0

Gruby a szybki XD Cóż on zrobił!

2

Kiedyś oglądanie La Ligi było wielką przyjemnością. Kontrowersje oczywiście były, ale nie aż tyle. Teraz to się robi śmiechu warte i coraz mniej przyjemności. A osoba samego Tebasa jest mocno wku*** i te jego wypowiedzi...

1

Właśnie oglądam dokument na Canale+ "Barca. Prawidziwa historia FC Barcelony". Bardzo dobry, nawet zajebisty dokument. Jednak powiem Wam, że, kiedy patrzę na strzelającego, trenującego i wypowiadającego się Johanna Cruyffa, mam płacz w oczach. Na młodego Tito też się nie da patrzeć normalnie. Czemu tacy wybitni ludzie musieli tak wcześnie nas opuścić...

3

Jak Real miał w tym sezonie kompleks żółtych koszulek, tak teraz Barca ma kompleks niebiesko-białych koszulek XD

11

Takie małe nawiązanie do genialnego sezonu 2014/15:
Barcelona vs drużyna Guardioli 2k15 5:3
Barcelona vs drużyna Guardioli 2k16 5:3
Jak się wtedy sezon zakończył każdy pamięta, taki mały optymistyczny akcent do nie za bardzo optymistycznego meczu ;)

29

Uważam, że duet na środku obrony Mascherano-Mathieu nie ma racji bytu. Pamiętam jak razem grali w 2014 roku we wrześniu vs PSG i Barca straciła 3 bramki m.in. po błędach w defensywie i już nie pamiętam czy później Lucho dawał ich do gry razem. Wczoraj oboje robili błędy w ustawieniu itp. A Aleix udowodnił, że następny mecz zagra w CdR, bo Sergi zjada go na śniadanie. Digne chyba najbardziej na plus z obrońców, choć też szału nie ma, ale widać, że coraz bardziej rozumie filozofię Barcy.
Roberto-Pique-Umtiti-Alba - tak powinna wyglądać podstawowa formacja obronna i mam nadzieję, że taką zobaczę w meczu z Celticiem ;)

1

Alberto chyba sygnał do mózgu, do tej antenki na głowie nie doszedł...

6

Wielu ludzi się zastanawia, po co nam ten Andre Gomes.
Po pierwsze: w ubiegłym sezonie Enrique rzadko robił zmiany, gdy drużynie nie szło. Powód? Nie było zbyt wiele zawodników ofensywnych na ławce rezerwowych, bo tylko był Arda i Munir, ale wiadomo jak to z formą tych dwóch bywało. Teraz być może będzie miał w obwodzie Denisa, Vietto/Gameiro i Gomesa, w dodatku jeszcze Turana (coś czuję,że Turek jeszcze pokaże, na co go stać ;))
Po drugie: jeżeli Portugalczyk podoba się trenerowi, a ten widzi dla niego miejsce, to nie pozostaje nic innego, jak zaufać trenerskiemu nosowi Lucho i zobaczyć, jak to będzie wyglądało podczas sezonu, żeby ocenić czy transfer dobry czy zły.

Dziękuję za przeczytanie moich wypocin :D

6

Brawa dla Polaków!!! Pokazali na tym turnieju że liczą się w europejskiej piłce, o czym dawno nie mogliśmy tego powiedzieć! Uważam, że zostaliśmy skarceni dzisiaj za minimalizm, kilkanaście podan na własnej połowie nie robiących żadnego skutku. MVP meczu? Renato Sanchez. Bayern kupując go zrobił wielki interes na lata. Karne to były są i będą loterią, na to już nic nie poradzimy. To samo czuło Atletico, to samo czuli Argentyńczycy czy nawet Szwajcarzy.
No to teraz nie pozostaje nic innego jak walka o mundial!

6

Pozdrowienia dla użytkowników fcbarca.com z Camp Nou !!!! :D

0

Mam pytanko, skoro Alves może odejść za darmo, to znaczy, że w tym roku kończy mu się kontrakt czy jak to wygląda?

6

Ja wiem, czemu Messi daje karne Suarezowi, ale nie powiem.

3

Tak na prawdę lepiej teraz niż w finale Ligi Mistrzów. Już kilka meczów z rzędu grali poniekąd od niechcenia, licząc, że gole same przyjdą. Było widać, że kiedyś dzień przerwania passy nadejdzie, już było blisko z Villarrealem - tylko szkoda, że z Realem u siebie, ale nic. Trzeba teraz się skupić na Atletico.
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce!
VeB

0

Chyba wiem, co będę robił w Walentynki :)

0

Nc+ przegrało, ale jest możliwe, żeby kanały Eleven były na tej platformie?

0

MD zdecydowanie lepszy skład, tylko nie pasuje mi w nim obecność Munira, bardziej bym dał szanse Sandro, a Roberto to powinna być jedna z ostatnich szans na lepsze zaprezentowanie się, bo jak na razie to jest "zapchajdziura" w składzie Barcy. No ale to Lucho zdecyduje, kto ma zagrać, a kto nie,, on prowadzi treningi :D

0

Na tym zdjęciu na górze Lucho wygląda trochę jak Justin Timberlake :D

0

Jak czytam te komentarze to mnie po prostu powalają. Poza liczbami goli czy asyst liczy się też gra! Fabs to pierwsze połówki sezonów, jak pisał redaktor, bo w drugich stał jak drewno, a Sanchez to ostatni sezon miał całkiem całkiem - przegląd pola, wykańczanie, ale ogólnie to najbardziej mnie denerwowała spora liczba strat z powodu nieudanych dryblingów i uważam że 40-50 mln to odpowiednia cena za niego. Tym bardziej oboje słabo grali w lm. Jak dla mnie to Suarez to będzie o ile już nie jest świetny transfer a Rakitić jak na razie gra w kratkę ale to czas pokaże ;)

1

Potrzeba Verattiego i/lub Pogby...

0

Tylko Zubi kupuje zawodnika z taką kontuzją :)

0

Na tą informację odpowiem: Rafinha, Roberto, Halilović, Samper, Gumbau, z wypożyczenia wraca Denis :)

4

Ronaldo wyprzedził Messiego o 3 gole... chciałbym widzieć też stastatystykę, ile z tych goli było z karnych :)

0

W sumie, na te pół roku to czemu nie. Wrócą bardziej doświadczeni i dadzą do myślenia Enrique w następnym sezonie (jeśli nada będzie trenerem, a myślę że będzie)

2

A za rekordy? Za wicemistrzostwo świata? Za MVP Mundialu, które moim zdaniem się należało? Kryśka to, że strzela często, gdzie dość duża część z wapna, nie jest aż ważne w mojej opinii. Nic nie grał na mundialu, nic nie grał w finale LM.

6

No na Messim nawet fajnie to wygląda, ale... to nie to samo. O wiele bardziej podoba mi się projekt Pumy.

1

Na sankcje na transfery i zastanawianie się nad przedłużeniem kontraktu Pedro odpowiem: Deulofeu, Adama, Sandro, Dongou, Munir :)

0

Czemu Mascherano jako stoper? Nie rozumiem tego.... choć może dlatego ze większość roku grał na tej pozycji, ale teraz już wraca na szczęście na DP

0

A kiedy będzie glosowanie na top 11 roku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?