0

Słuchajcie, nie ma co, transfer kwestią godzin !!!!

4

Richarlison obrońca XDDDD Gołowin skrzydlowym XDDDD

4

Powiem Wam, oglądałem dziś mecz Górnika z Koroną, teraz oglądam sparing Liverpool-BVB... To jest niepojęte, jaka to jest różnica poziomów. Na lige polską naprawdę nie da sie patrzeć, niestety...

0

Wygląda na to, że jeden z dwójki Paco/Munir zostanie. Jak uważacie, kto powinien opuścić Barcelone i dlaczego?

3

Szkoda, że teraz patrzą na osiągnięcia drużynowe w Złotej Piłce, tak to w sezonie gdy wygrała CeRka a Bayern LM (2013) to ZP dostałby Ribery, no ale wtedy Cris poprowadził Portugalię do mundialu w barażach to przecież 2 mecze sie bardziej liczą, tak jak chyba w tym roku liczy się mecz z Hiszpanią no i gole w LM...
~odwołanie do jednego z artykułów na stronie

1

Karius gra we Francji? XDDD

1

Oficjalnie: Zidane przekazał swoją czakrę rodakom

3

Czy koleś "looking forward" przetłumaczył "patrzymy do przodu" czy mi się wydawalo? XD

0

Jak wszyscy chcą pokazać teściowi ze są Francuzami z krwi i kości

0

Ktoś oglądał film "Za jakie grzechy, dobry Boże?" Gdy słyszę hymn Francji od razu mi sie przypomina jedna ze scen XD

1

No i mamy swojego Arturito!

0

NeymarGate, Gomes, Douglas, Paulinho, Paco, Denis, brak umiejętności sprzedaży, sprzedawanie za pol darmo, cos pominąłem? XD

27

Prezes Guangzhou - PG
Mistrz Barto - MB
Lato 2017
MB: konicziła ziomek, chce Paulinho, ale za mniej niz 40 mln
PG: niestety nie mogę, ale jedyne co mogę zrobić to sprzedać Ci go za 40, a po roku go wypozyczymy, a po 2 latach MOŻE za niego zapłacimy 50, zgoda?
MB: o kurde, jaka okazja, done deal
#MistrzBarto #wtf

0

Paulinho - na początku za transfer tego kolesia ucierpiał zarząd, ze jakiego to grajka znowu nie sprowadzają, a kiedy w końcu odpalił, klub go WYPOŻYCZYŁ znów do Chin. Mam nadzieje ze chociaż te 50 mln jest obligatoryjne, żeby nie było jak z Rafinhą. Nie jestem fanem wypożyczeń.

10

Tak swoją drogą, tez czujecie, że Ronaldo ogłosi decyzję dzień po finale mundialu? Wtedy oczy całego piłkarskiego świata nie będą skierowane wyłącznie na mistrzów świata, ale także na portugalską gwiazdeczkę.

0

No przecież ja nie neguje jego umiejętności :p chodzi mi raczej o karne, i co prawda podczas meczu z Danią nie strzelil, ale w seriach już mu się udało, ale trzeba tu mówić o dużym szczęściu, bo bramkarze mieli te strzaly na wyciągnięcie ręki

11

Patrząc po ostatnich meczach Chorwacji i po wykonywaniu ich karnych mam 2 wnioski:
1) Modrić ma jeszcze ten słynny pakt z diabłem
2) Rakitić na rzuty karne w Barcelonie! Koleś nie ma ukladu nerwowego, 2 razy podchodzi jako ostatni do karnego i je trafia z taką pewnością.

0

To ten z Moskwą?

1

Jak nie chcą trzymać Miny, to niech go chociaż tylko wypożyczą, nie sprzedają...

26

Nie chciałbym z Laskowskim grać w państwa miasta, bo bym przegrał XD

0

72%, ale z tego matura najtrudniejsza od wielu lat, więc się nie dziwię

19

Tylko 3% osób przystępujących do matematyki rozszerzonej napisało lepiej z tego przedmiotu! Zajebiście !!!

0

Moim zdaniem belgijski Moussa Dembele to jeden z najbardziej niedocenionych zawodników. Powinien grać od pierwszych minut, on tą grę układa.

2

Idź, miń, strzel jak Haraguchi

4

Kto daje Strejlaua do komentowania... Z całym szacunkiem, ale gościu zupełnie się do tego nie nadaje

0

A no fakt, nie napisałem od kogo. Chodziło mi o Pjanicia. Arthur to znak zapytania. Aleña długa kontuzja i brak sezonu przygotowawczego. Thiago ma dobre sezony za sobą w Bayernie i ma te słynne DNA.

13

Moim zdaniem, pierwszym i zdecydowanie tańszym wyborem na pomoc powinien być Thiago. Zwłaszcza, gdy Paulinho opuści Barce, wtedy będzie go można kupić za cenę Paulinho+Digne (jeśli oczywiście media mają rację co do żądań Bayernu).

0

O północy wyniki

13

Ja po wynikach z matury XDD

1

A bym se obejrzał taką Barcę z takim Leganes...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?