misterio
Dołączył/a: lipiec 2023
Warszawa
13 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Safrani Był jakiś news o stratach w wiśniach ze względu na przymrozki rzędu 90-100%, więc czereśnie pewnie podobnie.
0
@CLS63AMG Tak masz rację. Jeśli tam poleci jakaś "bomba", to pewnie ogień zostanie podtrzymany jeszcze przez chwilę.
1
@Goralkov Też myślałem 2/3 dni, ale to imho do wieczora zdechnie.
1
@VegetaPolska Demontuj klimę, jak chcesz zrobić formę Saitamy w takich warunkach?
5
@AlexDark00 Ale to menel jest jakiś gorszy od innych, czy o co chodzi?
9
Tak sobie czytam ten płacz o wykształcenie tutaj i widzę jeden zabawny trend, który śmieszy jak nigdy. Kiedyś to było: "To absurd, żeby dwóch meneli spod budki z piwem miało więcej do powiedzenia niż profesor uniwersytetu". Zgadnijcie czyje to słowa i która grupa docelowa była ich targetem i im przyklaskiwała.
2
I to są dobre wiadomości.
2
Od godziny przewijam politykę na rambli, końca nie widać, a w mojej głowie zaczyna już grać ten kawałek Korna. Chyba pieniacze-polityko wywołali u mnie coś na wzór stresu pourazowego, tymi wszystkimi wyborami, eurowizjami, itd.
Pier*** wróce pod wieczór jak się uspokoi.
2
@Borry Ćpun, czyli inaczej narkoman — potoczne określenie odnoszące się do uzależnienia od substancji chemicznych wpływających na czynność mózgu. Nikotyna jak najbardziej się do nich zalicza, no a jak ktoś nie jest w stanie wytrzymać kilku godzin, to tak, jest uzależniony. Narkomania charakteryzuje się:
* tzw. głodem narkotycznym
* przymusem zażywania środków odurzających
* chęcią zdobycia narkotyku za wszelką cenę i wszystkimi sposobami.
W zależności od stosowanego środka uzależniającego zastosowano podział na:
morfinizm – uzależnienie od zażywania morfiny
kokainizm – uzależnienie od zażywania kokainy
heroinizm – uzależnienie od zażywania heroiny
alkoholizm – uzależnienie od zażywania alkoholu
nikotynizm – uzależnienie od zażywania nikotyny (zawartej w tytoniu)
3
@tbas Nie mogę się doczekać taniej energii z węgla. Ten punkt jest tak głupi, że sam się wyklucza xD
3
@aspr1me Podziękowania dla Jarka przed Mentzenem, to wiele mówi xD
2
@maroon Obojętne z dwojga złego lepiej, że wygrał Lucho, niż paskudnie grający Inter.
7
Da się jakoś wyłączyć politykę na La Rambli, bo co się chyba u mnie popsuło. PS Dzięki za brameczki z nocy @Adran360, doskrolowałem jakoś.
3
@zodiak_10 Jesteś pewny, że całkowałeś po x?
3
Ciekawostka. Filmik pokazujący formujące się tornado słoneczne.
Tornado takie jednak nie ma wiele wspólnego z tymi znanymi z Ziemi. Przede wszystkim składa się ono ze zjonizowanego gazu, który jest tysiąckrotnie gorętszy od powierzchni Słońca. Za jego powstanie odpowiada różna prędkość obrotowa poszczególnych warstw Słońca, co prowadzi do skręcania linii pola magnetycznego, wzdłuż których poruszają się zjonizowane cząsteczki gazu. W takim procesie rozpędzającym gaz ten potrafi osiągać prędkość nawet 300.000 km/h, a wysokości tych tornad dochodzą do 30.000 km, czyli mniej więcej 2,5-krotnej wielkości uśrednionej średnicy Ziemi.
5
A więc Portugalia Mistrzem Europy U17, w zasadzie pełna kontrola nad meczem, coś tam Francja próbowała szarpać, mieli jakiś słupek, ale to i tak nic nie dało jednostronny mecz.
Highlight meczu to komentator: może nie zrobią Francji PSG, ale może takie Schalke 04 xP
0
@VegetaPolska Co Ty za fanficki tworzysz xD
3
@AlexDark00 No, ale jak Niemcy i Francja podrzucą już wszystkich do Polski, to tam nie będzie. Koleś dobrze kmini.
0
@misterio Nie odrobią 0:3.
0
Niby się trochę obudziła Francja w drugiej połowie, ale 10 minut przeciekło między palcami bez konkretów. Ciekawe czy odrobią te 0:2.
1
@greedo Czyż demokracja nie jest piękna?
1
@VegetaPolska Przez 5 lat prezydentowi można w praktyce skoczyć.
0
@Hosh
1
@Jakchcesz I ty w to wierzysz, skoro licznik pokazuje 2635 cules?
2
Wiem, że to forum polityczne. Jest ktoś szalony i ogląda może finał ME U17?
0
@Hosh Bomb has been planted.
2
@Luciano99 Wszystko spoko, ale w j. polskim odmieniamy rzeczowniki przez przypadki i liczby, stąd 100 gramów tak jak 100 metrów, a nie metr.
1
@Szczygiel06 Biorąc pod uwagę, co tu się będzie działo, tak chyba wygląda rozgrzewka:
1
@Hosh Jeszcze MMMF free, co by się w podróży nie nudzić.
1
W sumie ciekawy temat do rozkminy. Wydaje się, że mechanizmy w mózgu sprawiają, iż negatywne emocje są dla niego silniejszym bodźcem, niż te pozytywne. To z kolei wpływa na to, że możemy bardziej przywiązywać się do postaci książkowych, filmowych, czy z gier ze smutną historią w tle. Znacie jakieś szczęśliwe "peak" historie?
PS RDR 2 ma tak dobrą grafikę, że ktoś je pomylił z filmem xD