9

"Militarne te mistrzostwa, Granat w Rosji, Mina w Kolumbii" Jacek Laskowski
Ten komentarz to najlepsza rzecz w tym meczu, zdecydowanie.

0

Moim zdaniem Ulatowski jest najmądrzejszy w tym studiu TVP. Nie wiem czemu, ale na Tomaszewskiego nie umiem patrzeć, a co dopiero słuchać XD

0

18 minut a Di Maria ani jednego dobrego zagrania, tragedia...

5

Komentatorzy zaraz powiedzą, że Courtois powinien w ogóle złotą piłkę dostać XD

1

A może lepiej Mine zostawić? Hmm

0

Ten sędzia najpierw nie dyktuje karnego dla Szwecji za rękę Chicharito, a teraz za to dyktuje, gdy napastnik Szwecji ewidentnie szuka nogi Moreno. Śmieszne troszku

13

Właśnie skończyłem 1. sezon La casa de papel i powiem jedno:
Una mattina mi son svegliato,
o bella, ciao! bella, ciao! bella, ciao, ciao, ciao!

0

Panama strzeliła tyle samo goli, co Polska i nie powiedziałbym, ze w trudniejszej

3

Na euro i w eliminacjach potrafiliśmy grać piłką po ziemi, do przodu, bez j***nych świec na Lewego. A gra na mundialu? Gra wzdłuż boiska do najbliższego zawodnika do tylu najlepiej, piłka do bramkarza i wybicie. Zero taktyki. Zero gry. Zero jakości. Po prostu jedno wielkie g***o. Najsłabsza druzyna mundialu, może tylko słabszą jest Panama.

2

Powie mi ktoś, po co wgl w tych meczach towarzyskich próbowaliśmy tego systemu gry z 3 obrońcami? Nic to nie dawało, a jednak wałkowaliśmy i wałkowaliśmy tą taktykę. Myślę, że przez to Nawałka i zespół zupełnie zapomnieli jak to się grało 4 obrońcami. System, który pomógł nam niejako odnieść w miarę jako taki sukces na euro, gdzie pech sprawił, że odpadliśmy.
Wyszliśmy zupełnie bez taktyki....

5

Podaj piłkę do Messiego, nie pokazuj się na pozycje, bo przecież on cos wyczaruje. Ja rozumiem hejt na niego i że Ronaldo ma już 4 bramki na koncie, ale popatrzmy na tą różnicę: w Portugalii pomoc to Moutinho, Bernardo, Carvalho, a w Argentynie jakiś Acuña, Enzo Perez, Meza... Bez pomocy nie ma drużyny, Polska swoją drogą to pokazała w meczu z Senegalem.

0

Pepe odbil piłkę głową i się za nią złapał XD
Costa może użył łokcia ale bylo widać aktorstwo Pepe

0

Nie mogą zrobić czegoś podobnego jak z Grimaldo!

15

Ludzie, Coutinho pod koniec miał dużo strat i fauli, więc EV postanowił go zmienić +u Kloppa, mimo ze byl podstawowym zawodnikiem, tez rzadko dogrywal do końca, szybko go Niemiec zmieniał.

Polecam serdecznie zobaczyć tabele La Ligi i policzyć różnice punktów miedzy pierwszą a drugą drużyną i sprawdzić KTO JEST TĄ PIERWSZĄ DRUŻYNĄ, polecam także zobaczyć drabinki LM i PK.

Z oceną za ten sezon i za działania Valverde polecałbym poczekać do końca sezonu. (Ech, tak prosto to brzmi)

Pozdrawiam ;)

3

Mam złą wiadomość: Own Goal chyba przeszedł do Bayernu :/ (choć druga bramka zapisana na konto Thiago)

0

A mówiłem tacie, że spokojnie, jak Korei się udało 2 gole strzelić w 2 minuty Polakom, to Barca z Sevillą też może to zrobić ;)
Jak mawiał świętej pamięci Kazimierz Górski: "Póki piłka w grze, wszystko zdarzyć się może"

0

Chwila, nad czym chce się skupić? XD

16

A pamiętacie z Titaniciem? ❤

0

Oj gdyby tak sie przewrocil Kucharczyk to pewny karny hehe

1

Mówicie frajerzy roku, a przepraszam, kto ma już prawie dublet na koncie w tym sezonie w jednej z najlepszych lig świata... XD

0

Mam nadzieje, że się obudzą, bo od kilku meczy sądzą, jakby mecze same się wygrywały. Valverde? Uważam, że decyzje personalne pozostawiają wiele do życzenia, co nie zmienia faktu, że pilkarze grali po prostu słabo :/

42

Dla kibiców Realu powinni pokazywać reklamę "How was Catalonia?" XD

1

14

Denerwuję mnie gadanie, że gdyby Willian strzelił gole wtedy, kiedy były słupki to by było 3-1 i by było pogrzebane. Każdy widział jak Chelsea siadła po golu przez nich strzelonych, gdyby pierwszy "słupek" wleciał, kto wie, czy by wpadly następne bramki. Przypominam, że słupek to strzał niecelny ;)

3

Podsumowując decyzje personalne Unaia Emery'ego:
Lamerski trener lamerskiego klubu

8

Jak kupić gorszą obronę za 75 mln £ #liverpool

1

Gdyby był faul to by musiał być rzut wolny bo domniemany faul był przed polem karnym

0

Cules, muszę się uzewnętrznić. Studniówka to niezapomniana i wspaniała impreza! Strasznie mnie dołuje to, ze się ona skonczyla i, co gorsza, pewnie takiej imprezy już nie będzie :(

13

Uważam, że na dzisiejszą porażkę złożyło się wiele czynników:
- przede wszystkim skuteczna taktyka Espanyolu, szacun dla Quique
- brak czerwieni dla Aarona
- zejście z boiska Paulinho, który, moim zdaniem, świetnie spełnia założenia taktyczne Valverde
- niewykorzystany rzut karny
- słaby mecz skrzydeł: Aleix i Denis byli beznadziejni, ktoś niżej porównał ich do pingwinów, nawet dość trafnie :D uważam, że jednak bardziej Aleix był do zdjęcia, po za tym Rafinhe dobrze pamiętamy z występów na mniej więcej podobnej pozycji, ale widocznie taki taktyk jak Valverde miał na to plan

Ogólnie to kiedyś taki mecz musiał nadejść, jak powiedział Busi. Dobrze, że akurat w pierwszym meczu na wyjeździe.
Pozdrawiam. VeB

0

Halo halo gdzie Messi, Suarez, Paco i Rafinha? :c

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?