messiistheking
Dołączył/a: luty 2013
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
Bardzo przyjemnie ogląda się mecze ze ścieżką dźwiękową
1
Wydaje mi się, że Umtiti od przyjścia Dembele jakoś tak zalicza dołek, jeśli chodzi o przygotowanie się do treningów, przygotowanie fizyczne, motywacje. A szkoda, bo SU23 w formie mógłby być spokojnie w Top 3 najlepszych stoperów na świecie :/
1
Na ile Ramos miał zawieszenie? Znając hiszpańskie realia, to pewnie z 2
0
To był sezon, w którym pokochałem piłkę nożną, wcześniej ograniczałem sie tylko do zbierania albumów z Panini :D W takiej Barcelonie się zakochałem i miłość pozostaje do dziś. Tęsknie za tą poezją futbolu, za tymi emocjami, które wywoływały każde mecze...
23
Bardziej czuję emocje, oglądając ten mecz z 2005 roku, gdzie wiem co się wydarzy niż oglądając wszystkie mecze Barcy w tym sezonie
0
Widać, że Semedo się męczył za Valverde - nie miał takiej wolności na wychodzenie do przodu. Od razu lepiej to wyglada.
Co do meczu, to w końcu De Jong i Fati na pozycjach, na których się czują najlepiej.
0
@Esteban_ nie zapomnijmy o golu z United, łezka się w oku kręci
1
Firpo nie gra, bo jest kolejnym zawodnikiem, którego chce zniszczyć Valdek czy ma kontuzje?
0
Zapomniałem to napisać bezpośrednio po meczu Barcy.
Jest to całkiem niezły wynik jak na grę w 10
( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Ale że tak bez przykucu
0
Witam, Ramblowicze!
Jest jakaś la-ramblowa liga Fantasy Premier League? Z chęcią bym się dołączył
4
Możemy ściągać Griezmannów, De Jongów ale Own Goal to jest jednak niezastąpiony
Maitland-Niles właśnie zostanie hitem Facebooka.
A Polacy śmiali się z samobója stopera Piasta XD ten jest o wiele lepszy XD
0
Czułem się przez chwilę "back in time" jak zobaczyłem "16 Busquets" w składzie Barcy na azjatyckie tournee. Później doczytałem "O." przed nazwiskiem i było wszystko jasne XD
1
Taki Perez by wyciągnął za takiego Łunina 50 mln a my robimy wymianę 1:1 za Neto XD
2
TAK WYGLĄDA DZISIEJSZA PIŁKA NOŻNA powtórzone po raz n-ty XD
0
Oby jak najwięcej meczów w tych koszulkach!
8
Marzy mi się taka pomoc w Once de gala w przyszlym sezonie:
De Jong-Arthur-Coutinho.
Raczej EV na oczy nie przejrzy niestety. Może jak wróci z wakacji to Bartek mu je wydłuży zwolnieniem...
Nadzieja matką głupich :(
0
Czy tylko ja tak mam, że jak ogladam najlepsze komentarze to moze z 15 jest kolejno od najlepszego w dół a później totalna losówka?
18
"Problem polega na tym, że kiedy siły oby klubów się równoważą, to Barça musi bardziej postawić na boiskową dominację.""Nie jest takie ważne, czy gramy w ustawieniu 4-4-2, czy 3-4-3. Ważniejszy jest pewien określony model gry. System może się zmieniać w czasie meczu, model nigdy. "Moje 2 najbardziej ulubione wypowiedzi Xaviego z tego wywiadu. I jakie znamienne...
13
Może i z Evertonem się nie udało Martinezowi, ale przeszedł do The Toffees z Wigan, z którym wygral któryś z pucharów w Anglii i grał w LE. W Evertonie widać, że chciał coś pokazać, ale nie wyszło. Belgia spisuje się dobrze za jego kadencji i skoro potrafi zarządzać Hazardem, de Bruyne czy Kompanym to tak samo będzie umiał zarządzać Messim, Suarezem czy Pique. Może daleko idące wnioski, ale mógłby byc to na pewno bardzo ciekawy "trenerski" transfer w oczekiwaniu na Xaviego. I wydaje się też żywszym trenerem niż pan Ernest, a jego drużyny prezentują żywszy futbol.
5
Kibice Realu v2? XDDDD ciekawe spostrzeżenie, mógłbyś wyjaśnić?
11
Kibice Barcy w tym momencie:
https://i.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/027/475/Screen_Shot_2018-10-25_at_11.02.15_AM.png
2
Wydaję mi się, że gdyby nie spalony, gol byłby uznany. Sędzia odgwizdał spalony, nie faul. Zawodnik Ajaxu stał na linii potencjalnej interwencji Courtoisa, nie mógł zakopać się pod ziemie nagle. Też byłem na początku zbulwersowany, ale po głębszym zastanowieniu to jednak dobra interpretacja. Po to jest VAR w końcu.
2
Naszła mnie pewna myśl na temat Coutinho, uwaga, troszkę się rozpisalem.
W Anglii kibicuje Liverpoolowi od dłuższego czasu i staram się nie przegapiać żadnego meczu. Wahania formy u Cou były dość widoczne, a Klopp czesto go zmieniał w 60. minucie, niezależnie od wyniku. Moim zdaniem, jego najlepszym okresem było za czasów Brendana Rodgersa, kiedy posyłał przepiękne podania prostopadłe (grał wtedy na pozycji nr 10).
Wiadomo, przyszedł Klopp i zmienił taktykę z 4-2-3-1 na 4-3-3 przesuwając Coutinho na skrzydło. Zmienił niejako swoje granie i poprawił swoje firmowe zagrania z zejścią na prawą nogę. Uważam jednak, że przy potencjale ofensywnym Barcelony warto spróbować z ustawieniem Coutinho na pozycji nr 8, o czym wspomina mnóstwo użytkowników tej strony.
Liczyłem, że mając u boku Inieste czy Messiego Cou skonczy z wahaniem formy. Zawodnik jednak ma ogromny potencjał, a forma z poprzedniego roku (pol sezonu w Barcy i Mundial) napawa optymizmem, że wroci do najlepszej swojej formy. Potrzeba tylko cierpliwości, wiadomo, że ciąży na nim cena, ale podobnie bylo na początku sezonu z Dembele, a teraz większość ludzi widzi go w once de gala.
2
Wiem, że mogę zostać wyśmiany, ale jak to wyglada z Arkadiuszem Milikiem? Od zawsze brał czynny udział w grze zespołu, a jak miał formę kręcił fajne liczby wydaje mi się.
9
Francuski nastapnik?
2
Pyknąć Levante 4-0 i po problemie XD
0
Nie robię rozeznania, bo wiem, że na La Rambli jest taki wszechwiedzący człowiek jak Ty, który mi wszystko wytłumaczy :)
2
Też uważacie, że niewykupienie praw transmisji do Puckaru Króla przez polskie telewizje jest trochę niezrozumiałe? Mecze Realu i Barcy ogląda naprawdę dużo kibiców. Taka sytuacja jest chyba po raz pierwszy od niepamiętnych czasów. Szkoda
0
Ech, trzeba było sobie kawkę zaparzyć w przerwie