1

Bez Ciebie na pewno Busi :) za takie coś bym sprzedał zawodnika, Mascherano na DM, Song wróci i będzie drugim a ewentualnie mamy jakieś Sampery ;)

0

Mam nadzieje że zrozumiał że Busquets jest ostatnio słaby i lepiej stawiać na parę stoperów Pique-Bartra i Mascherano na defensywnego pomocnika.

0

Czerwony okej, ale bardziej pasuje "złe dobieraniu składu" ta sama para stoperów (Mascherano na stoperze...) co z Celtą była z PSG, słaby Busquets znowu i brak szans dla Montoyi i Bartry.

0

Bravo - Alves, Bartra, Mathieu, Alba - Mascherano, Busquets/Xavi - Messi, Rakitic, Neymar - Suarez

7

Czerwony to sędzia? Co za hipokryzja! Właśnie to jest jeden z sędziów sędziujących klasyki... to prędzej brak pomysłu Enrique na mecze z większymi przeciwnikami... to Barca A a nie B czy Celta :)

1

Nie rozumiem naszego Lucho, okej, wygrywa dużo meczy ale ze średniakami, nie potrafi ustawić składu na mecze większego kalibru jak z PSG czy Realem... czy on nie widział, że Pique jest w średniej formie, że Mathieu na takie mecze powinnien grać na stoperze lub siedzieć na ławce a nie na lewej obronie grać kiedy jest o wiele lepszy Alba, że Busquets jest również w średniej formie i ze lepszy ostatnio jest na pozycji DP Mascherano A NIE NA STOPERZE! Sądzę że powinno to wyglądać tak: Bravo - Alves, Bartra, Mathieu/Pique, Alba - Mascherano, Xavi, Iniesta - Messi, Suarez, Neymar. W ogóle jakie on zmiany zrobił... Xavi grał o wiele lepiej niż Iniesta, był mózgiem zespołu. I Pedro za Suareza, LITOSCI...

0

Chciałbym taki skład: Bravo - Alves, Pique, Bartra, Mathieu - Mascherano, Rakitić, Xavi - Munir, Messi, Neymar

0

Lucho, nie bądź głupi !!!

0

Dobra, ale też jednym golem xD przepraszam za pomyłkę, a Munir na pewno zrobił więcej przez te 15 minut czy ile tam grał niż Pedro przez cały mecz :)

0

1. Masche na stoperze
2. Pedro w wyjściowym składzie
3. Munir dobry mecz z ławki
4. Zawodnicy boją się postawić nogę, w nowoczesnym futbolu to trochę dziwne
5. Czemu nie dał Pique i Bartry? Co z tego że Ibra nie grał.
6. Ter Stegen chyba na lm nie, ale pamiętam początki Valdesa i za ciekawie to nie wyglądało.
7. Z Wisłą za Pepa też przegraliśmy 2:3 a potem wygraliśmy wszystko, przypadek?nie sądzę ;)

1

Odrzuci Douglasa i któregoś z trójki: Pedro/Sandro/Munir (mam nadzieje że ten pierwszy)

1

Pedro? Po co, jak mamy w lepszej formie Munira czy Sandro?

1

Niech idzie, wypożyczenie a następnie kupno, może dostaniemy 15 mln €... mimo sankcji pragnę przypomnieć że mamy w rezerwach Dongou, Adamę, Grimaldo...

0

Jakie niesprawiedliwe? Liga Mistrzów będzie wtedy ciekawsza, i nie będzie takiej grupy jak było że graliśmy z Benficą, Spartakiem i bodaj z BATE. Mało ciekawe grupy, to ma podnieść poziom. A zresztą: po co komu do cholery jasnej ten współczynnik, on jest właściwie tylko do podziału na koszyki w lm i le...

3

Pedro.... Barca jest ślepa chyba, wstyd żeby w takiej drużynie takiego chłopaka trzymać, choć może jego blask powróci jak za starych czasów przy MVP :)

0

Musacchio nie miał trafić do Tottenhamu? Czy Tottenham go jeszcze na sezon wypożyczył do Villarreal?

0

Ale jest bocznym obrońcą i może grać na prawej, po za tym Martin może też grać na lewej...

0

Pewnie teraz odejdzie Adriano... albo któryś z PO na wypożyczenie

6

no to sprzedać Pedro w pizdu i miód malina :3

0

Zrobi LE co będzie uważał za stosowne, nie wiem jak gra, ja bym jednak wywierał presję na Violi w sprawie Cuadrado...

2

Co za idioci ci czytelnicy sportu...

0

To będzie szansa do pokazania się dla Dongou, Adamy czy Munira w meczach oficjalnych :)

0

Jeśli Fellaini nie przejdzie do napoli, to będzie napoli chciało Leivę, co sprawi że Liverpool będzie chciał kupić (miejmy nadzieje) Songa. Myślę że min za niego to 15 mln euro. Zainteresowany jest też Milan ale tu nwm czy wykupienie czy wypożyczalnie...

0

w sumie, niech Alves wypełni swój kontrakt, ale żeby nie grał zbyt często i ustępował miejsce Montoyi i, miejmy nadzieje, Cuadrado.

0

a jak tak to sorka, widziałem tak gdzieś od 40 minuty, ale nie powinniśmy dzielić gry skrzydłami na połowy...

2

Napoli nie zasługiwało na tą wygraną, nawet rezerwy były od nich lepsze. Szkoda że mało graliśmy prawą stroną gdzie był Montoya i Rafinha, a potem Adama. Mecz dobry Barcelony, a co do Bravo to niech się nie załamuje, na mundialu bronił świetnie, to w Barcelonie też będzie świetnie bronił, pomyłki się zdarzają. Drużyna Luisa Enrique ma potencjał :)

0

Raczej mimo wszystko wątpię że Alves zostanie. Poczekajmy na jakiś oficjalny komunikat.

0

Vermaelen to dobry obrońca ale wg mnie, Agger jest lepszy, mają tyle samo lat, a danie 5 mln funtów więcej to dla takiego klubu to nic. Ale to mimo wszystko dobry wybór, ale jak mowie, wole Aggera czy nawet Vethonghena.

0

Już poprawilem ;)

0

Do ostatniego zdania z Jordim Albą: Alba może grać przecież na skrzydle! Wtedt ofiarą będzie któryś z pomocników albo napastnik, Neymar może grać na środku co pokazał w meczu z Celticiem, a Iniesta może być troszkę cofniety. Pierwsze mecze bez Suareza to dałbym tak:ter Stegen - Bartra, Pique, Mathieu (lub nowy juz stoper) - Masche, Rakitic - Cuadrado (mam nadzieje), Iniesta, Alba - Messi, Neymar

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?