lipsk. Mam więc pytanie do fanów Bundesligi. Czy ten zawodnik jest tak dobry, zeby tyle za niego wykładać?
Tak, wiem, wiem, ostatnio duzo pytań zadaję :p
0
Mam pytanie jak to jest z tą klauzulą? Klub MUSI zaakceptować ofertę jesli jest >= klauzuli? Ale zawodnik na przykład moze się nie zgodzić?
0
Co ten zarząd odwala, to się w głowie nie mieści... Czy oni w ogóle złożyli oficjalną ofertę za tego Verrattiego czy dalej czekają na wywarcie presji? To klub powinien się starać o piłkarza, a nie piłkarz o klub, czy do głowy Bartka to kiedyś dojdzie?
6
Wytłumaczy mi ktoś, czemu szanowny pan Dorna nie daje w pierwszej 11stce w bramce Drągowskiego, tylko tego (muszę to powiedzieć) cieniasa Wrąbla... Wiem, że nasza gra jest jaka jest, ale to, ile on błędów popełnia, woła o pomstę do nieba!
0
Czy ktoś, kto ogląda mecze Ligue 1, a konkretniej drużynę z Nicei, może wystawić mi rzetelną opinię gry JM Seriego? Ponieważ oglądałem go na youtubie i wydaję mi się, że mogą być z niego ludzie, o ile już nie są :P
12
Chyba się zdenerwowali na artykuł, że tylko Umtiti to wartościowy transfer XD
6
Ludzie, awans mamy, wyje*** PO TRYPLET! VAMOS!